FUTBOL OYUN KURALLARI
https://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/MHK/2022-2023-Oyun-Kural-Kitabi.pdf
TASKK

Hava Durumu

HAFTALIK PROGRAM

             


HAFTALIK AMATÖR FUTBOL MÜSABAKA PROGRAMI:

KATEGORİEVSAHİBİ TAKIMIMİSAFİR TAKIMTARİHGÜNSAHA-SONUÇSAAT
U-12ÖZAYDINSPORDEMİRSPOR6.07.2024C.TESİ1-216.30
U-12İDMANYURDUSPORSİVASSPOR6.07.2024C.TESİ0-617.30
U-12YERLİKAYASPORA.TURAN GAZİSPOR6.07.2024C.TESİ1-018.30
U-12SİVAS GENÇLİKSPORKANGAL TERMİKSPOR6.07.2024C.TESİ3-016.30
U-12SİVAS BELEDİYESPORALTINAYSPOR6.07.2024C.TESİ0-117.30
       
U-12SİVASSPORSİVAS GENÇLİKSPOR7.07.2024PAZAR3-117.30
U-12İLÖZELİDARESPORSİVAS İDMANYURDUSPOR7.07.2024PAZAR0-318.30
U-12ALTINAYSPORÖZAYDINSPOR7.07.2024PAZAR3-316.30
U-12A.TURAN GAZİSPORSİVAS BELEDİYESPOR7.07.2024PAZAR0-417.30
       
U-12ÖZAYDINSPORA.TURAN GAZİSPOR8.07.2024PAZARTESİ1-017.30
U-12İDMANYURDUSPORDEMİRSPOR8.07.2024PAZARTESİ2-318.30
U-12SİVAS GENÇLİKSPORİL ÖZEL İDARESPOR8.07.2024PAZARTESİ8-116.30
U-12SİVAS BELEDİYESPORYERLİKAYASPOR8.07.2024PAZARTESİ0-117.30
       
U-12İLÖZEL İDARESPORSİVASSPOR10.07.2024ÇARŞAMBA0-1117.30
U-12DEMİRSPORSİVAS GENÇLİKSPOR10.07.2024ÇARŞAMBA2-018.30
U-12ALTINAYSPORİDMANYURDUSPOR10.07.2024ÇARŞAMBA4-216.30
U-12YERLİKAYASPORÖZAYDINSPOR10.07.2024ÇARŞAMBA1-017.30
       
U-12ÖZAYDINSPORSİVAS BELEDİYESPOR11.07.2024PERŞEMBESPOR-VADİSİ-117.30
U-12İDMANYURDUSPORA.TURAN GAZİSPOR11.07.2024PERŞEMBESPOR-VADİSİ-118.30
U-12SİVAS GENÇLİKSPORALTINAYSPOR11.07.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-216.30
U-12SİVASSPORDEMİRSPOR11.07.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217.30
       
U-12DEMİRSPORİL ÖZEL İDARESPOR13.07.2024CUMARTESİSPOR-VADİSİ-117.30
U-12ALTINAYSPORSİVASSPOR13.07.2024CUMARTESİSPOR-VADİSİ-118.30
U-12A.TURAN GAZİSPORSİVAS GENÇLİKSPOR13.07.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-216.30
U-12YERLİKAYASPORİDMANYURDUSPOR13.07.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-217.30








KATEGORİEVSAHİBİ TAKIMIMİSAFİR TAKIMTARİHGÜNSAHA-SONUÇSAAT
U-11 PLAY-OFSİVASSPORYERLİKAYASPOR01.07.2024PAZARTESİ3-010.00
U-11 PLAY-OFSİVAS BELEDİYESPORÖZAYDINSPOR01.07.2024PAZARTESİ0-110.00
U-13 PLAY-OFSİVASSPORYERLİKAYASPOR01.07.2024PAZARTESİ3-011.00
U-13 PLAY-OFDEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPORO1.07.2024PAZARTESİ0-311.00
       
U-12SİVAS İDMANYURDUSPORSİVAS BELEDİYESPOR01.07.2024PAZARTESİ1-118.00
U-12SİVAS GENÇLİKSPORYERLİKAYSPOR01.07.2024PAZARTESİ1-319.00
U-12DEMİRSPORKANGAL TERMİKSPOR01.07.2024PAZARTESİ3-017.00
U-12SİVASSPORA.TURAN GAZİSPOR 01.07.2024 PAZARTESİ4-018.00 
U-12İL ÖZELİDARESPORALTINAYSPOR01.07.2024PAZARTESİ0-1519.00
U-11 PLAY-OFYERLİKAYSPORSİVAS BELEDİYESPOR02.07.2024SALI0-310.00
U-11 PLAY-OFÖZAYDINSPORSİVASSPOR02.07.2024SALI1-410.00
U-13 PLAY-OFYERLİKAYASPORDEMİRSPOR02.07.2024SALI0-311.00
U-13 PLAY-OFSİVAS BELEDİYESPORSİVASSPOR02.07.2024SALI 0-211.00
U-12ÖZAYDINSPORİDMANYURDUSPOR02.07.2024SALI0-218.00
U-12ALTINAYSPORDEMİRSPOR02.07.2024SALI6-019.00
U-12A.TURAN GAZİSPORİL ÖZEL İDARESPOR02.07.2024SALI4-117.00
U-12YERLİKAYASPORSİVASSPOR 02.07.2024SALI 1-018.00
U-12SİVAS BELEDİYESPORSİVAS GENÇLİKSPOR02.07.2024SALI2-319.00
U-11 PLAY-OFSİVASSPORSİVAS BELEDİYESPOR03.07.2024ÇARŞAMBA3-010.00
U-11 PLAY-OFÖZAYDINSPORYERLİKAYASPOR03.07.2024ÇARŞAMBA0-310.00
U-13 PLAY-OFSİVASSPORDEMİRSPOR03.07.2024ÇARŞAMBA4-011.00
U-13 PLAY-OFBELEDİYESPORYERLİKAYASPOR03.07.2024ÇARŞAMBA3-011.00
U-12SİVAS GENÇLİKSPORÖZAYDINSPOR03.07.2024ÇARŞAMBA1-318.00
U-12SİVASSPORSİVAS BELEDİYESPOR03.07.2024ÇARŞAMBA2-119.00
U-12ALTINAYSPORKANGAL TERMİKSPOR03.07.2024ÇARŞAMBA4-017.00
U-12İLÖZELİDARESPORYERLİKAYASPOR03.07.2024ÇARŞAMBA0-718.00
U-12DEMİRSPORA.TURAN GAZİSPOR03.07.2024ÇARŞAMBA3-319.00
       
U-12ÖZAYDINSPORSİVASSPOR04.07.2024PERŞEMBE0-618.00
U-12A.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR04.07.2024PERŞEMBE1-419.00
U-12İDMANYURDUSPORKANGAL TERMİKSPOR04.07.2024PERŞEMBE4-017.00
U-12YERLİKAYASPORDEMİRSPOR04.07.2024PERŞEMBE1-018.00
U-12SİVAS BEL.SPORİL ÖZEL İDARESPOR04.07.2024PERŞEMBE7-019.00
U-12A.TURAN GAZİSPORKANGAL TERMİKSPOR05.07.2024CUMA3-018.00
U-12SİVAS GENÇLİKSPORİDMANYURDUSPOR05.07.2024CUMA2-219.00
U-12İL ÖZEL İDARESPORÖZAYDINSPOR05.07.2024CUMA0-1117.00
U-12DEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPOR05.07.2024CUMA1-018.00
U-12ALTINAYSPORYERLİKAYASPOR05.07.2024CUMA1-2




KATEGORİEVSAHİBİ TAKIMIMİSAFİR TAKIMTARİHGÜNSAHASAAT
U-11ALTINAYSPORSİVAS BELEDİYESPOR24.06.2024PAZARTESİ1-417.00
U-11SİVASSPORÖZAYDINSPOR24.06.2024PAZARTESİ3-018.00
U-11DEMİRSPORZARASPOR F.K.24.06.2024PAZARTESİ3-017.00
U-11Av gazi spor çekildi.
       
U-13YERLİKAYASPORSİVASSPOR25.06.2024SALISPOR-VADİSİ-117.00
U-13A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR25.06.2024SALISPOR-VADİSİ-118.30
U-134 EYLÜLSPORALTINAYSPOR25.06.2024SALISPOR-VADİSİ-217.00
U-13SİVAS BELEDİYESPORÖZAYDINSPOR25.06.2024SALISPOR-VADİSİ-218.30
       
U-11İDMANYURDUSPORYERLİKAYASPOR26.06.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117..00
U-11ÖZAYDINSPORDEMİRSPOR26.06.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-118.00
U-11SİVAS BELEDİYESPORSİVASSPOR26.06.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-217.00
U-11SİVAS GENÇLİKSPORALTINAYSPOR26.06.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-218.00
       
U-13ALTINAYSPORÖZAYDINSPOR27.06.2024PERŞEMBESPOR-VADİSİ-117.00
U-13DEMİRSPORİDMANYURDUSPOR27.06.2024PERŞEMBESPOR-VADİSİ-118.30
U-13SİVASSPORA.TURAN GAZİSPOR27.06.2024PERŞEMBESPOR-VADİSİ-217.00
U-13YERLİKAYASPORBELEDİYESPOR27.06.2024PERŞEMBESPOR-VADİSİ-218.30
       
U-11Avgazi spor çekildi.
U-11SİVAS SPORSİVAS GENÇLİKSPOR28.06.2024CUMASPOR VADİSİ-118.00
U-11DEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPOR28.06.2024CUMASPOR VADİSİ-217.00
U-11YERLİKAYASPORZARASPOR F.K.28.06.2024CUMASPOR VADİSİ-218.00
       
U-13A.TURAN GAZİSPORYERLİKAYASPOR29.06.2024C.TESİSPOR-VADİSİ-117.00
U-13İDMANYURDUSPORSİVASSPOR29.06.2024C.TESİSPOR-VADİSİ-118.30
U-134 EYLÜLSPORDEMİRSPOR29.06.2024C.TESİSPOR-VADİSİ-217.00
U-13SİVAS BELEDİYESPORALTINAYSPOR29.06.2024C.TESİSPOR-VADİSİ-218.30
       
U-11ZARASPOR F.KİDMANYURDUSPOR30.06.2024PAZARSPOR VADİSİ-117.00
U-11ÖZAYDINSPORYERLİKAYASPOR30.06.2024PAZARSPOR VADİSİ-118.00
U-11SİVAS GENÇLİKSPORDEMİRSPOR30.06.2024PAZARSPOR VADİSİ-217.00
U-11Avgazispor çekildi.



KATEGORİEVSAHİBİ TAKIMIMİSAFİR TAKIMTARİHGÜNSAHASAAT
U-11ALTINAYSPORZARASPOR F.K.8.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-116.00
U-11SİVASSPORİDMANYURDUSPOR8.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-117.30
U-11DEMİRSPORYERLİKAYASPOR8.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-119.00
U-11SİVAS GENÇLİKSPORSİVAS BELEDİYESPOR8.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-216.00
U-11AVGAZİSPORÖZAYDINSPOR8.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-217.30
       
U-13SİVASSPORDEMİRSPOR9.06.2024PAZARSPOR-VADİSİ-116.00
U-13YERLİKAYASPORYOLSPOR9.06.2024PAZARSPOR-VADİSİ-117.30
U-13A.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR9.06.2024PAZARSPOR-VADİSİ-119.00
U-13İDMANYURDUSPORÖZAYDINSPOR9.06.2024PAZARSPOR-VADİSİ-217.30
U-134 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR9.06.2024PAZARSPOR-VADİSİ-219.00
       
U-11SİVAS BELEDİYESPORAVGAZİSPOR11.06.2024SALISPOR VADİSİ-117.30
U-11ZARASPORSİVASSPOR11.06.2024SALISPOR VADİSİ-116.30
U-11ÖZAYDINSPORALTINAYSPOR11.06.2024SALISPOR VADİSİ-217.30
U-11İDMANYUDUSPORDEMİRSPOR11.06.2024SALISPOR VADİSİ-216.30
       
U-13SİVAS BELEDİYESPORSİVASSPOR12.06.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-117.00
U-13ALTINAYSPORİDMANYURDUSPOR12.06.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-118.30
U-13DEMİRSPORYERLİKAYASPOR12.06.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-217.30
U-13ÖZAYDINSPOR4 EYLÜLSPOR12.06.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-219.00


KATEGORİEVSAHİBİ TAKIMIMİSAFİR TAKIMTARİHGÜNSAHASAAT
U-13DEMİRSPORYOLSPOR1.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-114.30
U-13SİVASSPORALTINAYSPOR1.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-116.00
U-13YERLİKAYASPORÖZAYDINSPOR1.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-117.30
U-13A.TURAN AZİSPOR4 EYLÜLSPOR1.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-216.00
U-13İDMANYURDUSPORSİVAS BELEDİYESPOR1.06.2024C.TESİSPOR VADİSİ-217.30
       
U-11ALTINAYSPORYERLİKAYASPOR2.06.2024PAZARSPOR VADİSİ -111.00
U-11SİVAS BELEDİYESPORÖZAYDINSPOR2.06.2024PAZARSPOR VADİSİ -112.30
U-11SİVAS GENÇLİK SPORZARASPOR F.K   2.06.2024PAZARSPOR VADİSİ -211.00
U-11AVGAZİSPOR-İDMANYURDUSPOR02.06.2024PAZARSPOR VADİSİ-212.30
       
U-17 KADINAİLE VE SOSYAL POLİTİKALARERZİNCAN GENÇLER GÜCÜ 04.06.2024SALISPOR VADİSİ-114.00
U-13ÖZAYDINSPORA.TURAN GAZİSPOR4.06.2024SALISPOR-VADİSİ-118.00
U-13ALTINAYSPORYERLİKAYASPOR4.06.2024SALISPOR-VADİSİ-218.00
U-13SİVAS BELEDİYESPORDEMİRSPOR   4.06.2024SALIM.YAZICIOĞLU18.00
U-134 EYLÜLSPORİDMANYURDUSPOR5.06.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-118.00
U-13YOLSPORSİVASSPOR5.06.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-218.00
       
U-11YERLİKAYASPORSİVASSPOR6.06.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ -117.30
U-11İDMANYURDUSPORALTINAYSPOR6.06.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ -118.30
U-11ZARASPOR F.K.AVGAZİSPOR06.06.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217.30
U-11ÖZAYDINSPORSİVAS GENÇLİKSPOR6.06.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ -218.30


KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-17VOLKANSPORALTINAYSPOR25.05.2024C.TESİSPOR VADİSİ-215.30
U-17D S İ SPORBELEDİYESPOR25.05.2024C.TESİSPOR VADİSİ-217.30
       
U-11ALTINAYSPORDEMİRSPOR26.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-2-A16.00
U-11ÖZAYDINSPORZARASPOR F.K26.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-2-B16.00
U-11SİVAS BELEDİYESPORİDMANYURDUSPOR26.05.2024PAZARSPOR VADİSİ2-A17.30
U-11SİVAS GENÇLİKSPORYERLİKAYASPOR26.05.2024PAZARSPOR VADİSİ2-B17.30
U-11AVGAZİSPORİL ÖZEL İDARESPOR26.05.2024PAZARM.YAZICIOĞLU17.30
             
U-13ÖZAYDINSPORSİVASSPOR27.05.2024PAZARTESİM.YAZICIOĞLU17.30
U-13ALTINAYSPORDEMİRSPOR27.05.2024PAZARTESİSPOR-VADİSİ-117.30
U-13SİVAS İDMANYURDUSPORA.TURAN GAZİSPOR27.05.2024PAZARTESİSPOR-VADİSİ-217.30
             
U-17DEMİRSPORVOLKANSPOR28.05.2024SALISPOR-VADİSİ-118.00
U-17YOLSPORSİVAS BELEDİYESPOR28.05.2024SALISPOR-VADİSİ-218.00
U-174 EYLÜLSPORD S İ SPOR28.25.2024SALIM. YAZICIOĞLU18.00
       
U-134 EYLÜLSPORYERLİKAYASPOR29.05.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-117.30
U-13SİVAS BELEDİYESPORYOLSPOR29.05.2024ÇARŞAMBASPOR-VADİSİ-217.30
       
U-11DEMİRSPORSİVASSPOR30.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-2-A17.30
U-11İLÖZEL İDARESPORALTINAYSPOR30.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-2-B17.30
U-11YERLİKAYASPORAV GAZİSPOR30.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ2-A18.30
U-11İDMANYURDUSPORSİVASGENÇLİKSPOR30.05.2024PEREŞMBESPOR VADİSİ2-B18.30
U-11ZARASPOR F.KSİVAS BELEDİYESPOR31.05.2024CUMASPOR VADİSİ -2 A     17.30







KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
3.LİG PLAY-OF KAD.KÜÇÜKKÖYSPORDENİZLİ KAPLANLARI SPOR14.05.2024SALISPOR VADİSİ-112.00
3.LİG PLAY-OF KAD.ÜSKÜDAR ANADOLUÖMERLİSPOR14.05.2024SALISPOR VADİSİ-115.00
U-174 EYLÜLSPORALTINAYSPOR18.05.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113:00
U-17SİVAS BELEDİYESPORDEMİRSPOR18.05.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115:00
U-17YOLSPORVOLKANSPOR18.05.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-117:00
 BAL BARAJ  KANGAL TERMİKSPOR ALTINYAYLABELEDİYESPOR 19.05.2024 PAZARM.YAZICIOĞLU STADI  13.00
U-17DEMİRSPOR4 EYLÜLSPOR19.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-113:00
U-17VOLKANSPORSİVAS BELEDİYESPOR19.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:00
U-17DSİ SPORALTINAYSPOR19.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-117:00
       
