FUTBOL OYUN KURALLARI
TASKK

Hava Durumu

MÜSABAKA HAKEMLERİ


 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  22. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
Elit U 1970203D.G. Sivas SporA. Alanya Spor21.02.2020Cuma Spor Park 213:00Burak YÜCETAĞOkan TAŞKÖPRÜSemih AĞKUŞUtku UNUTMAZBarış YÜKSEKTEPE
             
 U 15 Demir SporA.T. Gazi Spor22.02.2020CumartesiSpor Park 211:00Yiğit TUÇEmrullah KARSLIEren TOPAL  
 U 15 Çimento Sporİl Özel İdare Spor22.02.2020CumartesiSpor Park 212:30Furkan YILDIRIMSevda ŞİMŞEKSümeyra TAŞ  
 U 15 Gemerek Bel. SporYol Spor22.02.2020CumartesiSpor Park 214:00Hamza KONDUFazlı ÇETİNM. Sami AYDIN  
 U 15 4 Eylül SporD.S.İ. Spor22.02.2020CumartesiSpor Park 215:30Orhan KOYUNCUTurgay SÜZERSamet BALGAY  
             
 U 19 Gençlerbirliği Spor4 Eylül Spor23.02.2020PazarSpor Park 110:30Okan TAŞKÖPRÜAbdullah PİLGİRHakan SAYILKAN Selim YAVUZ
Kadın 2. L21085Gazi Lisesi SporGazikent Spor23.02.2020PazarSpor Park 113:00Ali Selim MÜŞTERİMetin TAŞYiğit TUÇ İhsan BOLSU
1. KümeP. OffAltınyayla Bel. SporDemir Spor23.02.2020PazarSpor Park 115:00M. EminGÜLB. Tayfun IŞIKSamed AĞKUŞ Nurettin GÜLER
Elit U 1460400D.G. Sivas SporÇ. Rize Spor23.02.2020PazarSpor Park 211:00Taştan ÇELİKUmut İĞNECİM. Enes SÜLÜK  
Elit U 1562400D.G. Sivas SporÇ. Rize Spor23.02.2020PazarSpor Park 213:00İ. Anıl ÖZÇELİKSemih AĞKUŞBatuhan BOLAT  
Elit U 1664400D.G. Sivas SporÇ. Rize Spor23.02.2020PazarSpor Park 215:00Burak YILDIZAli BAŞERBatuhan BOLAT  
1. KümeP. OffYıldızeli Bir. SporA.Vahap Gazi Spor23.02.2020PazarYILDIZELİ13:00Ali YILDIZBaran KOÇKANATH. İbrahim ERDEM Bora ÖZ
1. KümeP. OffGemerek Bel. SporA. Turan Gazi Spor23.02.2020PazarGEMEREK13:00T. Furkan YILMAZAhmet KONAKFurkan ALTAY Aydın  SÜNE




 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  20. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
B.G. U 1536520Sivas Bel. SporArtvin Hopa Spor7.02.2020CumaM.Yazıcıoğlu10:00Batuhan BOLATH. İbrahim ERDEMTaştan ÇELİK  
B.G. U 1638600Sivas Bel. SporArtvin Hopa Spor7.02.2020CumaM.Yazıcıoğlu14:00İ. Anıl ÖZÇELİKOrhan KOYUNCUHakan SAYILKAN  
Sivas U 15 Çimento SporD.S.İ. Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 110:00Haydar AVCIBurak GÜLMEZFeride ÇİÇEK  
Sivas U 15 Yol Sporİl Özel İdare Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 111:30Ali Selim MÜŞTERİM. Berk DUMANKemal DOĞAN  
Sivas U 15 Gemerek Bel. SporA.T. Gazi Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 113:00Burak YILDIZDilanur ALANSamet BALGAY  
Sivas U 15 Demir SporŞarkışla Bel. Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 114:30İ. Anıl ÖZÇELİKBerat DOĞANCem ASLAN  
1 KümeP.OffA.V. Gazi SporGemerek Bel. Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 211:00Yusuf Ziya GÜNDÜZSamed AĞKUŞSemih AĞKUŞ İlhan BAŞKÖY
Sivas U 19 4 Eylül SporDemir Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 213:00Ali YILDIZTaştan ÇELİKHakan SAYILKAN Adem ÇAKMAK
Sivas U 19 GençlerbirliğiYol Spor8.02.2020CumartesiSpor Park 215:00M. Enes ESKİCİAli BAŞERAhmet KONAK Barış YÜKSEKTEPE
B.G. U 17TEHİRSivas Bel. SporTarsus İdman Yurdu8.02.2020CumartesiM.Yazıcıoğlu11:00Cantürk KILIÇH. İbrahim ERDEMFurkan YILDIRIMT. Furkan YILMAZTarık BİÇER
B.G. U.19TEHİRSivas Bel. SporTarsus İdman Yurdu8.02.2020CumartesiM.Yazıcıoğlu13:00Bekir DOĞANAbdullah PİLGİROrhan KOYUNCUBurak YILDIZAydın SÜNE
1. Küme2.KADEMEDemir SporYıldızeli Birlik Spor9.02.2020PazarSpor Park 110:30Ali Selim MÜŞTERİHaydar AVCIM. Enes ESKİCİ Bora ÖZ
Byn.  2 .lig21073Gazi Lisesi SporDudullu Spor Klübü9.02.2020PazarSpor Park 113:00Burak YÜCETAĞOkan TAŞKÖPRÜSamed AĞKUŞ Çetin GÜÇYETMEZ
1. Küme2.KADEMEA.T. Gazi SporAltınyayla Bel. Spor9.02.2020PazarSpor Park 115:00Bekir DOĞANAhmet KONAKSemih AĞKUŞ Serdar KIRANKAYA
Elit U 1765182D.G. Sivas SporMedipol Başakşehir9.02.2020PazarS.S. Tesisleri11:00Yusuf Ziya GÜNDÜZSemih AĞKUŞİ.Anıl ÖZÇELİKMetin TAŞTurgut DEMİRKAN
Elit U 1970182D.G. Sivas SporMedipol Başakşehir9.02.2020PazarS.S. Tesisleri13:30Cantürk KILIÇH. İbrahim ERDEMBatuhan BOLATFurkan YILDIRIMYüksel Koray GÖKKAYA
Elit U 1460400D.G. Sivas SporÇaykur Rize Spor9.02.2020PazarSpor Park 211:00Taştan ÇELİKAli BAŞERAbdullah PİLGİR  
Elit U 1562400D.G. Sivas SporÇaykur Rize Spor9.02.2020PazarSpor Park 213:00M. Emin GÜLAbdullah PİLGİRHakan SAYILKAN  
Elit U 1664400D.G. Sivas SporÇaykur Rize Spor9.02.2020PazarSpor Park 215:00Burak YILDIZT. Furkan YILMAZM. Emin GÜL  
Sivas U 15 4 Eylül SporSağlık Spor9.02.2020PazarM.Yazıcıoğlu15:00Hamza KONDUH. İbrahim GÜNEŞDavut KAPUKAYA  

















