FUTBOL OYUN KURALLARI
TASKK

Hava Durumu

Amatör futbolcuların transfer işlemleri ise 30 Temmuz – 11 Ekim 2019 birinci, 2 Ocak - 14 Şubat 2020 ikinci tescil dönemlerinde gerçekleştirilecektir.


AMATÖR FUTBOLCULARIN LİSANSLARININ FEDERASYONCA VERİLMESİ İLE İLGİLİ ESASLAR


     Kulüpler her sezon başında yetki belgesi ve imza sirkülerini vermek zorundadır. Kulüpler imza yetkisi verdikleri yöneticilerin isimlerini kulübün karar defterine yazarak, karar defterinin ilgili sayfasının fotokopisi ve EK:5’i birlikte lisans işlemlerini yapacakları TFF Bölge Müdürlüklerine ASKF’ler aracılığıyla vereceklerdir.

      2019-2020 Futbol sezonunda ilk kez (filiz) lisans çıkartma ve vize işlemleri yapacak olan futbolcuların tescil işlemleri transfer ve tescil dönemleri ile bağlı olmaksızın 01 Haziran 2020 tarihine kadar yapılabilir. Amatör futbolcuların transfer işlemleri ise 30 Temmuz – 11 Ekim 2019 birinci,

2 Ocak - 14 Şubat 2020 ikinci tescil dönemlerinde gerçekleştirilecektir.

   Kulüplerin, vize, filiz lisans ve transfer işlemleri ile ilgili belgelerinde, Bölge Müdürlüklerinin talebi halinde belgelerin asıllarının verilmesi zorunludur. Asıllarını vermeyen kulüplerin lisans işlemleri yapılmaz. Kulüpler TFF’nin banka hesabına para yatırdıklarında, banka dekontuna kulübün isminin yanında Federasyon Tescil Kod numarasınıda mutlaka yazacaklardır. Tüm lisans işlemlerinde (vize, filiz, transfer vb.) lisans evrakları TFF Bölge Müdürlüklerimize ASKF’ler kanalıyla ulaştırılacaktır. (TFF tarafından sadece vize ve filiz lisans işlemlerini kendi illerinde yapabilmeleri için yetki verilen ASKF’ler hariç) Bölge Müdürlüklerimiz, kulüplerin ASKF’lere uğramadan getirdikleri lisans işlemlerini işleme almayacaklardır.

265 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi
Sivas ASKF

Uygulanacak Esaslar
Takvim