U-13YOLSPORALTINAYSPOR20.05.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-118.00
U-13DEMİRSPORÖZAYDINSPOR20.05.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-218.00
U-13AHMET TURAN GAZİSPORSİVAS BELEDİYESPOR20.05.2024PAZARTESİM.YAZICIOĞLU18.00
U-13SİVASSPOR4 EYLÜLSPOR21.05.2024SALISPOR VADİSİ-118.00
U-13YERLİKAYASPORİDMANYURDUSPOR21.05.2024SALISPOR VADİSİ-218.00
                             
U-17ALTINAYSPORDEMİRSPOR22.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117.30
U-17YOLSPORD S İ SPOR22.05.2024ÇARŞAMBAM.YAZICIOĞLU17.30
U-174 EYLÜLSPORVOLKANSPOR22.05.2024ÇARŞAMBAS.POR VADİSİ-217.30
                             
U-11SİVASSPORALTINAYSPOR23.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-117.30
U-11DEMİRSPORAVGAZİSPOR23.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-118.30
U-11İL ÖZEL İDARESPORSİVAS GENÇLİKSPOR23.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217.30
U-11YERLİKAYASPORSİVAS BELEDİYESPOR23.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-218.30
U-11İDMANYURDUSPORÖZAYDINSPOR24.05.2024CUMASPOR VADİSİ-118.00






KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-174 EYLÜLSPORYOLSPOR11.05.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213.00
U-17DEMİRSPORDSİ SPOR11.05.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-215.00
BÖL. AMATÖR  LİGKANGAL TERMİKSPOR MALATYASPOR12.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-114.00
U-17D Sİ SPORVOLKANSPOR12.0.2024PAZARSPOR VADİSİ-213.00
U-17YOLSPORALTINAYSPOR12.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.00
U-17SİVAS BELEDİYESPOR4 EYLÜLSPOR12.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-217:00
       
U-17ALTINAYSPORBELEDİYESPOR15.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117.30
U-17DEMİRSPORYOLSPOR15.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-217.30
U-17


KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-154 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR4.05.2024C.TESİSPOR VADİSİ-111.00
U-15A.TURAN GAZİSPORYOLSPOR4.05.2024C.TESİSPOR VADİSİ-113.00
U-15YERLİKAYA SPORALTINAYSPOR4.05.2024C.TESİSPOR VADİSİ-115 00
volkanspor ligden çekilmiştir.
U-15İDMANYURDUSPORDEMİRSPOR4.05.2024C.TESİSPOR VADİSİ-214.00
       
volkanspor ligden çekilmiştir.
U-15YOLSPORİDMANYURDUSPOR5.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-113.00
U-15D S İ SPORA.TURAN GAZİSPOR5.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-115 00
U-15DEMİRSPORYERLİKAYASPOR5.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-212.00
U-15ALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR5.05.2024PAZARSPOR VADİSİ-214.00
       
U-15BELEDİYESPORALTINAYSPOR6.05.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-117.30
U-154 EYLÜLSPORDEMİRSPOR6.05.2024PAZARTESİM.YAZICIOĞLU17.30
U-15YERLİKAYASPORYOLSPOR6.05.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-217.30
U-15İDMANYURDUSPORD S İ SPOR7.05.2024SALISPOR VADİSİ-117.30
U-15A.TURAN GAZİSPORÇİMENTOSPOR7.05.2024SALISPOR VADİSİ-217.30
U-17 ERTELEME D S İ SPORYOLSPOR8.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117.30
U-15 ERTELEMED S İ SPORYOLSPOR9.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-117.30
U-17SİVAS BELEDİYESPORYOLSPOR10.05.2024CUMASPOR VADİSİ-117.30
U-17ALTINAYSPOR D S İ SPOR10.05.2024CUMASPOR VADİSİ-217.30






KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
 0-1U-18 T .ŞAM.ELAZIĞ İLÖZEL İDARESPORKAYSERİ TALAS GÜCÜ BEL.SPOR25.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-114.00
 1-4U-18 T .ŞAM.KIRIKKALE YAHŞİHAN BEL.SPORYOZGAT SORGUN BEL.SPOR25.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-214.00
        
 2-2U-18 T .ŞAM.TOKAT TOPÇAMSPORELAZIĞ İL ÖZEL İDARESPOR26.04.2024CUMASPOR VADİSİ-114.00
 5-0U-18 T .ŞAM.GÜMÜŞHANE 15 ŞUBATSPORKIRIKKALE YAHŞİHAN BEL.SPOR26.04.2024CUMASPOR VADİSİ-214.00
        
 U-15DEMİRSPORÇİMENTOSPOR27.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-111 00
 U-15BELEDİYESPORA.TURAN GAZİSPOR27.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-112 30
 1-0U-18KAYSERİ TALAS GÜCÜ BEL.SPOR TOKAT TOPÇAMSPOR27.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-115.00
 U-15ALTINAYSPORVOLKANSPOR27.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-211 00
 U-154 EYLÜLSPORİDMANYURDUSPOR27.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-212 30
 U-18YOZGAT SORGUN BEL. SPORGÜMÜŞHANE 15 ŞUBAT SPOR 27.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-215.00
        
 U-17ALTINAYSPORVOLKANSPOR28.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-111.00
 2-3BAL KANGAL TERMİKSPORAKSARAY GANÇLİK SPOR28.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-114.00
 1.KÜME PLAY-OFZARASPOR F.K.A.TURAN GAZİSPOR28.04.2028PAZARSPOR VADİSİ-116.30
 4-3U-18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNALKAYSERİ TALAS GÜCÜ SPORGÜMÜŞHANE 15 ŞUBAT28.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
 U-17SİVAS BELEDİYESPORD S İ SPOR28.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-214.00
 1.KÜME PLAY-OFALTINYAYLABEL.SPORİMRANLISPOR28.04.2028PAZARSPOR VADİSİ-216.30
        
 U-15YERLİKAYASPOR4 EYLÜLSPOR29.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-117.30
 U-15SİVAS İDMANYURDUSPORSİVAS BELEDİYESPOR29.04.2024PAZARTESİM.YAZICIOĞLU17.30
 U-15A.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR29.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-217.30
 U-15VOLKANSPORDEMİRSPOR30.04.2024SALISPOR VADİSİ-117.30
 U-15ÇİMENTOSPORYOLSPOR30.04.2024SALISPOR VADİSİ-217.30
        
 U-15YOLSPORVOLKANSPOR1.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-211.00
 U-15DEMİRSPORA.TURAN GAZİSPOR1.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-213.00
 U-15ALTINAYSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR1.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-215.00
 U-15SİVAS BELEDİYESPORYERLİKAYASPOR1.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-111.00
2-3KADINLAR 3. LİGAİLE SOSYAL VE POLİTİKALARANKARA 1910 SPOR01.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-114.00
 U-15D S İ SPORÇİMENTOSPOR1.05.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-116.00
                       
 U-17VOLKANSPORDEMİRSPOR2.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-117.30
 U-17D S İ SPOR4 EYLÜLSPOR2.05.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217.30
        
        
        
        
        
        




KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-15A.TURAN GAZİSPORİDMANYURDUSPOR20.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-212.00
U-15VOLKANSPORYERLİKAYASPOR20.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-214.00
U-15DSİ SPORSİVAS BELEDİYESPOR20.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111.00
U-15YOLSPORALTINAYSPOR20.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113.00
U-15ÇİMENTOSPOR4 EYLÜLSPOR20.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115.00
U-17 ERTELENDİALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR21.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
U-17 ERTELENDİDEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPOR21.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-213.00
U-17VOLKANSPORYOLSPOR21.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.00
1.KÜME PLAY-OFA.TURAN GAZİSPORALTINYAYLABEL.SPOR21.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-114.00
U-15ALTINAYSPORD S İ SPOR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-212.00
U-15SİVAS BELEDİYESPORÇİMENTOSPOR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-214.00
U-17 ERTELEME MAÇIDEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPOR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-217.00
U-15DEMİRSPORYOLSPOR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-111.00
U-15YERLİKAYASPORA.TURAN GAZİSPOR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-113.00
U-154 EYLÜLSPORVOLKANSPOR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-115.00
U-17 ERTELEME MAÇIALTINAYSPOR4 EYLÜLSP OR23.04.2024SALISPOR VADİSİ-117.30
U-174 EYLÜLSPORDEMİRSPOR24.04.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117.30
U-17SİVASBELEDİYESPORVOLKANSPOR24.04.2024ÇARŞAMBAM.YAZICIOĞLU17.30
U-15İDMANYURDUSPORYERLİKAYASPOR24.04.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-217.30
U-15ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR25.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-116.00
U-15DSİ SPORDEMİRSPOR25.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-117.30
U-15A.TURAN GAZİSPOR4 EYLÜLSPOR25.04.2024PERŞEMBEM.YAZICIOĞLU17.30
U-15VOLKANSPORSİVAS BELEDİYESPOR25.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217.30
U-17DEMİRSPORALTINAYSPOR26.04.2024CUMASPOR VADİSİ-117.30
U-17VOLKANSPOR4 EYLÜLSPOR26.04.2024CUMASPOR VADİSİ-217.30
U-17 ERTELENDİD S İ SPORYOLSPOR26.04.2024CUMAM.YAZICIOĞLU17.30






KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
 0-0ELİT-U19EMSYAPISİVASSPORALTINORDUSPOR13.04.2024C.TESİSİVASSPORTES.12:00
 7-1U-15YOLSPORYERLİKAYASPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111.00
 0-8U-15ALTINAYSPORSİVAS BELEDİYESPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-112:30
 0-2U-15D S İ SPORİDMANYURDUSPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-114:00
 4-0U-18 YARI FİNALYOLSPOR4 EYLÜLSPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-117.00
 7-0U-15DEMİRSPOR4 EYLÜLSPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-211:00
 0-1U-15ÇİMENTOSPORA.TURAN GAZİSPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-212 30
 0-2U-18 YARI FİNALSİVASBELEDİYESPORDEMİRSPOR13.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-217.00
 
 U-15VOLKANSPORA.TURAN GAZİSPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-111:00
 U-15ÇİMENTOSPORİDMANYURDUSPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-112:30
 U-15DSİSPORYERLİKAYASPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-114:00
 U-18 FİNALYOLSPORDEMİRSPOR 14:04.2024PAZARSPOR VADİSİ-117:00
 U-14  GLŞ LİGEMSYAPISİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
 U-15  GLŞ LİGEMSYAPISİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-213.00
 1.KÜME PLAY-OFZARASPOR F.K.İMRANLISPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.30
 U-18  3.LÜK4 EYLÜLSPOR SİVAS BEL.SPOR14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-217:30
 U-15DEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPOR15.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-117:00
 U-154 EYLÜLSPORYOLSPOR15.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-217.00
 
 U-174 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR16.04.2024SALISPOR VADİSİ-117.00
 U-17VOLKANSPORDSİ SPOR16.04.2024SALISPOR VADİSİ-217.00
 U-17ALTINAYSPORYOLSPOR16.04.2024SALIM.YAZICIOĞLU17.00
 U-15İDMANYURDUSPORVOLKANSPOR17.04.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117.00
 U-15ALTINAYSPORDEMİRSPOR17.04.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-217.00
 U-15SİVAS BELEDİYESPORYOLSPOR17.04.2024ÇARŞAMBAM.YAZICIOĞLU17.00
  U-154 EYLÜLSPORD S İ SPOR18.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-117.00
 U-15YERLİKAYASPORÇİMENTOSPOR18.04.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217.00
 U-17D Sİ SPORKANGAL TERMİKSPOR19.04.2024CUMASPOR VADİSİ-117.00
 U-17SİVAS BELEDİYESPORALTINAYSPOR19.04.2024CUMAM.YAZICIOĞLU17.00
 U-17YOLSPORDEMİRSPOR19.04.2024CUMASPOR VADİSİ-217.00
        


KATEGORİEVSAHİBİ TAKIMMİSAFİR TAKIMTARİHGÜNSAHASAAT
 U-15SİVAS İDMANYURDUSPORSİVAS ALTINAYSPOR5.04.2024CUMA GÜNÜSPOR VADİSİ-117.00
 U-18ALTINAYSPORGENÇLERBİRLİĞİSPOR5.04.2024CUMA GÜNÜSPOR VADİSİ-217.00
 3.LİG KADINAİLE VE SOSYAL POLİTİKALARKIRIKKALE METRO POL SPOR6.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-112.00
 U-154 EYLÜLSPORALTINAYSPOR6.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-114.00
 U-15YERLİKAYASPORDEMİRSPOR6.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115.30
 U-15A.TURAN GAZİSPORD S İ SPOR6.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-212.30
 U-15VOLKANSPORÇİMENTOSPOR6.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-214.00
 U-15SİVAS İDMANYURDUSPORYOLSPOR6.04.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-215.30
 U-18YOLSPORDEMİRSPOR7.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-111.00
 BAL LİGİKANGAL TERMİKSPORMURAT  2020 GENÇ SPOR7.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-114.00
 U-18D S İ SPOR ALTINAYSPOR7.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-116.00
 GLŞ-16EMS YAPI SİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR7.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
 U-184 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR7.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-213.00
 1.KÜME PLAY-OFALTINYAYLABEL.SPORZARASPOR F.K.7.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.30
 U-18SİVAS BEL.SPORVOLKANSPOR8.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-115.00
 U-184 EYLÜLSPORALTINAYSPOR8.04.2024PASARTESİSPOR VADİSİ-215.00
 U-18A GRUP 1.SİB GRUP 2.Sİ13.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-117.00
 U-18B GRUP 1.SİA GRUP 2.Sİ13.04.2024C.TESİSPOR VADİSİ-217.00
 U-18GALİP TAKIMLAR FİNAL14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-117.00
 U-18MAĞLUP TAKIMLAR 3.LÜK MAÇI14.04.2024PAZARSPOR VADİSİ-217.00





KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
 U-18SİVAS BEL.SPORGENÇLERBİRLİĞİSPOR30.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111:00
 U-18ÇİMENTOSPORD S İ SPOR30.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113.00
U-15SİVAS BELEDİYESPORSİVAS İDMANYURDUSPOR30.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115.00
 U-18DEMİRSPORYÜCEYURTSPOR30.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-214.00
 
 U-19EMS YAPI SİVASSPORFENERBAHÇE30.03.2024CUMARTESİSİVASSPOR T.11:00
 U-17EMS YAPI SİVASSPORBEŞİKTAŞ30.03.2024CUMARTESİSİVASSPOR T.15:00
 U-15D Sİ SPORVOLKANSPOR1.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-111.00
 U-15ÇİMENTOSPORKANGAL TERMİKSPOR1.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-113.00
 U-15SİVAS BELEDİYESPOR4 EYLÜLSPOR1.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-115:00
 U-15ALTINAYSPORYERLİKAYASPOR1.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-211.00
 U-15YOLSPORA.TURAN GAZİSPOR1.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-213.00
 U-15 DEMİRSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR1.04.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-215:00
 U-15EMS YAPISİVASSPORTRABZONSPOR2.04.2024SALISPOR VADİSİ-213:00
 U-14EMS YAPISİVASSPORTRABZONSPOR2.04.2024SALISPOR VADİSİ-215:00









SONUÇKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
 0-3U-15VOLKANSPORYOLSPOR23.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111.00
3-0 U-154 EYLÜLSPORKANGAL TERMİKSPOR23.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113.00
0-3 U-18A.TURAN GAZİSPORYOLSPOR23.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115.30
2-2 U-15ÇİMENTOSPORD S İ SPOR23.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-211.00
0-3 U-18ŞARKIŞLABEL.SPORYÜCEYURTSPOR23.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213.00
0-2 U-15YERLİKAYASPORSİVAS BELEDİYESPOR23.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-215.30
                               
 4-1U-15A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR24.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-111.00
 U-18VOLKANSPORGENÇLERBİRLİĞİ24.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-113.00
 1.KÜM.PLAY-OFA.TURAN GAZİSPORİMRANLISPOR24.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-115.30
 0-2U-14 GELİŞİMEMS YAPISİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR24.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
 U-15 GELİŞİMEMS YAPISİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR24.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-213.00
 U-18ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR24.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.30
                               
 U-184 EYLÜLSPORVOLKANSPOR25.03.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-115.00
 U-18YOLSPORŞARKIŞLA BEL.SPOR25.03.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-215.00
                               
 U-18AVGAZİSPORA.TURAN GAZİSPOR26.03.2024SALISPOR VADİSİ-115.00
 U-18D S İ SPORSİVAS BELEDİYESPOR26.03.2024SALISPOR VADİSİ-215.00
                               
 U-17YOLSPOR4 EYLÜLSPOR27.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-116.00
 U-17ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR27.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-216.00
                               
 U-17KANGAL TERMİKSPORVOLKANSPOR28.03.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-116.00
 U-17D S İ SPORDEMİRSPOR28.03.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-216.00
        
        
        






KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-18SİVASBELEDİYESPORÇİMEENTOSPOR16.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111:00
U-18GEMEREKBELEDİYESPORALTINAYSPOR16.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113:30
U-184 EYLÜLSSPORD S İ SPOR16.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115:30
U-18A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR16.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-211:00
U-18AVGAZİSPORYÜCEYURTSPOR16.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213:30
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAA AAAAAAAAA AAAAAAAAAAAA AAAAAA 
U-15ALTINAYSPORA.TURAN GAZİSPOR17.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-111.00
 U-15DEMİRSPORVOLKANSPOR17.03.3024PAZARSPOR VADİSİ-112.30
 1.KÜM.PLAY-OFİMRANLISPORALTINYAYLABELEDİYESPOR17.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-115.00
 U-16 GLŞ.EMSYAPI SİVASSPORERZURUMSPOR F.K.17.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
 U-15YOLSPORÇİMENTOSPOR17.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-212.30
1.KÜME.PLY-OFA.TURAN GAZİSPORZARASPOR F.K.17.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.00
U-154 EYLÜLSPORYERLİKAYASPOR17.03.2024PAZARM.YAZICIOĞLU10.00
 U-15D S İ SPORKANGAL TERMİKSPOR17.03.2024PAZARM YAZICIOĞLU11.30
AAAAA AAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA AAAAAAAA AAAAAAAAAAA AAAAA
U-18YÜCEYURTSPORA.TURAN GAZİSPOR20.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-115.30
U-18DEMİRSPOR ŞARKIŞLABELEDİYESPOR20.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-215.30
U-18YOLSPORAVGAZİSPOR20.03.2024ÇARŞAMBAM.AZICIOĞLU15.30
U-18GENÇLERBİRLİĞİSPOR4 EYLÜLSPOR21.03.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-115.30
U-18D S İ SPOR VOLKANSPOR21.03.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-215.30
U-18ALTINAYSPORSİVAS BEL.SPOR21.03.2024PERŞEMBEM.YAZICIOĞLU15.30



KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
1-5U-18YÜCEYURTSPORYOLSPOR09.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111:00
3-2U-18ÇİMENTOSPORGEMEREK BELEDİYESPOR09.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113:30
6-0U-18DEMİRSPORAVGAZİSPOR09.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115:30
0-2U-18ALTINAYSPORVOLKANSPOR09.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-211:00
0-0U-18D S İ SPORS.GENÇLERBİRLİĞİSPOR09.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213:30
0-2U-15A.TURAN GAZİSPORSİVAS BELEDİYEPOR09.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-2 15:30
 U-15ÇİMENTOSPORDEMİRSPOR10.03.3024PAZARSPOR VADİSİ-111:00
 U-15D S İ SPOR YOLSPOR10.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-112:30
 U-15VOLKANSPORALTINAYSPOR10.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-114:00
 U-15YERLİKAYASPORKANGAL TERMİKSPOR10.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:30
U-15İDMANYURDUSPOR4 EYLÜLSPOR10.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
 1. KÜME PLAY-OFA.TURAN GAZİSPORALTINYAYLABELEDİYESPOR10.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-214:00
U-16 GELİŞİMEMS YAPI SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR13.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-211.00

1.KÜME PLAY-OF MÜSABAKALARI 4.HAFTADAN İTİBAREN İL TERTİP KURULU KARARI GEREĞİNCE İL   MERKEZİ 4 EYLÜL SPOR VADİSİ 1 NOLU VE 2 NOLU SAHALARDA OYNATILACAKTIR.

                                TAKIMLARIMIZA ÖNEMLE DUYRULUR.
                                SİVAS  FUTBOL İL TERTİP KURULU 


KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
70078ELİT -U19EMS YAPI SİVASSPORCORANDOM ALANYASPOR01.03.2024CUMASİVASSPOR TES.12:00
 5-3U-18DEMİRSPORYOLSPOR2.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111:00
 5-0U-18SİVAS BELEDİYESPORGEMEREKBELEDİYESPOR2.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113:30
 1-5U-18ALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR2.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115:30
 1-2U-18ÇİMENTOSPORVOLKANSPOR2.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-211:00
 3-0U-15A.TURAN GAZİSPORYERLİKAYASPOR2.03.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213:30
 0-2 1.KÜME PLAY-OF İMRANLISPOR ZARASPOR F.K.02.03.2024 CUMARTESİSPOR VADİSİ-2 15:30
 U-15DSİSPORALTINAYSPOR3.03.3024PAZARSPOR VADİSİ-110:30
 U-15YOLSPORDEMİRSPOR3.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-112:00
 U-15VOLKANSPOR4 EYLÜLSPOR3.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-113:30
 U-15ÇİMENTOSPORSİVAS BELEDİYESPOR3.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:00
 U-15SİVAS İDMANYURDUSPORKANGAL TERMİKSPOR3.03.2024PAZARSPOR VADİSİ-212:00
 U-15ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR6.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117:15
 U-15DEMİRSPORD S İ SPOR6.03.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-217:15
 U-15YOLSPORKANGAL TERMİKSPOR6.03.2024ÇARŞAMBAM.YAZICIOĞLU17:15
         
 U-15YERLİKAYASPORSİVAS İDMANYURDU7.03.2024PERŞEMBESPOR PARKI-117:15
 U-154 EYLÜLSPORA.TURAN GAZİSPOR7.03.2024PERŞEMBESPOR PARK-217:15
 U-15SİVAS BELEDİYESPORVOLKANSPOR7.03.2024PERŞEMBEM.YAZICIOĞLU17:15




KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-18YÜCEYURTSPORDEMİRSPOR24.02.2024CUMARTESİS. VADİSİ-111:00 0-9
U-18VOLKANSPORSİVAS BELEDİYESPOR24.02.2024CUMARTESİS. VADİSİ-113:30 1-4
U-184 EYLÜLSPORÇİMENTOSPOR24.02.2024CUMARTESİS. VADİSİ-115:30 4-0
U-18S.GENÇLERBİRLİĞİSPORALTINAYSPOR24.02.2024CUMARTESİM.YAZICIOĞLU11:00 1-2
U-18YOLSPORZARASPOR F.K.24.02.2024CUMARTESİM.YAZICIOĞLU14:30 3-0
U-15YOLSPORSİVAS BELEDİYESPOR24.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-210:30 1-6
U-15ÇİMENTOSPORYERLİKAYASPOR24.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-212:00 2-0
U-15A.TURAN GAZİSPORKANGAL TERMİKSPOR24.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213:30 6-0
U-15DEMİRSPORALTINAYSPOR24.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-215:00 7-0
        
U-15VOLKANSPORİDMANYURDUSPOR25.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-110:00 0-2
BAL LİGİKANGAL TERMİKSPORDERSİM SPOR25.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-113:00 4-1
U-15D S İ SPOR4 EYLÜLSPOR25.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:30 1-2
GLŞ.-U-14EMS YAPI SİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR25.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-211:00 3-0
GLŞ-U-15EMS YAPI SİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR25.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-213:00 6-0
 YOLSPORLİGDEN ÇEKİLDİ.     
1.KÜME PLAY-OFC.ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPORİMRANLISPOR25.02.2024PAZARC.ÜNİVERSİTE15:00 0-3
1.KÜME PLAY-OFZARASPOR F.K.ALTINYAYLABEL.SPOR25.02.2024PAZARZARA İLÇE13:00 0-4
        
U-15İDMANYURDUSPORA.TURAN GAZİSPOR28.02.2024ÇARŞAMBAM.YAZICIOĞLU17:151-0
U-15YERLİKAYASPORVOLKANSPOR28.02.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-117:151-0
U-154 EYLÜLSPORÇİMENTOSPOR28.02.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-217:151-0
U-15SİVAS BELEDİYESPORD S İ SPOR29.02.2024PERŞEMBEM.YAZICIOĞLU17:158-0
U-15ALTINAYSPORYOLSPOR29.02.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-117:152-2
U-15DEMİRSPORKANGAL TERMİKSPOR29.02.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-217:158-0





KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
ELİT U17EMS YAPISİVBASSPORÜMRANİYESPOR17.02.2024C.TESİSİVASSPOR15:00
U-18ZARASPOR F.K.YÜCEYURTSPOR17.02.23024C.TESİSPOR PARKI-111:00
KADINLAR-3 LİGAİLE VE SOSYAL POLİTİKALARHAYMANASPOR17.02.2024C.TESİSPOR PARKI-114:00
U-16ALTINAYSPORSİVAS BELEDİYESPOR17.02.2024C.TESİSPOR PARKI-210:00
U-16A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR17.02.2024C.TESİSPOR PARKI-212:00
U-16YOLSPORD S İ SPOR17.02.2024C.TESİSPOR PARKI-214:00
U-16VOLKANSPORÇİMENTOSPOR17.02.2024C.TESİSPOR PARKI-216:00
U-18GEMEREKBELEDİYESPORVOLKANSPOR17.02.2024C.TESİM.YAZICIOĞLU12:00
U-18ŞARKIŞLABEL.SPORA.TURAN GAZİSPOR17.02.2024C.TESİM.YAZICIOĞLU14:30
       
PLAY-OF 1.KÜMEALTINAYAYLABEL.SPORCUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 18.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-111:00
PLAY-OF 1.KÜMEYOLSPORZARASPOR F.K.18.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-113:30
U-18ALTINAYSPORD S İ SPOR18.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:30
GLŞ-U16EMS YAPI SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.18.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-211:00
PLAY-OF 1.KÜMEİMRANLISPORA.TURAN GAZİSPOR18.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-213:30
U-18SİVAS BELEDİYESPOR4 EYLÜLSPOR18.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-215:30
 U-18 ÇİMENTOSPORGENÇLERBİRLİĞİSPOR  18.02.2024PAZAR  M.YAZICIOĞLU11:00
U-15A.TURAN GAZİSPORVOLKANSPOR20.02.2024SALISPOR VADİSİ-116.30
U-15İDMANYURDUSPORÇİMENTOWSPOR20.02.2024SALISPOR VADİSİ-216.30
       
U-15YERLİKAYASPORD S İ SPOR21.02.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-116.30
U-154 EYLÜLSPORYOLSPOR21.02.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-216.30
 GLŞ U-16 EMS YAPISİVASSPOR BİTEXEN GİRESUN SPOR21.02.2024 ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-2 11.00 
U-15SİVAS BELEDİYESPORDEMİRSPOR22.02.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-116.30
U-15ALTINAYSPORKANGAL TERMİKSPOR22.02.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-216.30
       




KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-16SİVAS BELEDİYESPORA.TURAN GAZİSPOR10.02.2024C.TESİSPOR VADİSİ-111:00
U-16ÇİMENTOSPORYOLSPOR10.02.2024C.TESİSPOR VADİSİ-113:00
U-16DSİ SPOR4 EYLÜLSPOR10.02.2024C.TESİSPOR VADİSİ-115:00
U-16DEMİRSPOR VOLKANSPOR10.02.2024C.TESİSPOR VADİSİ-211:00
U-18AVGAZİSPORŞARKIŞLABEL.SPOR10.02.2024C.TESİSPOR VADİSİ-213:00
U-18SİVAS GENÇLERBİRLİĞSPORSİVAS BELEDİYESPOR10.02.2024C.TESİSPORVADİSİ -215:00
 BAL  KANGAL TERMİKSPOR BİNGÖLSPOR 11.01.2024 PAZARSPOR VADİSİ-1 13:00
U-18D S İ SPORÇİMENTOSPOR11.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:00
U-16 GLŞEMS YAPI SİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR21.02.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-211:00
U-184 EYLÜLSPORGEMEREK BELEDİYESPOR11.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-213:00
U-18DEMİRSPORZARA SPOR F.K.11.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-215:00
       










KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
ELT U-19EMS YAPI SİVASSPOREYYÜP SPOR3.02.2024CUMARTESİSİVASSPOT TES.12.00
U-16A.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR3.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-111:00
U-164 EYLÜLSPORÇİMENTSPOR3.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113:00
U-16VOLKANSPORSİVAS BELEDİYESPOR3.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-115:00
U-16YOLSPORDEMİRSPOR3.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-214.30
3.LİG KADINALARAİLE VE SOSYAL POLİTİKALARELMADAĞ GÜCÜSPOR3.02.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ -212:00
U-18VOLKANSPOR4 EYLÜLSPOR4.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-111:00
U-18GEMEREKBEL.SPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPOR4.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-113:00
U-18SİVAS BELEDİYESPORD S İ SPOR4.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:00
GLŞ-U-14EMS YAPI SİVASSPORERZURUMSPOR F.K4.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
GLŞ-U-15EMS YAPI SİVASSPORERZURUMSPOR F.K4.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-213:00
U-18YOLSPORŞARKIŞLABEL.SPOR4.02.2024PAZARSPOR VADİSİ-215:00
U-18A.TURAN GAZİSPORAVGAZİSPOR4.02.2024PAZARM.YAZICIOĞLU11:00



KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
ELİT -17EMS YAPI SİVASSPORGENÇLERBİRLİĞİ20.01.2024C.TES.SİVASSPOR T.13:00
U-16A. TURAN GAZİSPORD S İ SPOR20.01.2024C.TESİSPOR VADİSİ-111.00
21228KAD. 3 LİGAİLE VE SOSYAL POLİTİKALARYOZGAT YURDUM GENÇLİK20.01.2024C.TESİSPOR VADİSİ-114:00
 U-16SİVAS BELEDİYESPOR-6DEMİRSPOR-020.01.2024C.TESİSPOR VADİSİ-211.00
 U-16VOLKANSPOR4 EYLÜLSPOR20.01.2024C.TESİSPOR VADİSİ-213.00
 U-16ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR20.01.2024C.TESİSPOR VADİSİ-215.00
        
 U-18YOLSPORYÜCEYURTSPOR21.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-110.00
 U-18AVGAZİSPORDEMİRSPOR21.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-112.00
 U-18A.TURAN GAZİSPORZARASPOR F.K.21.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-114.00
60516GLŞ U-14EMS YAPI SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR21.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-211.00
62620GLŞ U-15EMS YAPI SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR21.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-213.00
 U-18VOLKANSPORALTINAYSPOR21.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-215.00
 U-18SİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPORD S İ SPOR21.01.2024PAZARM.YAZICIOĞLU10.00
 U-18GEMEREKBELEDİYESPORÇİMENTOSPOR21.01.2024PAZARM.YAZICIOĞLU12.00
 U-184 EYLÜLSPORİMRANLISPOR21.01.2024PAZARM.YAZICIOĞLU14.00
        
 U-16DSİ SPORALTINAYSPOR22.01.2024P.TESİSPOR VADİSİ-113.00
 U-16YOLSPORVOLKANSPOR22.01.2024P.TESİSPOR VADİSİ-210:30
 U-16ÇİMENTOSPORSİVAS BELEDİYESPOR22.01.2024P.TESİSPOR VADİSİ-212:30
 U-164 EYLÜLSPORA.TURAN GAZİSPOR22.01.2024P.TESİSPOR VADİSİ-214:30
            
 U-18YÜCEYURTSPORAVGAZİSPOR24.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-110:30
 U-18ZARASPOR F.K.ŞARKIŞLABEL.SPOR24.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-112:30
 U-18DEMİRSPORA.TURAN GAZİSPOR24.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-114:30
 U-18ÇİMENTOSPORSİVAS BELEDİYESPOR24.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-211:00
U-18ALTINAYSPORGEMEREKBELEDİYESPOR24.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-213:00
 U-18D S İ SPOR4 EYLÜLSPOR24.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-215:00
            
 U-16ALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR25.01.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-113.00
 U-16DEMİRSPORÇİMENTOSPOR25.01.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-210:30
 U-16A.TURANGAZİSPORYOLSPOR25.01.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-212:30
 U-16SİVAS BELEDİYESPORD Sİ SPOR25.01.2024PERŞEMBESPOR VADİSİ-214:30


KODKATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
65060GLŞ-U17EMSYAPI SİVASSPORYILPORTSAMSUNSPOR27.01.2024CUMARTESİSİVASSPOR
 U-164 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR27.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-113:00 
 U-16VOLKANSPORAHMET TURAN GAZİSPOR27.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-211:00 
 U-16DSİ SPORDEMİRSPOR27.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-213:00 
 U-16YOLSPORALTINAYSPOR27.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-215:00 
         
 U-18SİVAS BELEDİYSPORALTINAYSPOR28.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-111:00 
 U-18VOLKANSPORDSİSPOR28.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-113:00 
 U-184 EYLÜLSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPOR28.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-115:00 
 U-18A.TURAN GAZİSPORYÜCEYURTSPOR28.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-211:00 
 U-18ŞARKIŞLABELEDİYESPORDEMİRSPOR28.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-213:00 
 U-18AVGAZİSPORYOLSPOR28.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-215:00 
         
 U-18SİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPORVOLKANSPOR30.01.2024SALI SPOR VADİSİ-111:00 
 U-18D S İ SPORGEMEREKBELEDİYESPOR30.01.2024SALI SPOR VADİSİ-113:00 
 U-18ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR30.01.2024SALISPOR VADİSİ-115:00 
 U-18YOLSPORAHMET TURAN GAZİSPOR30.01.2024SALISPOR VADİSİ-211:00 
 U-18YÜCETURTSPORŞARKIŞLABELEDİYESPOR30.01.2024SALISPOR VADİSİ-213:00 
         
 U-16DEMİRSPOR4 EYLÜLSPOR31.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-115:00 
 U-16ÇİMENTOSPORD S İ 31.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-211:00 
 U-16SİVASBELEDİYESPORYOLSPOR31.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-213:00 
 U-16ALTINAYSPORVOLKANSPOR31.01.2024ÇARŞAMBASPOR VADİSİ-215:00 










70056ELT U-19EMS YAPI SİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR13.01.2024CUMARTESİSİVASSPOT TES.2-0
 U-16DEMİRSPORALTINAYSPOR13.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-13-0
 U-164 EYLÜLSPORYOLSPOR13.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-11-4
 U-16D S İ SPORVOLKANSPOR13.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-12-2
 U-16ÇİMENTOSPORA.TURAN GAZİSPOR13.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-21-2
 1.KÜMEİMRANLISPORA.TURAN GAZİSPOR13.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ -23-1
        
 64466GLŞ. U-16EMS YAPI SİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR14.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-22-0
 1.KÜMEÇİMENTOSPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİSPOR14.01.2021PAZARSPOR VADİSİ-10-4
 1.KÜMEYOLSPORALTINAYSPOR14.01.2021PAZARSPOR VADİSİ-17-2
 1.KÜMED S İ SPORAVGAZİSPOR14.01.2021PAZARSPOR VADİSİ-14-1
 1.KÜMEZARASPOR F.K.SELÇUKLUSPOR14.01.2021PAZARZARA İLÇE3-1











KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-16ÇİMENTOSPORVOLKANSPOR06.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-10-6
U-16SİVAS BELEDİYESPORALTINAYSPOR06.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-25-0
U-16D S İ SPORYOLSPOR06.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-21-3
U-16DEMİRSPORAHMET TURAN GAZİSPOR06.01.2024CUMARTESİSPOR VADİSİ-26-1
 
U-14 GLŞ.EMS YAPI SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.07.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-21-0
U-15 GLŞ.EMS YAPI SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.07.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-26-0
1.KÜMEAHMET TURAN GAZİSPORÇİMENTOSPOR07.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-13-1
1.KÜMESELÇUKLUSPORD.Ç.DİVRİĞİSPOR07.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-15-2
1.KÜMESİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPORZARASPOR F.K.07.01.2024PAZARSPOR VADİSİ-10-2
1.KÜMEHAFİK BELEDİYESPORİMRANLISPOR07.01.2024PAZARHAFİK İLÇE1-3
1.KÜMEGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİSPORD S İ SPOR07.01.2024PAZARGÜRÜN İLÇE6-0






KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-14 GLŞ.EMS YAPI SİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.28.12.2023PERŞEMBESPOR VADİSİ-11-0
U-15 GLŞ.EMS YAPI SİVASSPORÇAY KUR RİZESPOR A.Ş28.12.2023PERŞEMBESPOR VADİSİ-12-0
U-16ALTINAYSPORA.TURAN GAZİSPOR30.12.2023CUMARTESİSPOR VADİSİ-20-4
U-16SİVAS BELEDİYESPORVOLKANSPOR30.12.2023CUMARTESİSPOR VADİSİ-23-1
U-16D S İ SPORÇİMENTOSPOR  ( TEHİR)30.12.2023CUMARTESİSPOR VADİSİ-23-2
U-16DEMİRSPORYOLSPOR30.12.2023CUMARTESİSPOR VADİSİ-11-3
 BAL KANGAL TERMİKSPOR ERZİNCAN ULALARSPOR 30.12.2023CUMARTESİ  SPOR VADİSİ-11-1
1.KÜMED S İ SPORA.TURAN GAZİSPOR31.12.2023PAZARSPOR VADİSİ-10-3
1.KÜMEAVGAZİSPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİSPOR31.12.2023PAZARSPOR VADİSİ-11-4
1.KÜMEÇİMENTOSPORHAFİKBEL.SPOR31.12.2023PAZARSPOR VADİSİ-13-1
U-16ÇİMENTOSPOR4 EYLÜLSPOR 30.12.2023PAZARSPOR VADİSİ-23-4
1.KÜMEYOLSPORSELÇUKLUSPOR31.12.2023PAZARSPOR VADİSİ-21-3
1.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPOR31.12.2023PAZARDİVRİĞİ İLÇE9-3
       
U-16VOLKANSPORDEMİRSPOR1.01.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-10-2
U-16YOLSPORÇİMENTOSPOR1.01.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-19-2
U-16A.TURAN GAZİSPORSİVAS BELEDİYESPOR1.01.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-20-3
U-164 EYLÜLSPORD S İ SPOR1.01.2024PAZARTESİSPOR VADİSİ-24-2





KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-16VOLKANSPORALTINAYSPOR23.12.2023C.TESİ4 EYL.SPOR VAD-16-1
U-16YOLSPORSİVAS BELEDİYESPOR23.12.2023C.TESİ4 EYL.SPOR VAD-11-1
U-164 EYLÜLSPORDEMİRSPOR23.12.2023C.TESİ4 EYL.SPOR VAD-12-2
1.KÜME İMRANLISPORÇİMENTOSPOR23.12.2023C.TESİ4 EYL.SPOR VAD-28-0
1.KÜME HAFİK BEL.SPORD S İ SPOR23.12.2023C.TESİHAFİK İLÇE3-2
       
 U-16EMS YAPI SİVASSPOR  ERZURUMSPOR 24.12.2023PAZAR 4 EYL.SPOR VAD-1 6-0
1.KÜMEA.TURAN GAZİSPORAVGAZİSPOR24.12.2023 PAZAR4 EYL.SPOR VAD-12-0
1.KÜMESİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPORYOLSPOR24.12.2023PAZAR4 EYL.SPOR VAD-21-3
1.KÜMESELÇUKLUSPORALTINAYSPOR24.12.2023PAZAR4 EYL.SPOR VAD-23-1
U-16 D S İ SPORÇİMENTOSPOR24.12.2023PAZAR4 EYL.SPOR VAD-2 TEHİR
1.KÜMEZARASPOR F.K.D.Ç.DİVRİĞİSPOR24.12.2023PAZARZARA İLÇE7-0
       
       













KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-16AHMET TURAN GAZİSPORVOLKANSPOR9.12.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-13-2
U-16SİVAS BELEDİYESPOR4 EYLÜLSPOR9.12.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-19-0
U-16DEMİRSPORD S İ SPOR9.12.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-13-0
1.KÜMEC.ÜNİVERSİTESPORALTINYAYLABEL.SPOR9.12.2023CUMARTESİCÜSK0-3 Hük
       
U16 GLŞEMS YAPI SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR10.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-11-1
1.KÜMEAVGAZİSPORHAFİKBELEDİYESPOR10.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-15-2
1.KÜMEALTINAYSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİ10.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-12-1
U-16ALTINAYSPORYOLSPOR10.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-20-11
1.KÜMEDSİ SPORİMRANLISPOR10.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-20-7
1.KÜMEYOLSPORZARASPOR F K10.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-23-2
1.KÜMEGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİA.TURAN GAZİSPOR10.12.2023PAZARGÜRÜN İLÇE2-1



KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAAT
U-164 EYLÜLSPORALTINAYSPOR2.12.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-18-0
U-16ÇİMENTOSPORDEMİRSPOR2.12.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-13-2
U-16DSİSPORSİVAS BELEDİYESPOR2.12.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-10-6
1.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORYOLSPOR2.12.2023CUMARTESİDİVRİĞİ İLÇE1-0
1.KÜMEZARASPOR FUTBOL KULÜBÜSİVAS ALTINAYSPOR2.12.2023CUMARTESİZARA İLÇE3-0
U-19 ELİT AEMS YAPISİVASSPORİSTANBUL SPOR A.Ş.2.12.2023CUMARTESİSİVASSPOR TES 1 NOLU 7-1
       
       
1.KÜMEALTINYAYLABELEDİYESPORDEMİRSPOR3.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-15-1
BALKANGALTERMİKSPORDEVELİSPOR GÜCÜ KULÜBÜ3.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-10-3
1.KÜMEÇİMENTOSPORD S İ SPOR3.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-12-3
GLŞ-U-14EMS YAPISİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR3.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-23-1
GLŞ-U-15EMS YAPISİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR3.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-23-0
1.KÜMEİMRANLISPORABDULVAHABİ GAZİSPOR3.12.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-24-0
1.KÜMEHAFİKBELEDİYESPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİSPOR3.12.2023PAZARHAFİK İLÇE1-2
U-16YOLSPORA.TURAN GAZİSPOR3.12.2023PAZARM.YAZICIOĞLU3-2








KATEGORİTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-16VOLKANSPORYOLSPOR25.11.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-110:30 4-0
1.KÜMEAVGAZİSPORÇİMENTOSPOR25.11.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-112:30 6-1
U-16ALTINAYSPORD S İ SPOR25.11.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-115:00 0-1
1.KÜMEA.TURAN GAZİSPORHAFİK BELEDİYESPOR25.11.2023CUMARTESİ4 EYL-SPOR VAD-213:00 8-0
1.KÜMEGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİSPORİMRANLISPOR25.11.2023CUMARTESİGÜRÜN İLÇE13:00 2-1
 GLŞ U16EMS YAPISİVAS SPORTRABZONSPOR 26.11.2023  PAZAR SİVASSPOR -112:00  0-2
 3.LİG4 EYLÜL FUTBOL .A.Ş.  SİLİVRİ SPOR26.11.2023 PAZARM.YAZICIOĞLU 14:00  1-2 
 BAL  HEKİMHAN BEL.SPORKANGAL TERMİKSPOR 26.11.2023 PAZAR  HEKİMHAN  13.00 0-6 
1.KÜMEDEMİRSPORVOLKANSPOR26.11.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-110:00 2-1
1.KÜMEALTINAYSPORD.Ç.DİVRİĞİSPOR26.11.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-112:00 3-2
1.KÜMESELÇUKLUSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPOR26.11.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-114:00 7-1
1.KÜMEYÜCEYURTSPORALTINYAYLABEL.SPOR26.11.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-210:00 0-3
1.KÜMEC.ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK SPORGÜRÜN ŞALSPOR26.11.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-212:00 7-1
U-16A.TURAN GAZİSPOR4 EYLÜLSPOR26.11.2023PAZAR4 EYL-SPOR VAD-214:00 2-1
U-16SİVAS BELEDİYESPORÇİMENTOSPOR26.11.2023PAZARM.YAZICIOĞLU11:00 3-0



K.GORİ TAKIMLARTARİHGÜN SAHASAATSONUÇ
1.KÜMEVOLKANSPORALTINYAYLABEL.SPOR18.11.2023C.TESİ4 EYL.SP.VAD-112.001-11
1.KÜMEDEMİRSPORC.ÜNİVERSİTESİ G.S.18.11.2023C.TESİ4 EYL.SP.VAD-114.000-3
U-16ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR18.11.2023C.TESİ4 EYL.SP.VAD-211.006-0
U-16D S İ SPORA.TURAN GAZİSPOR18.11.2023C.TESİ4 EYL.SP.VAD-213.005-4
1.KÜME 
       
GLŞ U-16SİVASSPORBİTXEN GİRESUN SPOR19.11.2023PAZAR4 EYL.SP.VAD-111.005-0
U-164 EYLÜLSPORVOLKANSPOR19.11.2023PAZAR4 EYL.SP.VAD-113.003-1
1.KÜME SELÇUKLUSPORZARASPOR F.K.19.11.2023PAZAR4 EYL.SP.VAD-115.003-2
1.KÜMEALTINAYSPORYOLSPOR19.11.2023PAZAR4 EYL.SP.VAD-211.001-2
1.KÜME AHMET TURAN GAZİSPORİMRANLISPOR19.11.2023PAZAR4 EYL.SP.VAD-213.004-5
1.KÜME ABDULVAHABİ GAZİSPORD S İ SPOR19.11.2023PAZAR4 EYL.SP.VAD-215.003-0
U-16DEMİRSPORSİVAS BELEDİYESPOR19.11.2023PAZARCÜSK ÇİM SAHA11.001-4
1.KÜME GÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİÇİMENTOSPOR19.11.2023PAZARGÜRÜN İLÇE13.005-0
       






KATEGORİ

EVSAHİBİ

MİSAFİRTAKIM

TARİH

GÜN

SAHA

SAAT

SONUÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

U-14

SİVAS İDMANYURDU

ALTINAYSPOR

11.11.2023

C.TESİ

4 EYL SP. V-1

11:00

0-2

U-14

SUŞEHRİ GENÇLİKSPOR

ÖZAYDINSPOR

11.11.2023

C.TESİ

4 EYL SP. V-1

12:30

 3-1

U-14

DEMİRSPOR

YERLİKAYASPOR

11.11.2023

C.TESİ

4 EYL SP. V-1

14:00

 3-1

1.KÜME

ZARASPOR F.K

SİVAS GENÇLERBİRLİĞİ

11.11.2023

C.TESİ

ZARA İLÇE

13:00

 7-0

1.KÜME

D.Ç.DİVRİĞİSPOR

SELÇUKLUSPOR

11.11.2023

C.TESİ

DİVRİĞİ

13:00

 2-0

 

 

 

 

 

 

 

 

1.KÜME

YÜCEYURTSPOR

 DEMİRSPOR

12.11.2023

PAZAR

4 EYL SP. V-1

10:00

 1-6

BAL LİGİ

KANGAL TERMİKSPOR

BAŞARI OTO.RÜSTEM PAŞA

12.11.2023

PAZAR

4 EYL SP. V-1

13:00

 3-0

1.KÜME

ÇİMENTOSPOR

A.T.GAZİSPOR

12.11.2023

PAZAR

4 EYL SP. V-1

15:30

 0-3

GELŞ. U-14

EMS YAPI SİVASSPOR

ERZURUMSPOR F.K

12.11.2023

PAZAR

4 EYL SP. V-2

11:00

3-1

GELŞ. U-15

EMS YAPI SİVASSPOR

ERZURUMSPOR F.K

12.11.2023

PAZAR

4 EYL SP. V-2

13:00

 0-0

1.KÜME

DSİSPOR

GÜRÜN  GENÇLERBİRLİĞİ

12.11.2023

PAZAR

4 EYL SP. V-2

15:00

 2-4

1.KÜME

İMRANLISPOR

HAFİKBELEDİYESPOR

12.11.2023

PAZAR

     ZARA

13:00

 5-0

1.KÜME

C.ÜNİVERSİTESSSPOR

VOLKANSPOR

12.11.2023

PAZAR

    CÜSK

11:00

 6-0

1.KÜME

ALTINYAYLABELEDİYESPOR

GÜRÜNŞALSPOR

12.11.2023

PAZAR

ALTINYAYLA

13:00

 14-0

 

 

 

 

 

 

 

 

U-14

YERLİKAYASPOR

SUŞEHRİ GENÇLİK SPOR

13.11.2023

P.TESİ

4 EYL SP. V-1

13:00

 4-0

 

 

 

 

 

 

 

 

U-16

VOLKANSPOR

D S İ SPOR

14 11.2023

SALI

4 EYL SP. V-1

11:00

 4-3

U-16

ALTINAYSPOR

DEMİRSPOR

14.11.2023

SALI

4 EYL SP. V-1

13:00

 1-6

U-16

YOLSPOR

4 EYLÜLSPOR

14 11.2023

SALI

4 EYL SP. V-1

15:00

 4-4

U-16

A.TURAN GAZİSPOR

ÇİMENTOSPOR

14.11.2023

SALI

4 EYL SP. V-2

13:00

 0-0

 

 

 

 

 

 

 

 

U-14 Eleme

İDMANYURDUSPOR

SUŞEHRİ GENÇLİKSPOR

15.11.2023

ÇARŞ.

4 EYL SP. V-1

13:00

 4-0

U-14 Eleme

DEMİRSPOR

ALTINAYSPOR

15.11.2023

ÇARŞ.

4 EYL SP. V-1

14:30

 2-1

 

 

 

 

 

 

 

 

U-14

SUŞEHRİ GENÇLİKSPOR

ALTINAYSPOR

17.11.2023

CUMA

4 EYL SP. V-1

13:30

 

U-14

İDMANYURDUSPOR

DEMİRSPOR

17.11.2023

CUMA

4 EYL SP. V-1

14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-14ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR04-11.2023C.TESİ1 NO SAHA10:003-0 H
1.KÜMEA.TURAN GAZİSPORD S İ SPOR04.11.2023C.TESİ1 NO SAHA12:002-0
U-14ÖZAYDINSPORDEMİRSPOR04.11.2023C.TESİ1 NO SAHA14:004-3
1.KÜMEGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİAVGAZİSPOR04.11.2023C.TESİGÜRÜN İLÇE13:000-2
1.KÜMEHAFİKBEL.SPORÇİMENTOSPOR04.11.2023CİTESİHAFİK İLÇE14:302-3
SSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKFFFFFF
1.KÜME BÜYÜKLER SİVAS GENÇLERBİRLİĞİD.Ç.DİVRİĞİSPOR04.11.2023PAZAR 1 NOLU SAHA11:305-1
1.KÜME BÜYÜKLERYÜCEYURTSPORVOLKANSPOR04.11.2023PAZAR1 NOLU SAHA 13:301-4
1.KÜMEBÜYÜKLERSELÇUKLUSPORYOLSPOR04.11.2023PAZAR1 NOLU SAHA15:301-4
1.KÜME BÜYÜKLERALTINYAYLABEL.SPORC.ÜNİVERSİTESPOR04.11.2023PAZARALTINYAYLA13:004-2
1.KÜME BÜYÜKLERGÜRÜN ŞALSPORDEMİRSPOR04.11.2023PAZARGÜRÜN İLÇE13:001-2

NOT: SUŞEHRİ BEL.SPOR TAKIMI LİGDEN ÇEKİLMİŞTİR.

KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-14YERLİKAYASPORÖZAYDINSPOR28-10.2023C.TESİ1 NO SAHA12:000-0
U-14ÇİMENTOSPORİDMANYURDUSPOR28.10.2023C.TESİ1 NO SAHA13:300-8
SSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKFFFFFF
1.KÜME BÜYÜKLERALTINAYSPORSELÇUKLUSPOR29.10.2023PAZAR 1 NOLU SAHA10:300-7
 
BAL LİGİ
KANGAL TERMİKSPORYOZGAT BEL.BOZOKSPOR29.10.2023PAZAR1 NOLU SAHA13.000-1
1.KÜME BÜYÜKLERAVGAZİSPORA.TURAN GAZİSPOR29.10.2023PAZAR1 NOLU SAHA 15:301-3
1.KÜME BÜYÜKLERYOLSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİ29.10.2023PAZAR2 NOLU SAHA10:300-1
1.KÜME BÜYÜKLERÇİMENTOSPORİMRANLISPOR29.10.2023PAZAR2 NOLU SAHA13:000-8
1.KÜME BÜYÜKLERD S İ SPORHAFİK BELEDİYESPOR29.10.2023PAZAR2 NOLU SAHA15:304-2
1.KÜME BÜYÜKLERC.ÜNİVERSİTESPORYÜCEYURTSPOR29.10.2023PAZARC.ÜNİVERSİTE13:009-0
1.KÜME BÜYÜKLERVOLKANSPORGÜRÜN ŞALSPOR29.10.2023PAZARM.YAZICIOĞLU12.301-1
1.KÜME BÜYÜKLERDEMİRSPORALTINYAYLABEL.SPOR29.10.2023PAZARM.YAZICIOĞLU15:000-1
1.KÜME BÜYÜKLERD.Ç.DİVRİĞİSPOR ZARASPOR FUTBOL KULÜBÜ29.10.2023PAZARDİVRİĞİ İLÇE12:002-6



KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-14ALTINAYSPORİDMANYURDUSPOR21-10.2023C.TESİ1 NO SAHA11:001-6
U-14SUŞEHRİ GENÇLİKSPORDEMİRSPOR21.10.2023C.TESİ1 NO SAHA13:002-6
1.KÜMEVOLKANSPORDEMİRSPOR21.10.2023C.TESİ1 NO SAHA15:000-4
SSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKFFFFFF
1.KÜME BÜYÜKLER SİVAS GENÇLERBİRLİĞİALTINAYSPOR22.10.2023PAZAR 1 NOLU SAHA10:301-3
1.KÜME BÜYÜKLERSELÇUKLUSPORSUŞEHRİBEL.SPOR22.10.2023PAZAR1 NOLU SAHA 13:003-0 H
1.KÜMEBÜYÜKLERİMRANLISPORD S İ SPOR22.10.2023PAZAR1 NOLU SAHA15:302-1
1.KÜME BÜYÜKLERA.TURAN GAZİSPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ22.10.2023PAZAR2 NOLU SAHA13:004-1
1.KÜME BÜYÜKLERALTINYAYLABEL.SPORYÜCEYURTSPOR22.10.2023PAZAR2 NOLU SAHA15:3012-1
1.KÜME BÜYÜKLERHAFİKBELEDİYESPORAVGAZİSPOR22.10.2023PAZARHAFİK İLÇE13:001-1
1.KÜME BÜYÜKLERZARA SPOR F.K.YOLSPOR22.10.2023PAZARZARA İLÇE13:003-3
1.KÜME BÜYÜKLERGÜRÜN ŞALSPORC.ÜNİVERSİTESPOR22.10.2023PAZARGÜRÜN İLÇE13:002-6




KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-14ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR14-10.2023C.TESİ1 NO SAHA10:301-6
1.KÜME BÜYÜKLERYOLSPORD.Ç.DİVRİĞİSPOR14.10.2023C.TESİ1 NO SAHA12:003-0
U-14SUŞEHRİ GENÇLİKSPORYERLİKAYASPOR14.10.2023C.TESİ1 NO SAHA14:303-1
SSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKFFFFFF
1.KÜME BÜYÜKLER C.ÜNİVERSİTESPORDEMİRSPOR15.10.2023PAZAR C.ÜNİVERSİTE11:003-1
1.KÜME BÜYÜKLERD S İ SPORÇİMENTOSPOR15.10.2023PAZARM. Y AZICIOĞLU 11:002-1
1.KÜMEBÜYÜKLERALTINAYSPORZARASPOR F.K15.10.2023PAZAR1 NO SAHA15:000-4
BAL LİGİKANGAL TERMİKSPORHACILAR ERCİYES G.SPOR15.10.2023PAZAR1 NO SAHA13:000-0
1.KÜME BÜYÜKLERALTINYAYLABEL.SPORVOLKANSPOR15.10.2023PAZAR2 NO SAHA10:3012-0
1.KÜME BÜYÜKLERYÜCEYURTSPORGÜRÜN ŞALSPOR15.10.2023PAZAR2 NO SAHA13:002-3
1.KÜME BÜYÜKLERAVGAZİSPORİMRANLISPOR15.10.2023PAZAR2  NO SAHA15:302-4
1.KÜME BÜYÜKLERSUŞEHRİ BELEDİYESPORSİVAS GENÇLER BİRLİĞİ15.10.2023PAZARSUŞEHRİ İLÇE12:001-2
1.KÜME BÜYÜKLERGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİHAFİK BELEDİYESPOR15.10.2023PAZARGÜRÜN İLÇE13:001-0





HAFTALIK AMATÖR  FUTBOL MÜSABAKA PROGR









KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
    U-14DEMİRSPORÖZAYDINSPOR30.09.2023C.TESİ1 NO SAHA12.304-1
    U-14İDMANYURDUSPORALTINAYSPOR30.09.2023C.TESİ2 NO SAHA14.304-0


KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
    U-14ÖZAYDINSPORYERLİKAYASPOR23.09.2023C.TESİ1 NO SAHA12.302-0
    U-14KANGAL TERMİKSPORDEMİRSPOR23.09.2023C.TESİ2 NO SAHA13.000-3
    U-14İDMANYURDUSPORD S İ SPOR23.09.2023C.TESİ2 NO SAHA14.303-0
    U-14ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR23.09.2023C.TESİ2 NO SAHA16.007-1





KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-14ÇİMENTOSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR16.09.2023C.TESİ1 NO SAHA11.000-4
U-14DEMİRSPORSUŞEHRİ GENÇLİKSPOR16.09.2023C.TESİ1 NO SAHA12.301-1
U-14D S İ SPORALTINAYSPOR16.09.2023C.TESİ1 NO SAHA14.000-3
U-14YERLİKAYASPORKANGAL TEMİKSPOR16.09.2023C.TESİ2 NO SAHA13.003-0




KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-11SİVAS BELEDİYESPOR SİVASSPOR21.06.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA10.000-5
U-11SİVASİDMANYURDUÖZAYDINSPOR21.06.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA11.000-5
U-11YERLİKAYASSPORA.TURAN GAZİSPOR21.06.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA12.003-2
U-11SİVAS GENÇLİKSPORALTINAYSPOR21.06.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA13.002-1
       
U-11ÖZAYDINSPORYERLİKAYSSPOR25.06.2023PAZAR1 NO SAHA10.003-1
U-11SİVASSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR25.06.2023PAZAR1 NO SAHA11.001-0
U-11A.TURAN GAZİSPORSİVAS GENÇLİKSPOR25.06.2023PAZAR1 NO SAHA12.000-0
U-11SİVASALTINAYSPORSİVAS BELEDİYESPOR25.06.2023PAZAR1 NO SAHA13.003-3
U-11SİVAS İDMANYURDUSİVAS BEL.SPOR02.07.2023PAZAR1 NO SAHA15.000-3
U-11YERLİKAYASPORSİVASSPOR02.07.2023PAZAR1 NO SAHA16.000-2
U-11SİVAS GENÇLİKSPORÖZAYDINSPOR02.07.2023PAZAR1 NO SAHA17.003-3
U-11A.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR02.07.2023PAZAR1 NO SAHA18.003-3


KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-12SİVAS GENÇLİKSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR03.07.2023PAZARTESİ1 NO SAHA15.000-4
U-124 EYLÜLSPORALTINAYSPOR03.07.2023PAZARTESİ1 NO SAHA16.000-1
U-12SİVASSPORA.TURAN GAZİSPOR03.07.2023PAZARTESİ1 NO SAHA17.003-1
U-12YERLİKAYASPORSİVASBEL.SPOR03.07.2023PAZARTESİ1 NO SAHA18.000-0
U-11ÖZAYDINSPORA.TURAN GAZİSPOR04.07.2023SALI1 NO SAHA15.003-2
U-11SİVASSPORSİVAS GENÇLİKSPOR04.07.2023SALI1 NO SAHA16.00 3-1
U-11SİVAS BEL.SPORYERLİKAYASPOR04.07.2023SALI1 NO SAHA17.000-1
U-11ALTINAYSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR04.07.2023SALI1 NO SAHA18.005-1
Ö
U-12ÖZAYDINSPORYERLİKAYASPOR05.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA15.000-0
U-12SİVAS BEL.SPOR SİVASSPOR05.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA16.001-3
U-12ALTINAYSPORSİVAS GENÇLİK SPOR05.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA17.003-1
U-12SİVASİDMANYURDU4 EYLÜLSPOR05.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA18.002-1
1
U-11YERLİKAYASPORİDMANYURDUSPOR06.07.2023PERŞEMBE1 NO SAHA15.002-0
U-11SİVAS GENÇLİKSPORSİVAS BEL.SPOR06.07.2023PERŞEMBE1 NO SAHA16.002-2
U-11A.TURAN GAZİSPORSİVASSPOR06.07.2023PERŞEMBE1 NO SAHA17.000-4
U-11ALTINAYSPORÖZAYDINSPOR06.07.2023PEŞEMBE1 NO SAHA18.005-0
U-12A.TURAN GAZİSPORSİVAS BELEDİYESPOR08.07.2023C.TESİ1 NO SAHA15.000-2
U-12SİVASSPORÖZAYDINSPOR08.07.2023C.TESİ1 NO SAHA16.002-1
U-12İDMANYURDUSPORALTINAYSPOR08.07.2023C.TESİ1.NO SAHA17.001-2
U-12SİVAS GENÇLİKSPOR4 EYLÜLSPOR08.07.2023C.TESİ1 NO SAHA18.000-4
U-11SİVASSPORÖZAYDINSPOR09.07.2023PAZAR1 NO SAHA15.001-1
U-11SİVASBELEDİYESPORA.TURAN GAZİSPOR09.07.2023PAZAR1 NO SAHA16.006-0
U-11İDMANYURDUSPORSİVAS GENÇLİKSPOR09.07.2023PAZAR1 NO SAHA17.002-0
U-11YERLİKAYASPORALTINAYSPOR09.07.2023PAZAR1 NO SAHA18.000-1
U-12YERLİKAYASPORSİVASSPOR11.07.2023SALI 1 NO SAHA17.000-4
U-12ÖZAYDINSPORA.TURAN GAZİSPOR11.07.2023SALI1 NO SAHA18.001-0
U-11ÖZAYDINSPORSİVAS BEL.SPOR12.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA15.001-2
U-11SİVAS GENÇLİKSPORYERLİKAYASPOR12.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA16.000-1
U-11A.TURAN GAZİSPORİDMANYURDUSPOR12.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA17.000-2
U-11ALTINAYSPORSİVASSPOR12.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA18.005-8
U-12SİVAS BEL.SPORÖZAYDINSPOR13.07.2023PERŞEMBE1 NO SAHA17.001-3
U-12A.TURAN GAZİSPORYERLİKAYASPOR13.07.2023PERŞEMBE1 NO SAHA18..000-1

KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-12A.TURAN GAZİSPORSİVASSPOR15.07.2023CUMARTESİ1 NO SAHA16.000-1
U-12İDMANYURDUSPORSİVAS GENÇLİKSPOR15.07.2023CUMARTESİ1 NO SAHA17.003-1
U-12ALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR15.07.2023CUMARTESİ1 NO SAHA18.005-1
U-12SİVAS BEL.SPORYERLİKAYASPOR15.07.2023CUMARTESİ1 NO SAHA19.003-1
U-12SİVASSPORSİVAS BELEDİYESPOR16.07.2023PAZAR1 NO SAHA16.002-3
U-124 EYLÜLSPORİDMANYURDUSPOR16.07.2023PAZAR1 NO SAHA17.001-6
U-12YERLİKAYASPORÖZAYDINSPOR16.07.2023PAZAR1 NO SAHA18.001-1
U-12SİVAS GENÇLİKSPORALTINAYSPOR16.07.2023PAZAR1 NO SAHA19.000-2
Ö
U-12SİVAS BEL.SPORA.TURAN GAZİSPOR17.07.2023PAZARTESİ1 NO SAHA17.004-1
U-12ÖZAYDINSPOR SİVASSPOR17.07.2023PAZARTESİ1 NO SAHA18.000-2
1
U-124 EYLÜLSPORSİVAS GENÇLİKSPOR18.07.2023SALI1 NO SAHA16.005-3
U-12A.TURAN GAZİSPORÖZAYDINSPOR18.07.2023SALI1 NO SAHA17.000-1
U-12SİVASSPORYERLİKAYASPOR18.07.2023SALI1 NO SAHA18.003-0
U-12ALTINAYSPORİDMANYURDUSPOR18.07.2023SALI1 NO SAHA19.000-3
1
U-12ÖZAYDINSPORSİVAS BEL.SPOR19.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA17.00
U-12YERLİKAYASPORA.TURAN GAZİSPOR19.07.2023ÇARŞAMBA1 NO SAHA18.00
U-12SİVASSPORALTINAYSPOR21.07.2023CUMA1 NO SAHA3-1
U-12İDMANYURDUSPOR
ÖZAYDINSPOR
21.07.2023CUMA2 NO SAHA1-2
U-12 3.lükALTINAYSPORİDMANYURDUSPOR22.07.2023C.TESİ1 NO SAHA10:30
U-12 1.likSİVASSPOR ÖZAYDINSPOR22.07.2023C.TESİ2 NO SAHA10.30

KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-13SİVASSPORDEMİRSPOR13.06.2023SALI2 NOLU SAHA17.303-0
U-13ÖZAYDINSPORSUŞEHRİ GENÇLİK SPOR13.06.2023SALI1 NOLU SAHA11.001-2
  
U-13SUŞEHRİ GENÇLİKALTINAYSPOR15.06.2023PERŞEMBE1 NOLU SAHA11.003-1
U-13DEMİRSPORÖZAYDINSPOR15.06.2023PERŞEMBE1 NOLU SAHA12.302-0
U-13İDMANYURDUSPORSİVAS BELEDİYESPOR15.06.2023PERŞEMBE1 NOLU SAHA14:001-0
   
U-13İDMANYURDUSPORYERLİKAYASPOR16.06.2023CUMA1 NOLU SAHA15:305-0
  
 
U-13SİVASSPORSİVAS BELEDİYESPOR17.06.2023C.TESİ1 NOLU SAHA15:003-0
U-13SİVAS İDMAN YURDUSUŞEHRİGENÇLİKSPOR17.06.2023C.TESİ2 NOLU SAHA15:007-2
       
U-13SİVASSPOR İDMANYURDUSPOR18.06.2023PAZAR1 NOLU SAHA10:304-0
U-13SİVASBELEDİYESPORSUŞEHRİGENÇLİKSPOR18.06.2023PAZAR2 NOLU SAHA10:301-1(5-4)
       


KATEGORİEVSAHİBİMİSAFİRTAKIMTARİHGÜNSAHASAATSONUÇ
U-17 FİNAL YOLSPORSİVAS BELEDİYESPOR01.06.2023PERŞEMBE1 NOLU SAHA17:305-4
U-13SİVASSPORSUŞEHRİ GENÇLİK SPOR01.06.2023PERŞEMBE2 NOLU SAHA17:004-0
U-13ÖZAYDINSPORALTINAYSPOR01.06.2023PERŞEMBE2 NOLU SAHA18:301-3
U-13KANGAL TERMİKSPORSİVAS BELEDİYESPOR02.06.2023CUMA1 NOLU SAHA17:300-3
U-13İDMANYURDUSPORYOLSPOR02.06.2023CUMA2 NOLU SAHA17:303-0
U-13SUŞEHRİ GENÇLİKSPORÖZAYDINSPOR03.06.2023C.TESİ1 NOLU SAHA14:001-2
U-13DEMİRSPORSİVASSPOR03.06.2023C.TESİ1 NOLU SAHA15:451-6
U-13YERLİKAYASPORİDMANYURDUSPOR03.06.2023C.TESİ2 NOLU SAHA14:000-6
U-13ALTINAYSPORSUŞEHRİ GENÇLİKSPOR04.06.2023PAZAR 1 NOLU SAHA14:000-2
U-13ÖZAYDINSPORDEMİRSPOR04.06.2023PAZAR1 NOLU SAHA15:451-2
 
U-13ÖZAYDINSPORSİVASSPOR07.06.2023ÇARŞ.1 NOLU SAHA17:300-5
U-13ALTINAYSPORDEMİRSPOR07.06.2023ÇARŞ.2 NOLU SAHA17:301-1
U-13DEMİRSPORSUŞEHRİ GENÇLİKSPOR10.06.2023CTESİ1 NOLU SAHA14:004-0
U-13SİVASSPORALTINAYSPOR10.06.2023C.TESİ1.NOLU SAHA15:306-0
U-13ALTINAYSPORÖZAYDINSPOR11.06.2023PAZAR1 NOLU SAHA14:003-2
U-13SİVAS BELEDİYESPORYERLİKAYASPOR11.06.2023PAZAR1 NOLU SAHA15:30ERTELENDİ 
U-13SUŞEHRİ GENÇLİKSPORSİVASSPOR11.06.2023PAZAR2 NOLU SAHA14:001-7
U.-13SİVASBELEDİYESPORYERLİKAYASPOR12.06.2023PAZARTESİ1 NOLU SAHA18:001-1

TARİH

KATEG.

EV SAHİBİ

    MİSAFİR TAKIM

 SAAT

          SAHA

SONUÇ

27.05.2023

U-13

DEMİRSPOR      

ALTINAYSPOR

11:00

S.PARKI-1

 2-3

27.05.2023

U-13

SİVASSPOR       

ÖZAYDINSPOR

12:30

S.PARKI-1

 2-0

27.05.2023

U-13

YERLİKAYASPOR

SİVAS BELEDİYESPOR

14:00

S.PARKI-1

 1-3

27.05.2023

U-17

ALTINAYSPOR

SİVASBELEDİYESPOR

16:00

S.PARKI-1

 0-6

27.05.2023

U-17

VOLKANSPOR

D S İ SPOR

11:00

S.PARKI-2

 2-2

27.05.2023

U-17

4 EYLÜLSPOR

GÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ

13:00

S.PARKI-2

 6-0

27.05.2023

U-13

SİVAS İDMANYURDUSPOR

KANGAL TERMİKSPOR

15:00

S.PARKI-2

 3-0

27.05.2023

U-17

YOLSPOR          

DEMİRSPOR

16:30

S.PARKI-2

 4-3

 

 

 

 

 

 

 

29.05.2023

U-17

DEMİRSPOR

VOLKANSPOR

11:00

S.PARKI-1

 2-2

29.05.2023

U-13

ALTINAYSPOR

SİVASSPOR

13:00

S.PARKI-1

 1-7

29.05.2023

U-13

SUŞEHRİ GENÇLİK SPOR

DEMİRSPOR

14:30

S.PARKI-1

 3-2

29.03.2023

U-17

YERLİKAYASPOR

YOLSPOR

11:00

S.PARKI-2

 0-8

29.03.2023

U-13

SİVAS BELEDİYESPOR

İDMANYURDUSPOR

13:00

S.PARKI-2

 1-6

29.05.2023

U-13

YOLSPOR

YERLİKAYASPOR

14:30

S.PARKI-2

 0-3

 

 

 

 

 

 

 

 










TARİH

KATEG.

EV SAHİBİ

    MİSAFİR TAKIM

 SAAT

          SAHA

SONUÇ

 13.05.2023

U-15

İDMANYURDUSPOR

A.TURAN GAZİSPOR

12:00

1.NOLU SAHA

 4-3

 13.05.2023

U-15

YERLİKAYSPOR

DEMİRSPOR

13:30

1.NOLU SAHA

 1-1

 13.05.2023 

U-15

KANGAL TERMİKSPOR

VOLKANSPOR

15:00

1 NOLU SAHA

 1-6

 13.05.2023

U-15

YOLSPOR

ÇİMENTOSPOR

13:30

2 NOLU SAHA

 2-0

 13.05.2023

U-15

SİVAS BELEDİYESPOR

4EYLÜLSPOR

15:00

2 NOLU SAHA

 4-1

 

 

 

 

 

 

 

 15.05.2023

U-15

DEMİRSPOR

SİVAS BELEDİYESPOR

12:00

1.NOLU SAHA

 2-0

 15.05.2023

U-15

4 EYLÜLSPOR

İDMANYURDUSPOR

13:30

1 NOLU SAHA

 1-2

 15.05.2023

U-15

A.TURAN GAZİSPOR

YERLİKAYASPOR

15:00

1 NOLU SAHA

 4-2

 15.05.2023

U-15

ALTINAYSPOR

KANGAL TERMİKSPOR

13:30

2 NOLU SAHA

 3-0

 15.05.2023

U-15

VOLKANSPOR

YOLSPOR

15:00

2 NOLU SAHA

 1-4

 

 

 

 

 

 

 

 16.05.2023

U-17

VOLKANSPOR

DEMİRSPOR

17:30

1 NOLU SAHA

 3-1

 16.05.2023

U-17

YOLSPOR

YERLİKAYASPOR

17:30

2 NOLU SAHA

 6-0

 

 

 

 

 

 

 

19.05.2023U-16 T.ŞAM. 2KADEMEELAZIĞ İL ÖZEL İDARESPORŞIRNAK İDM.YURDUSPOR14.001 NOLU SAHA

3-0

19.05.2023

U-16 T.ŞAM.2.KADEME

M.YENİŞEHİR İDM.YURDU

VAN BÜYÜK ŞEH.BEL.

14.00

2 NOLU SAHA

 1-1

 19.05.2023

U-17

SİVAS BELEDİYESPOR

4 EYLÜLSPOR

16:30

2 NOLU SAHA

 2-0

 19.05.2023

U-17

DEMİRSPOR

YERLİKAYASPOR

16:30

1 NOLU SAHA

 5-1

 19.05.2023

U-17

ALTINAYSPOR

GÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ

14:30

M.YAZICIOĞLU

 4-2

 20.05.2023

U-15 FİNAL

SİVAS BELEDİYESPOR

SİVAS YOLSPOR

16:30

2 NOLU SAHA

 6-0

 20.05.2023

U-17

YOLSPOR

DSİSPOR

11.00

1 NOLU SAHA

 5-1

20.05.2023U-16 T.ŞAM.2 KADEMEŞIRNAK İDM.YURDUSPORM.YENİŞEHİR İDM.YURDU14.001 NOLU SAHA0-1
20.05.2023U-16 T.ŞAM. 2.KADEMEVAN BÜYÜK ŞEHİR.BEL.ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESPOR14.:002 NOLU SAHA1-0

 21.05.2023

U-17

YERLİKAYAYASPOR

VOLKANSPOR

11:00

M.YAZICIOĞLU

 0-4

U-17

4 EYLÜLSPOR

ALTINAYSPOR

13:00

M.YAZICIOĞLU

3-1

 

U-17

GÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ

SİVAS BELEDİYESPOR

15:00

M.YAZICIOĞLU

 0-3

21.05.2023U-16 T.ŞAM. 2.KADEMEELAZIĞ İL ÖZEL İDARESPORM.YENİŞEHİR İDM.YURDU11:001 NOLU SAHA2-4

21.05.2023

U-16 T.ŞAM.2.KADEME

VAN BÜYÜK ŞEHİR BEL.

ŞIRNAK İDM.YURDUSPOR

11:00

2 NOLU SAHA

4-2

U-16   averaj eşit

Mersin-Van

13:00

3-4
22.05.2023U-17D S İ SPORDEMİRSPOR17:301 NOLU SAHA2-0
25.05.2023U-17YOLSPORVOLKANSPOR17:301 NOLU SAHA4-1
25.05.2023U-17DSİ SPORYERLİKAYASPOR17:302 NOLU SAHA0-1


TARİHKATEGORİEVSAHİBİMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
06.05.2023U-15DEMİRSPORSİVAS İDMAN YURDU11:00S.P.-11-1
06.05.2023U-15YERLİKAYASPORSİVAS BEL.SPOR12:30S.P.-11-7
06.05.2023U-154 EYLÜLSPORA.TURAN GAZİSPOR14:00S.P.-12-0
06.05.2023U-15ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR13:00S.P.-24-2
07.05.2023U-17YERLİKAYASPORD S İ SPOR11:00S.P.-20-2
07.05.2023U-17GÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ4 EYLÜLSPOR13:00S.P.-21-7
07.05.2023U-17SİVAS BEL.SPORALTİNAYSPOR15:00S.P.-28-1
07.05.20231.KÜME ALTINYAYLABEL.SPORKANGAL TERMİKSPOR13:00S.P.-11-3
09.05.2023U-17VOLKANSPORYOLSPOR17:00S.P.-22-6
10.05.2023U-15KANGAL TERMİKSPORYOLSPOR16:00S.P.-20-6
12.05.2023U-17DSİSPORVOLKANSPOR17:00S.P.-10-1
12.05.2023U-17DEMİRSPORYOLSPOR17:00S.P.-21-2





01.05.2023     U-17                       VOLKANSPOR    YERLİKAYASPOR          11;001 NOLU SAHA     4-1
01.05.2023  U-17 DEMİRSPOR                                   D S İ SPOR13:001 NOLU SAHA   0-0
01.05.2023  U-17ALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR15:001 NOLU SAHA4-3
01.05.2023  U-17SİVAS BELEDİYESPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ  13:002 NOLU SAHA11-0
04.05.2023U-174 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR17.001 NOLU SAHA1-4
04.05.20231.KÜME P.OF.YÜCEYURTSPORDEMİRSPOR17:002 NOLU SAHA0-4
04.05.20231.KÜME P.OF.KANGAL TERMİKSPORYOLSPOR15:00KANGAL  3-0 
04.05.20231.KÜME P.OF.ALTINYAYLABEL.SPORALTINAYSPOR15:00ALTINYAYLA  3-0





TARİHKATEGGORİEV SAHİBİ    MİSAFİR TAKIM SAAT          SAHASONUÇ
25.04.2023U-18  İL 1.LİĞİYOLSPORSİVAS BEL.SPOR17:002 NOLU SAHA  5-3
 
26.04.2023U-15ALTINAYSPORYOLSPOR17:301 NOLU SAHA0-2
26.04.2023   U-154 EYLÜLSPORDEMİRSPOR17:302 NOLU SAHA5-1
29.04.2023  U-15ÇİMENTOSPORVOLKANSPOR11:001 NOLU SAHA 3-5
29.04.2023  U-17GÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİALTINAYSPOR13:001 NOLU SAHA1-5
29.04.2023  U-17YERLİKAYASPORDEMİRSPOR13:002 NOLU SAHA0-4
29.04.2023  U-17D S İ SPORYOLSPOR15:002 NOLU SAHA0-2
 
30.04.2023  U-15A.TURAN GAZİSPORSİVAS BELEDİYESPOR11:001 NOLU SAHA 1-3
30.04.2023  1.KÜME P-OFDEMİRSPORKANGAL TERMİKSPOR13:001 NOLU SAHA 0-6
30.04.2023  1.KÜME P-OFALTINAYSPORYÜCEYURTSPOR15:301 NOLU SAHA4-3
30.04.2023  U-15SİVAS İDMAN YURDUYERLİKAYASPOR11:002 NOLU SAHA3-0
30.04.2023  1.KÜME P-OFYOLSPORALTINYAYLABEL.SPOR13:002 NOLU SAHA0-4
 






TARİH

KATEG.

EV SAHİBİ

    MİSAFİR TAKIM

 SAAT

          SAHA

SONUÇ

15.04.2023

U-14 T.ŞAMPİ.    

TRABZON YOMRA SPOR

MERSİN TER SPOT

11.00

1 NOLU SHA

0-1

15.04.2023

KADINLAR3.LİG

AİLE VE SOSYALPOLİTİKALAR

YOZGAT YURDUMGENÇLİK

13:30

1 NOLU SAHA

 8-0

15.04.2023

U-18

YOLSPOR

D S İ SPOR

15:30

1 NOLU SAHA

 6-1

15.04.2023

U-14 T.ŞAMPİ.

TRABZON ÇARŞIBAŞIBELEDİYES

ÇORUMÇİMENTOSPOR

11.00

2.NOLU SAHA

2-0

15.04.2023

U-15

VOLKANSPOR

KANGAL TERMİK

13:00

2 NOLU SAHA

4-2

15.04.2023

U-18

DEMİRSPOR

AVGAZİSPOR

14.30

2 NOLU SAHA

7-1

15.04.2023

U-18

ALTINAYSPOR

A.TURAN GAZİSPOR

16:30

2 NOLU SAHA

1-4

15.04.2023

U-18

VOLKANSPOR

4 EYLÜLSPOR

16.00

M.YAZICIOĞLU

0-9

 

 

 

 

 

 

 

16.04.2023

U-14 T.ŞAMP.

MERSİN TER SPOR

TRABZONÇARŞIBAŞIBEL.SPOR

11:00

1 NOLU SAHA

2-0

16.04.2023

1.K. PLAY-OF

YÜCEYURTSPOR

YOLSPOR

13.00

1 NOLU SAHA

1-6

16.04.2023

1.K. PLAY-OF

ALTINAYSPOR

DEMİRSPOR

15:30

1 NOLU SAHA

1-7

16.04.2023

U-15

4 EYLÜLSPOR

SİVAS BELEDİYESPOR

12:00

M.YAZICIOĞLU

0-3

16.04.2023

U-15

A TURAN GAZİSPOR

İDMANYURDUSPOR

11:00

2 NOLU SAHA

1-0

16.04.2023

U-15

ÇİMENTOSPOR

YOLSPOR

15.30

2 NOLU SAHA

0-5

16.04.2023

U-15

DEMİRSPOR

YERLİKAYASPOR

13:00

2 NOLU SAHA

6-3

16.04.2023

1K.PLAY-OF

KANGAL TERMİKSPOR

ALTINYAYLABEL.SPOR

13.00

KANGALİLÇE

0-0

 

 

 

 

 

 

 

17.04.2023

U-18

A.TURAN GAZİSPOR

YOLSPOR

11:00

1 NOLU SAHA

0-2

17.042023

U-18

AVGAZİSPOR

ÇİMENTOSPOR

13:00

1 NOLU SAHA

1-4

17.04.2023

U-18

DSİSPOR

DEMİRSPOR

15:00

1 NOLU SAHA

3-5

17.04.2023

U-18

SİVAS BEL.SPOR

S. GENÇLERBİRLİĞİ

12:00

2 NOLU SAHA

7-1

17.04.2023

U-18

4 EYLÜLSPOR

GEMEREKBEL.SPOR

14:00

2 NOLU SAHA

3-0

 

 

 

 

 

 

 

18.04.2023

U-15

SİVASBELEDİYESPOR

DEMİRSPOR

11:00

1 NOLUSAHA

 3-0

18.04.2023

U-15

SİVASİDMANYURDU

4 EYLÜLSPOR

12:30

1 NOLUSAHA

 1-3

18.04.2023

U-15

YERLİKAYASPOR

A.TURAN GAZİSPOR

14:00

1 NOLU SAHA

 4-1

18.04.2023

U-15

YOLSPOR

VOLKANSPOR

12:00

2 NOLU SAHA

 4-2

18.04.2023

U-15

KANGAL TERMİK

ALTINAYSPOR

13:30

2 NOLU SAHA

 6-3

 

 

 

 

 

 

 

19.04.2023

U-18

DEMİRSPOR

A.TURANGAZİSPOR

10:00

1 NOLU SAHA

 5-1

19.04.2023

KADINLAR 3.LİG

AİLE VE SOSYAL POLİTİKA

52 YALIKÖYSPOR

12:00

1 NOLU SAHA

 0-1

19.04.2023

U-18

ÇİMENTOSPOR

DSİSPOR

14:00

1 NOLU SAHA

 0-3

19.04.2023

U-18

SİV.GENÇLERBİRLİĞİ

4 EYLÜLSPOR

11:00

2 NOLU SAHA

 0-4

19.04.2023

U-18

GEMEREK BEL.SPOR

VOLKANSPOR

13:00

2 NOLU SAHA

 0-3

19.04.2023

U-18

YOLSPOR

ALTINAYSPOR

15:00

2 NOLU SAHA

 9-1

 

 

 

 

 

 

 

20.04.2023

U-15

SİVASBELEDİYESPOR

İDMANYURDUSPOR

11:00

1 NOLU SAHA

 

20.04.2023

U-15

DEMİRSPOR

A.TURAN GAZİSPOR

12:30

1 NOLU SAHA

 7-0

20.04.2023

U-15

YERLİKAYASPOR

4 EYLÜLSPOR

14:00

1 NOLU SAHA

 1-3

20.04.2023

U-15

VOLKANSPOR

ALTINAYSPOR

12:00

2 NOLU SAHA

 3-3

20.04.2023

U-15

KANGAL TERMİKSPOR

ÇİMENTOSPOR

13:30

2 NOLU SAHA

 1-6

25.04.2024

U-18

YOLSPOR

SİVAS BELEDİYESPOR

17:00

2 NOLU SAHA

 





TARİHKATEGGORİEV SAHİBİ    MİSAFİR TAKIM SAAT          SAHASONUÇ
08.04.2023U-18SİVAS BEL.SPORVOLKANSPOR11:001 NOLU SAHA11-0
08.04.2023U-18AVGAZİSPORYOLSPOR13:001 NOLU SAHA0-14
  08.04.2023U-18DSİ SPORALTINAYSPOR15:001 NOLU SAHA6-2
08.04.2023U-18ÇİMENTO SPORDEMİRSPOR11:002.NOLU SAHA0-2
08.04.2023U-18ŞARKIŞLABEL.SPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİ13:002 NOLU SAHA3-2
08.04.2023 U-15ÇİMENTOSPORKANGAL TERMİKSPOR15.002 NOLU SAHA  2-1
08.04.2023  U-15SİVASİDMAN İDMAN YURDUSİVAS BELEDİYESPOR11.00M.YAZICIOĞLU.0-3
09.04.2023GELİŞİM U-16D.G.SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR11.001 NOLU SAHA 1-0
09.04.2023BAL LİGİİSKAR CÜSK ÜNYE 1957 SPOR14:001 NOLU SAHA 2-6
09.04.2023U-15A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR16:001 NOLU SAHA 2-2
09.04.20231.K.PLAY OFYOLSPORALTINAYSPOR11:002 NOLU SAHA  3-1
09.04.2023U-15 4 EYLÜLSPORYERLİKAYASPOR13.002 NOLU SAHA 4-1
09.04.2023U-15ALTINAYSPORVOLKANSPOR15:002 NOLU SAHA 0-3
09.04.20231.K.PLAY OFKANGAL TERMİKSPORYÜCEYURTSPOR13:00KANGAL İLÇE3-0
09.04.20231.K.PLAY O FALTINYAYLA BEL.SPORDEMİRSPOR13:00ALTINYAYLA İLÇE2-0
11.04.2023U-15SİVAS BELEDİYESPORA.T.GAZİSPOR16:30M.YAZICIOĞLU4-1
11.04.2023U-15YERLİKAYASPORSİVAS İDMANYURDU16:301 NOLU SAHA0-3
11.04.2023U-15DEMİRSPOR4 EYLÜLSPOR16:302 NOLU SAHA3-1
12.04.2023U-15YOLSPORALTINAYSPOR16:301 NOLU SAHA8-3
12.04.2023U-15VOLKANSPORÇİMENTOSPOR16:302 NOLU SAHA3-1
13.04.2023U-14TRABZON YOMRASPORORDU ÜNYE FUTBOL KULÜBÜ11:001 NOLU SAHA3-2
13.04.2023U-15SİVAS BELEDİYESPORYERLİKAYASPOR16:301 NOLU SAHA4-1
13.04.2023U-14TRABZON ÇARŞIBAŞI BEL.ADIYAMAN KAHTA İDMAN YRD.11:002 NOLU SAHA3-1
13.04.2023U-15A.T.GAZİSPOR4 EYLÜLSPOR16:302 NOLU SAHA1-1
13.04.2023U-15SİVAS İDMANYURDUSPORDEMİRSPOR16:30M YAZICIOĞLU1-0
14.04.2023U-14ORDU ÜNYE FUTBOLKULÜBÜMERSİN TERSPOR11:002 NOLUSAHA1-2
14.04.2023U-15YOLSPORKANGALTERMİKSPOR16:301 NOLUSAHA8-0
14.04.2023U-14ADIYAMN KHTA İDMANYURDUÇORUM ÇİMENTOSPOR11:001 NOLUSAHA1-6
14.04.2023U-15ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR16:302 NOLU SAHA1-1






TARİHKATEG.EV SAHİBİ    MİSAFİR TAKIM SAAT          SAHASONUÇ
01.04.2023U-18YOLSPORÇİMENTOSPOR11:001NOLU SAHA8-0
01.04.2023U-18A.TURANGAZİ SPORD S İ SPOR13:001 NOLU SAHA2-1
  01.04.2023U-18ALTINAYSPORAVGAZİSPOR15:001 NOLU SAHA3-1
01.04.2023U-18GEMEREKBEL.SPORŞARKIŞLABEL.SPOR13:00ŞARKIŞLA İLÇE2-4
01.04.2023U-184 EYLÜLSPOR SİVAS BEL.SPOR14:002 NOLU SAHA1-5
 
02.04.2023U-16 G.LİGİD.G.SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.11.001 NOLU SAHA3-0
02.04.2023U-14 G.LİGİD.G.SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR13:001 NOLU SAHA 1-0
02.04.20231.K.PLAY OFALTINAYSPORKANGAL TERMİKSPOR15:001 NOLU SAHA 1-4
02.04.20231.K.PLAY OF YÜCEYURTSPORALTINYAYLABEL.SPOR11:002 NOLU SAHA 1-7
02.04.2023BAL LİGİİSKAR CÜSK.NİKSAR BELEDİYESPOR 14.002 NOLU SAHA 1-2
02.04.20231.K.PLAY OFDEMİRSPORYOLSPOR16:002 NOLU SAHA 2-0






TARİHKATEG.EV SAHİBİ    MİSAFİR TAKIM SAAT          SAHASONUÇ
25.03.2023U-18AVGAZİSPORA.TURAN GAZİSPOR11:001 NOLU SAHA2-4
25.03.2023U-18S.GENÇLERBİRLİĞİGEMEREKBEL.SPOR13:001 NOLU SAHA1-1
  25.03.2023U-18DEMİRSPORYOLSPOR15:001 NOLU SAHA1-3
25.03.2023U-18ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR11:002.NOLU SAHA2-4
25.03.2023U-18ŞARKIŞLABEL.SPOR VOLKANSPOR13:002 NOLU SAHA1-3
25.03.2023  U-19 ELİT A D.G.SİVASSPORBEŞİKTAŞ A.Ş.12.00SİVASSPOR TES.  Ertelendi.
25.03.2023 U-17 ELİT AD.GSİVASSPORFENERBAHÇE A.Ş.12.00SİVASSPOR TES.2-2
26.03.2023U-16 G.LİGİD.GRUPSİVASSPORA.24 ERZİNCANSPOR11:001 NOLU SAHA 6-1
26.03.2023U-15 G.LİGİD.GRUPSİVASSPORARTVİN HOPASPOR13:001 NOLU SAHA 7-0
26.03.20231.K.PLAY OF YOLSPORKANGAL TERMİKSPOR15:001 NOLU SAHA 1-5
26.03.20231.K.PLAY OFALTINAYSPORALTINYAYLABEL.SPOR11:002 NOLU SAHA  1-3
26.03.2023BAL LİGİİSKAR CÜSK.GÖRELE SPOR14.002 NOLU SAHA 2-3
26.03.20231.K.PLAY OFDEMİRSPORYÜCEYURTSPOR16:002 NOLU SAHA 7-0


        
TARİHKATEGORİEVSAHİBİ TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
18.03.2023   KAD-3.LİGAİLE VE SOSYAL POL.BOYABAT EĞTİMSPOR13.001 NOLU SAHA     2-1        
  18.03.2023  U-18ALTINAYSPORDEMİRSPOR15:30 1NOLU SAHA     0-6
  18.03.2023  U-18VOLKANSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİSPOR11:00 2 NOLU SAHA     0-1
   18.03.2023U-184 EYLÜLSPORŞARKIŞLA BEL.SPOR13:15 2 NOLUSAHA     5-3
18.03.2023 U-18 AVGAZİSPORDSİSPOR15.30 2 NOLU SAHA     2-3
 
19.03.2023 GELİŞ.-U16DG SİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR11:001 NOLUSAHA 4-1
19.03.2023 GELİŞ.-U14 DG SİVASSPORPAZARSPOR13:001 NOLUSAHA 9-0
19.03.2023 U-18A. TURAN GAZİSPORÇİMENTOSPOR15:301 NOLU SAHA 5-1
19.03.2023 1.KÜME P-OFYÜCEYURTSPORALTINAYSPOR10:002 NOLU SAHA 4-4
19.03.2023 BAL LİGİİSKAR C.Ü.S.KGÜMÜŞHANE TELEKOMSPOR13:002 NOLU SAHA2-1
19.03.2023 1.KÜME P-OFKANGAL TERMİKSPORDEMİRSPOR13:00KANGAL İLÇE 1-1
19.03.20231.KÜME P-OFALTINYAYLABEL.SPORYOLSPOR13.00ALTINYAYLA İLÇE2-1







TARİH         KATEGORİEV SAHİBİMİSAFİR TAKIMSAAT      SAHASONU.
11.03.2023  U-18ALTINAYSPORYOLSPOR11:001NOLU SAHA  0-9
11.03.2023  U-18SİVASBEL.SPORŞARKIŞLABEL.SPOR13:001NOLU SAHA12-0
  11.03.2023U-18A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR15:001 NOLUSAHA  0-7
      
12.03.2023U-16 GELİŞİMD.GRUPSİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR11:001 NOLU SAHA 0-0
12.03.2023 1-K.PLAY-OFYOLSPORYÜCEYUTSPOR13:151 NOLUSAHA 2-1
12.03.2023 1.K.PLAY OF DEMİRSPORALTINAYSPOR15:301 NOLUSAHA 2-1
12.03.2023 1.K.PLAY OFALTINYAYLABEL.SPORKANGAL TERMİKSPOR13:00 ALTINYAYLA 3-3
12.03.2023 U-184 EYLÜLSPORS.GENÇLERBİRLİĞİ11:002 NOLU SAHA 7-1
12.03.2023 U-18VOLKANSPORGEMEREK BEL.SPOR13:152 NOLU SAHA 2-1
12.03.2023 U-18D S İ SPOR ÇİMENTOSPOR15:302 NOLU SAHA 4-2





TARİHKATEG.EV SAHİBİMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONU.
04.03.2023U-18DEMİRSPORDSİ SPOR11:001NOLU SAHA4-1
04.03.2023U-18YOLSPORA.TURAN GAZİSPOR13:001NOLU SAHA7-0
04.03.2023U-18ÇİMENTOSPORAVGAZİSPOR15:001 NOLUSAHA3-0 H
04.03.2023U-18S.GENÇLERBİRLİĞİSİVAS BEL.SPOR11:002.NOLUSAHA0-4
04.03.2023U-18GEMEREK BEL.SPOR 4 EYLÜLSPOR13:002 NOLUSAHA3-5
      
05.03.2023U-14 GELİŞİMD.GRUPSİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR11:001 NOLU SAHA 0-0
05.03.2023U-15 GELİŞİMD.GRUPSİVASSPORANAGOLD ERZİNCANSPOR13:001 NOLUSAHA 11-1
05.03.20231.K.PLAY OF DEMİRSPORALTINYAYLABEL.SPOR15:001 NOLUSAHA 1-5
05.03.20231.K.PLAY OFALTINAYSPORYOSPOR11:002 NOLU SAHA  0-0
05.03.20231.K.PLAY OFYÜCEYURTSPORKANGALTERMİKSPOR13:002 NOLU SAHA 0-7



TARİHKATEG.EV SAHİBİMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONU.
03 02.2023U-16SİVAS BEL.SPOR YOLSPOR14:304 EYL.SP.VAD.-1 6-5 PEN.
03.02.2023U-164 EYLÜLSPOR DEMİRSPOR14:304 EYL.SP.VAD.-23-4
04.02.2023U-18A.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR11.004 EYL.SP.VAD,-2 4-1
04.02.2023U-18AVGAZİSPORDEMİRSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-20-7
04.02.2023U-18D S İ SPORYOLSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-20-5
05.02.2023 BÖLGESEL LİGİSKAR C.Ü.GSK.KARASAMSUNSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-1  1-2
05.02.2023 1.KÜME PLAY OFYOLSPORDEMİRSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-2  1-1
05.02.2023U-18SİVAS BEL.SPORGEMEREKBEL.SPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2  3-0
05.02.2023U-184 EYLÜLSPORVOLKANSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-2 2-0
05.02.20231.KÜME PLAYOFKANGAL TERMİKSPORALTINAYSPOR13.00KANGAL İLÇE1-0
05.02.20231.KÜME PLAY OFALTINYAYLABEL.SPORYÜCEYURTSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-11-1


TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
25.01.2023U-16ALTINAYSPOR SİVAS BEL.SPOR11.004 EYL.SP.VAD.-2 1-12
25.01.2023U-16DEMİRSPORYOLSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-2 1-1
 25.01.2023U-16DS İ SPORÇİMENTOSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2 5-1
25.01.2023U-18A.TURAN GAZİSPORAVGAZİSPOR15.004 EYL.SP.VAD,-1 6-3
28.01.2023U-18ÇİMENTOSPORYOLSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-1  1-8
28.01.2023U-18G.ŞALSPORVOLKANSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-1  0-3
28.01.2023U-18D S İ SPORA.TURAN GAZİSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-1  2-1
28.01.2023U-18SİVAS BEL.SPOR4 EYLÜLSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-2  4-1
28.01.2023U-18ŞARKIŞLA BEL.SPORGEMEREKBEL. SPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2  2-1
28.01.2023U-18AVGAZİSPORALTINAYSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2  0-4
31.01.2023U-18DEMİRSPORÇİMENTOSPOR15:00M.YAZICIOGLU5-0
31.01.2023U-18GEMEREKBEL.SPORGÜRÜNŞALSPOR13:00M.YAZICIOGLU3-0
31.01.2023U-18YOLSPORAVGAZİSPOR15:004 EYL.SP.VAD-110-0
31.01.2023U-18ALTINAYSPORD S İ SPOR11:004 EYL.SP.VAD.-22-1
31.01.2023U-18S. GENÇLERBİRLİĞİŞARKIŞLABEL.SPOR13:004 EYL.SP.VAD.-21-5
31.01.2023U-18VOLKANSPORSİVAS BELEDİYESPOR15:004 EYL.SP.VAD.-20-3



ARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
21.01.2023U-18A.TURAN GAZİSPORAVGAZİSPOR SPOR14.004 EYL.SP.VAD.-1 
21.01.2023U-16ALTINAYSPOR SİVAS BEL.SPOR11.004 EYL.SP.VAD.-2 
21.01.2023U-16DEMİRSPORYOLSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-2 
 21.01.2023 U-16DS İ SPORÇİMENTOSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2 
22.01.2023  GLŞ.-U16D.G.SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-1  
22.01.2023U-184 EYLÜLSPORGÜRÜNŞALSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-1
22.01.2023U-18YOLSPORDEMİRSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-1  
22.01.2023U-18ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR10:004 EYL.SP.VAD.-2  
22.01.2023U-18S.GENÇLERBİRLİĞİGEMEREK BEL.SPOR12:004 EYL.SP.VAD.-2  
22.01.2023U-18VOLKANSPORŞARKIŞLABEL. SPOR14:004 EYL.SP.VAD.-2 



TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
14.01.2023U-18AV GAZİSPORD S İ SPOR13.00M. YAZICIOĞLU 0-4
14.01.2023U-18ŞARKIŞLA BEL.SPOR 4 EYLÜLSPOR12.304 EYL.SP.VAD.-1 1-5
14.12.2023U-18ÇİMENTOSPORA.TURAN GAZİSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 2-3
  14.01.2023U-18DEMİRSPORALTINAY SPOR10.004 EYL.SP.VAD.-2 5-0
  14.01.2023U-18SİVAS BEL.PORGÜRÜN ŞAL SPOR12.304 EYL.SP.VAD.-2 4-0
  14.01.2023U-18 S. GENÇLERBİRLİĞİ VOLKANSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2  0-1
15.01.2023 GELİŞ.-U14D.G.SİVASSPORB. GİRESUNSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-1  4-0
15.01.20231.K PLY-AUTİMRANLISPORGÜRÜN ŞALSPOR13:304 EYL.SP.VAD.-1  0-3
15.01.2023U-16ÇİMENTOSPORALTINAYSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-2  3-4
15.01.2023U-16VOLKANSPORDEMİRSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2  2-7
15.01.2023U-164 EYLÜLSPORD S İ SPOR15:004 EYL.SP.VAD.-2 2-1






TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
07.01.2023 U-16DSİ SPORALTINAYSPOR10.304 EYL.SP.VAD.-2 1-3
07.01.2023 U-16VOLKANSPORYERLİKAYASPOR12.304 EYL.SP.VAD.-2 2-3
07.01.2023 U-164 EYLÜLSPORSİVASBELEDİYESPOR15.004 EYL.SP.VAD.-21-2
 
08.01.2023U-16 ELİTD.G.SİVASSPORANAGOLD ERZİNCAN13.004 EYL.SP.VAD.-16-1
08.01.2023 U-16SİVASBELEDİYESPORÇİMENTOSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1  5-0
08.01.2023 U-16ALTINAYSPOR4 EYLÜLSPOR10.304 EYL.SP.VAD.-21-3
08.01.20231.KÜME PLAY AUTGÜRÜNŞALSPORVOLKANSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2  2-1
08.01.2023 U-16YERLİKAYASPORYOLSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-2   0-3
   



TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
31.12.2022 U-16SİVAS BELEDİYESPORALTINAYSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-1 7-0
31.12.2022 U-16ÇİMENTOSPORD S İ SPOR13.004 EYL.SP.VAD.-1 3-3
31.12.2022 U-16YOLSPORDEMİRSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 4-0
A.TURAN GAZİSPOR U-16 LİGİNDEN ÇEKİLMİŞTİR.
01.01.2023 U-16YOLSPORVOLKANSPOR10:004 EYL.SP.VAD.-1   11-1
01.01.20231.KÜME PLAY AUTVOLKANSPORİMRANLISPOR13:004 EYL.SP.VAD.-1   0-3
01.01.2023 U-16SİVAS BEL.SPORD S İ SPOR15:004 EYL.SP.VAD.-1   1-0
01.01.2023 U-16YERLİKAYASPORDEMİRSPOR10:004 EYL.SP.VAD.-2   0-3
01.01.20231.KÜMEYÜCEYURTSPORABDULVAHABİGAZİSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2  4-2 pen
01.01.2023 U-16ÇİMENTOSPOR4 EYLÜLSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-2  1-6

TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
24.12.2022U-16ALTINAYSPORÇİMENTOSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-1 2-1
24.12.2022U-16D S İ SPOR 4 EYLÜLSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-1 1-3
24.12.2022U-16DEMİRSPORVOLKANSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 5-1
24.12.20221.KÜMEDEMİRSPORÇİMENTOSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-2 2-2
24.12.2022U-16YOLSPORA.TURAN GAZİSPOR14.004 EYL.SP.VAD.-2 9-0
 24.12.2022ELİT -17 D.G.SİVASSPOR  M.BAŞAKŞEHİR15.00SİVASSPOR TES.  1-0
25.12.2022 GELİŞ.-U14D.G.SİVASSPORYILPORT SAMSUNSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-13-1
25.12.20221.KÜMED S İ SPORİMRANLISPOR13:004 EYL.SP.VAD.-13-3
25.12.20221.KÜMEAVGAZİSPORYÜCEYURTSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-11-2
25.12.20221.KÜMEYOLSPORALTINAYSPOR10:004 EYL.SP.VAD.-2 0-2
25.12.20221.KÜMEA.TURAN GAZİSPORSUŞEHRİBEL.SPOR12:304 EYL.SP.VAD.-2 3-0
25.12.20221.KÜMEVOLKANSPORS.GENÇLERBİRLİĞİ15:004 EYL.SP.VAD.-2 0-1
25.12.20221.KÜMEKANGALTERMİKSPORD.Ç.DİVRİĞİSPOR12:00KANGAL İLÇE 5-1
25.12.20221.KÜMEGÜRÜN ŞALSPORZARASPOR FUTBOL K.13:00GÜRÜN İLÇE 0-10
25.12.20221.KÜMEALTINYAYLABEL.SPORG.GENÇLERBİRLİĞİ13:00M.YAZICIOĞLU3-0


TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
17.12.2022U-16YOLSPORYERLİKAYASPOR12.004 EYL.SP.VAD.-1 9-0
17.12.2022U-16VOLKANSPORA.TURAN GAZİSPOR14.304 EYL.SP.VAD.-13-1
17.12.2022U-16ÇİMENTOSPORSİVAS BEL.SPOR12.004 EYL.SP.VAD.-20-7
17.12.2022U-164 EYLÜLSPORALTINAYSPOR14.304 EYL.SP.VAD.-26-3
       
18.12.2022 GELİŞ.-U16D.G.SİVASSPORÇ.K.RİZESPOR11:004 EYL.SP.VAD.-14-1
18.12.20221.KÜMEÇİMENTOSPORAVGAZİSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-11-2
18.12.20221.KÜMESİVASGENÇLERBİRLİĞİYOLSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-21-5 
18.12.20221.KÜMEALTINAYSPORA.TURAN GAZİSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2 1-1
18.12.20221.KÜMEYÜCEYURTSPORD S İ SPOR15:004 EYL.SP.VAD.-2 4-2
18.12.20221.KÜMESUŞEHRİ BEL.SPORVOLKANSPOR13:00SUŞEHRİ İLÇE 8-2
18.12.20221.KÜMEİMRANLISPORDEMİRSPOR12:00ZARA İLÇE 0-3
18.12.20221.KÜMEZARASPOR F.K.ALTINYAYLA BEL.SPOR14:30ZARA İLÇE 0-2
18.12.20221.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORGÜRÜN ŞALSPOR13:00DİVRİĞİ İLÇE 8-2
18.12.20221.KÜMEG. GENÇLERBİRLİĞİKANGAL TERMİKSPOR13:00GÜRÜN İLÇE 3-5






TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
10.12.2022U-16ALTINAYSPORD S İ SPOR11.004 EYL.SP.VAD.-13-1
10.12.2022U-16SİVAS BELEDİYESPOR4 EYLÜLSPOR13.304 EYL.SP.VAD.-12-2
10.12.2022U-16YERLİKAYASPORVOLKANSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-21-1
10.12.2022U-16A.TURAN GAZİSPORDEMİRSPOR13.304 EYL.SP.VAD.-20-3
      
10.12.2022ELİT 19D G SİVASSPORBURSASPOR12.00SİVASSPOR TES.2-1
10.12.2022ELİT 17D  G SİVASSPORBEŞİKTAŞ A.Ş.15.00SİVASSPOR TES.1-2
       
11.12.2022 GELİŞ.-U14D.G.SİVASSPORPAZARSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-110-0
11.12.20221.KÜMEALTINAYSPORSUŞEHRİBELEDİYESPOR13.004 EYL.SP.VAD.-1
11.12.20221.KÜMEVOLKANSPORYOLSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 0-10
11.12.20221.KÜMEDSİ SPORÇİMENTOSPOR10.304 EYL.SP.VAD.-2 2-4
11.12.20221.KÜMEYÜCEYURTSPORİMRANLISPOR12.304 EYL.SP.VAD.-2 7-1
11.12.20221.KÜMEDEMİRSPORAVGAZİSPOR15.004.EYL.SP.VAD.-2 2-1
11.12.20221.KÜMEA.TURAN GAZİSPORSİV.GENÇLERBİRLİĞİSPOR11.00M.YAZICIOĞLU 6-0
11.12.20221.KÜMEGÜRÜNGENÇLERBİRLİĞİD.Ç.DİVRİĞİSPOR12.00GÜRÜN İLÇE 3-1
11.12.20221.KÜMEKANGAL TERMİKSPORZARASPOR F K.13.00KANGAL İLÇE 2-1
11.12.20221.KÜMEALTINYAYLABEL.SPORGÜRÜN ŞALSPOR13.00ALTINYAYLA İLÇE 4-0




TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
30.11.2022U-14SİVAS YOLSPORALTINAYSPOR15.304 EYL.SP.VAD.-1 3-2
02.12.2022U-14SİVAS YOLSPORSİVAS BELEDİYESPOR15.304 EYL.SP.VAD.-1 0-3
03.12.2022U-164  EYLÜLSPORÇİMENTOSPOR10.304 EYL.SP.VAD.-14-2
03.12.2022U-16VOLKANSPORYOLSPOR12.304 EYL.SP.VAD.-10-11
03.12.2022U-14 3.LÜK4 EYLÜLSPORSİVAS BELEDİYESPOR15.004 EYL.SP.VAD.-10-1
03.12.2022U-16DEMİRSPORYERLİKAYASPOR10.304 EYL.SP.VAD.-24-1
03.12.2022U-16D S İ SPORSİVAS BELEDİYESPOR12.304 EYL.SP.VAD.-20-13
03.12.2022U-14  1.LİKDEMİRSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2 1-4
       
04.12.20221.KÜMEDEMİRSPORDSİSPOR10.004 EYL.SP.VAD.-11-0
04.12.20221.KÜMEYOLSPORSUŞEHRİBELEDİYESPOR12.304 EYL.SP.VAD.-15-0
04.12.20221.KÜMEVOLKANSPORA.TURAN GAZİSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-10-11
04.12.20221.KÜMES.GENÇLERBİRLİĞİSPORALTINAYSPOR10.004 EYL.SP.VAD.-22-6
04.12.20221.KÜMEAVGAZİSPORİMRANLISPOR12.304 EYL.SP.VAD.-2 3-0
04.12.20221.KÜMEÇİMENTOSPORYÜCEYURTSPOR15.004.EYL.SP.VAD.-2 2-1
04.12.20221.KÜMEALTINYAYLABELEDİYESPORD.Ç.DİVRİĞİSPOR12.00ALTINYAYLA İLÇE 4-0
04.12.20221.KÜMEZARASPOR F.K.G.GENÇLERBİRLİĞİSPOR13.00ZARA İLÇE 4-0
04.12.20221.KÜMEGÜRÜNŞALSPORKANGAL TERMİKSPOR13.00GÜRÜN İLÇE 3-6
 
 
      





TARİHKATEGORİE. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
26.11.2022U-14DEMİRSPORSUŞEHRİ GENÇLİK SPOR12.004 EYL.SP.VAD.-1 5-0
26.11.2022U-144 EYLÜLSPORÇİMENTOSPOR14.004 EYL.SP.VAD.-1 2-1
26.11.2022U-14SİVAS BELEDİYESPORA.TURAN GAZİSPOR12.004 EYL.SP.VAD.-2 4-1
26.11.2022U-14ALTINAYSPORYERLİKAYASPOR14.004 EYL.SP.VAD.-2 7-2
       
27.11.2022U-14A.TURANGAZİSPORSİVAS İDMANYURDUSPOR10:00M.YAZICIOĞLU 0-3
27.11.20221.KÜMEDSİSPORAVGAZİSPOR12:00M.YAZICIOĞLU 2-1
27.11.2022U-14YERLİKAYASPORSİVAS BELEDİYESPOR14.30M.YAZICIOĞLU 0-3
27.11.2022GELİŞİM-U14D.G.SİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR11.004 EYL.SP.VAD,-13-1
27.11.2022GELİŞİM-U15D.G.SİVASSPORTRABZONSPOR13.004 EYL.SP.VAD,-12-1
27.11.20221.KÜMEA.TURANGAZİSPORYOLSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 1-1
27.11.20221.KÜMEALTINAYSPORVOLKANSPOR11 004 EYL.SP.VAD.-2 7-0
27.11.20221.KÜMESİV. GENÇLERBİRLİĞİSUŞEHRİBEL.SPOR13 004 EYL.SP.VAD.-2 2-1
27.11.20221.KÜMEYÜCEYURTSPORDEMİRSPOR15 304 EYL.SP.VAD.-2 1-0
27.11.20221.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORZARASPOR F.K.13.00DİVRİĞİ İLÇE 1-1
27.11.20221.KÜMEKANGAL TERMİKSPORALTINYAYLABELEDİYESPOR13.00KANGAL İLÇE 5-0
27.11.20221.KÜMEİMRANLISPORÇİMENTOSPOR13.00ZARA İLÇE 2-2
27.11.2022     1.KÜMEGÜR..GENÇLERBİRLİĞİGÜRÜN ŞALSPOR13.00GÜRÜN İLÇE 0-3
27.11.2022     BAL LİGİİ.C.ÜNİVERSE G.S.TOKAT BELEDİYE PLEVNE13.00C.ÜNİVERSİTE SA.1-2




12-20/11/2022 TARİHLERİ ARASI
ZARA SPOR FUTBOL KULÜBÜ İLE DSİ SPOR U-14 LİGİNDEN ÇEKİLMİŞLERDİR.
TARİHKATEGORİEVSAH. TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
12.11.2022U-14ÇİMENTOSPORDEMİRSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-1 0-3
12.11.2022U-14VOLKANSPOR4 EYLÜLSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-1 1-1
12.11.2022U-14YOLSPORALTINAYSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-1 6-0
 
       
13.11.2022U-15 GELİŞİMDG.SİVASSPORGÜMÜŞHANE FALİYETLER 11:004 EYL.SP.VAD.-1 7-1
13.11.20221.KÜMEDEMİRSPORİMRANLISPOR 13:004 EYL.SP.VAD.-1 4-0
13.11.20221.KÜMEDSİSPORYÜCEYURTSPOR 15:004 EYL.SP.VAD.-1 0-0
13.11.20221.KÜMEAVGAZİSPORÇİMENTOSPOR  11:004 EYL.SP.VAD.-2 3-2
13:11.20221.KÜMEVOLKANSPORSUŞEHRİBELEDİYESPOR  13:004 EYL.SP.VAD.-20-4
13.11.20221.KÜMEA.TURAN GAZİSPORALTINAYSPOR  15:004 EYL.SP.VAD.-2 2-2
13.11.20221.KÜMEYOLSPORGENÇLERBİRLİĞİ  13:00M.YAZICIOĞLU 3-1
13.11.20221.KÜMEGÜRÜNŞALSPORD.Ç.DİVRİĞİSPOR  12:30GÜRÜN İLÇE 4-3
13.11.20221.KÜMEKANGAL TERMİKSPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ  13:00KANGAL İLÇE 4-0
13.11.20221.KÜMEALTINYAYLABEL.SPORZARASPOR F.K. 13:00ALTINYAYLA İLÇE 2-0
       
14.11.2022U-14A.TURAN GAZİSPORYERLİKAYASPOR14:004 EYL.SP.VAD.-2 4-0
14.11.2022U-14SİVAS BEL.SPORYOLSPOR12:004 EYL.SP.VAD.-2 1-1
       
15.11.2022U-14SUŞEHRİ GENÇLİKSPOÇİMENTOSPOR12:004 EYL.SP.VAD.-1 1-3
15.11.2022U-14DEMİRSPORVOLKANSPOR14:004 EYL.SP.VAD.-1 5-1
15.11.2022U-14SİVASBELEDİYESPORALTINAYSPOR12:004 EYL.SP.VAD.-2 6-1
15.11.2022U-14İDMANYURDUSPORYOLSPOR14:004 EYL.SP.VAD.-2 5-0
17.11.2022U-14DEMİRSPOR4 EYLÜLSPOR14:004 EYL.SP.VAD.-1 1-2
17.11.2022U-14VOLKANSPORSUŞEHRİ GENÇLİK12:004 EYL.SP.VAD.-1 2-4
17.11.2022U-14ALTINAYSPORİDMANYURDUSPOR12:004 EYL.SP.VAD.-2 1-8
17.11.2022U-14YOLSPORA.TURANGAZİSPOR14:004 EYL.SP.VAD.-2 2-4
19.11.2022U-14ÇİMENTOSPORVOLKANSPOR11:004 EYL.SP.VAD.-1 3-1
19.11.2022U-14SUŞEHRİ GENÇLİKSPOR4 EYLÜLSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-1 0-6
19.11.2022U-14İDMANYURDUSPORSİVAS BEL.SPOR11:004 EYL.SP.VAD.-2 3-1
19.11.2022U-14YERLİKAYASPORYOLSPOR13:004 EYL.SP.VAD.-2 1-4
19.11.2022U-14A.TURANGAZİSPORALTINAYSPOR15:004 EYL.SP.VAD.-2 3-1
TARİHKATEGORİEVSAHİBİTAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
20.11.20221.KÜMEYÜCEYURTSPORAVGAZİSPOR11:00 4EYL.SP.VAD.-11-2
20.11.20221.KÜMEÇİMENTOSPORDEMİRSPOR13:30 4EYL.SP.VAD.-13-4
20.11.20221.KÜMESİVASGENÇLERBİRLİĞİVOLKANSPOR11:00 4EYL.SP.VAD.-24-0
20.11.20221.KÜMEALTINAYSPORYOLSPOR13:30 4EYL.SP.VAD.-22-2
20.11.20221.KÜMESUŞEHRİBEL.SPORA.TURAN GAZİSPOR13.00SUŞEHRİ İLÇE0-2
20.11.20221.KÜMEZARASPOR F K.GÜRÜN ŞALSPOR12:30ZARA İLÇE2-3
20.11.20221.KÜMEİMRANLISPORDSİ SPOR14:30ZARA İLÇE2-3
20.11.20221.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORKANGAL TERMİKSPOR13:00DİVRİĞİ İLÇE 1-5
20.11.20221.KÜMEG. GENÇLERBİRLİĞİALTINYAYLABEL.SPOR13:00GÜRÜN İLÇE2-0







ORTA ÖĞRETİM  KPSS SINAVI NEDENİ İLE
1.KÜME BÜYÜKLER LİGİ MÜSABAKALARI
FİKSTÜRÜN KAYDIRILARAK ERTELENMEŞTİR.
 

TARİHKATEGORİEVSAHİBİ TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
5.11.2022 U-14D S İ SPORVOLKANSPOR11.004 EYL.SP.VAD-1
5.11.2022U-14ÇİMENTOSPOR4 EYLÜLSPOR13.004 EYL.SP.VAD-1
5.11.2022U-14SİVAS İDMAN YURDUA.TURAN GAZİSPOR15.004 EYL.SP. VAD-1 
5.11.2022U-14SUŞEHRİ GENÇLİKSPORDEMİRSPOR11.004 EYL.SP. VAD.-2 
5.11.2022U-14ALTINAYSPORZARASPOR FUTBOL K.13.004 EYL.SP.VAD,-2 
5.11.2022U-14SİVASBELEDİYESPORYERLİKAYASPOR15.004 EYL.SP.VAD,-2 
5.11.2022ELİT U19D.G.SİVASSPORDYOREX BOLUSPOR12:00SİVASSPOR TES. 
5.11.2022ELİT U17D.G.SİVASSPORGENÇLERBİRLİĞİSPOR15:00SİVASSPOR TES. 
 
6.11.2022ELİT U-16D.G SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.11:004 EYL.SP. VAD.-1 
6.11.2022ELİT U-14D.G.SİVASSPORTRABZONSPOR A.Ş.13:004 EYL.SP.VAD.-1 




TARİHKATEGORİEVSAHİBİ TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
29.10.2022U-14DEMİRSPORDSİSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-1 13-1
29.10.2022U-144 EYLÜLSPORSUŞEHRİ  GENÇLİK SP.13.004 EYL.SP.VAD.-1 5-0
29.10.2022U-14VOLKANSPORÇİMENTOSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 0-1
29.10.2022U-14YERLİKAYASPORALTINAYSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-2 1-3
29.10.2022U-14ZARASPOR F.K.YOLSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-2 0-8
22.10.2022U-14A.T.GAZİSPORSİVAS BELEDİYESPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2 1-2
       
30.10.2022ELİT U-15D.G.SİVASSPORBİTEXEN GİRESUNSPOR12.004 EYL.SP.VAD.-1 1-6
30.10.20221.KÜMEÇİMENTOSPORDSİ SPOR14.304 EYL.SP.VAD.-1 0-3
30.10.20221.KÜMEAVGAZİSPORDEMİRSPOR10 304 EYL.SP.VAD.-2 0-1
30.10.20221.KÜMEGENÇLERBİRLİĞİSPORA.T.GAZİSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-2 0-2
30.10.20221.KÜMEYOLSPORVOLKANSPOR15 304 EYL.SP.VAD.-2 10-1
30.10.20221.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORGÜRÜN GENÇLERBİRLİĞİ13.00DİVRİĞİ İLÇE 0-1
30.10.20221.KÜMESUŞEHRİBEL.SPORALTINAYSPOR14.30SUŞEHRİ İLÇE 1-2
30.10.20221.KÜMEZARASPOR F.K.KANGAL TERMİKSPOR12.00ZARA İLÇE 2-4
30.10.20221.KÜMEİMRANLISPORYÜCEYURTSPOR14.30ZARA İLÇE 4-4
30.10.20221.KÜMEGÜRÜNŞALSPORALTINYAYLABEL.SPOR13.00GÜRÜN  İLÇE 0-4
30.10.2022BAL LİGİİSKAR CÜSKSULUOVA SEBATSPOR13.00C.ÜNİVERSİTE 0-1








U-14 LER LİGİ 3. HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI
TARİHKATEGORİEVSAHİBİ TAKIMMİSAFİR TAKIMSAATSAHASONUÇ
22.10.2022U-14D S İ SPORÇİMENTOSPOR11.004 EYL.SP.VAD.-1 1-5
22.10.2022U-14SUŞEHRİ GENÇLİK SP.VOLKANSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-1 3-0
22.10.2022U-144 EYLÜLSPORDEMİRSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-1 1-6
22.10.2022U-14SİVAS BEL.SPORSİVAS İDMANYURDU11.004 EYL.SP.VAD.-2 3-4
22.10.2022U-14YOLSPORYERLİKAYASPOR13.004 EYL.SP.VAD.-2 7-0
22.10.2022U-14ALTINAYSPORA.TURAN GAZİSPOR15.004 EYL.SP.VAD.-2 5-1
AVNİ SAKARYA SEZONU 1.KÜME BÜYÜKLER 2.HAFTA MÜSABAKA PROGRAMI       
23.10.20221.KÜMEYÜCEYURTSPORÇİMENTOSPOR16.004 EYL.SP.VAD.-1 1-0
23.10.20221.KÜMEALTINAYSPORSİVAS GENÇLERBİRLİĞİ10.304 EYL.SP.VAD.-2 4-1
23.10.20221.KÜMED S İ SPORDEMİRSPOR13.004 EYL.SP.VAD.-2 2-1
23.10.20221.KÜMEA.TURANGAZİSPORVOLKANSPOR15.304 EYL.SP.VAD.-2 13.0
23.10.20221.KÜMED.Ç.DİVRİĞİSPORALTINYAYLABEL.SPOR13.00DİVRİĞİ İLÇE 3-1
23.10.20221.KÜMESUŞEHRİBEL.SPORYOLSPOR13.00SUŞEHRİ İLÇE 0-4
23.10.20221.KÜMEKANGAL TERMİKSP.GÜRÜNŞALSPOR13.00KANGAL İLÇE 3-0
23.10.20221.KÜMEG. GENÇLERBİRLİĞİZARASPOR FUTBOL K.13.00GÜRÜN İLÇE 1-1
23.10.20221.KÜMEİMRANLISPORAVGAZİSPOR13.00ZARA İLÇE 3-6










































































Üyelik Girişi

Uygulanacak Esasları 2023-2024
Takvim