2019-2020  FUTBOL SEZONU 19.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
U 16Çimento SporA. Ve Sosyal P.1.02.2020C.tesiS. Park 2 11:00M. Enes SÜLÜKBatuhan BOLATBurak gÜLMEZ 
U 16Yol SporÜlkü Spor1.02.2020C.tesiS. Park 213:00Burak YILDIZBerat DOĞANKemal DOĞAN 
U 164 Eylül SporA.T. Gazi Spor1.02.2020C.tesiS. Park 215:00İ. Anıl ÖZÇELİKHakan SAYILKANCem ASLAN 
U 19Demir SporGençlerbirliği2.02.2020PazarS. Park 211:00Ali YILDIZH. İbrahim ERDEMTaştan ÇELİKSerdal YILDIZ
U 19A.V. Gazi Spor4 Eylül Spor2.02.2020PazarS. Park 213:00Okan TAŞKÖPRÜAlperen AKPINARSerdarcan DÖŞKAYATarık BİÇER







 
 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  18. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
Sivas U 16 A. Ve Sosyal P.Gençlerbirliği25.1.2020CumartesiSpor Park 2 11:00Abdullah PİLGİRM. Enes SÜLÜKSamet BALGAY  
Sivas U 16 Çimento Spor4 Eylül Spor25.1.2020CumartesiSpor Park 213:00Yiğit TUÇFurkan YILDIRIMMehmet OCAK  
Sivas U 16 Ülkü SporDemir Spor25.1.2020CumartesiSpor Park 215:00Serdarcan DÖŞKAYAHakan SAYILKANKaan GÜNEŞ  
Elit U 17 D.G. Sivas SporGençlerbirliği25.1.2020CumartesiS.S. Tesisleri11:00Burak YÜCETAĞHaydar AVCIAlperen AKPINARTaştan ÇELİKBora ÖZ
Elit U 19 D.G. Sivas SporBolu Spor25.1.2020CumartesiS.S. Tesisleri14:30Bekir DOĞANBaran KOÇKANATOkan TAŞKÖPRÜAli BAŞERKenan Yusuf GÖKKAYA
B.G. U 17 Sivas Bel. SporVan Spor F.K.25.1.2020CumartesiM.Yazıcıoğlu11:00Sefa ÖZİLSamed AĞKUŞBurak YILDIZH. İbrahim ERDEMİlhan BAŞKÖY
B.G. U.19 Sivas Bel. SporVan Spor F.K.25.1.2020CumartesiM.Yazıcıoğlu13:00Ali Selim MÜŞTERİSemih AĞKUŞİhsan Anıl ÖZÇELİKMetin TAŞÇetin GÜÇYETMEZ
Sivas U 19 A.V. Gazi SporYol Spor26.1.2020PazarSpor Park 111:00Burak YÜCETAĞAhmet KONAKBekir Tayfun IŞIK Aydın SÜNE
Sivas U 19 D.S.İ. SporDemir Spor26.1.2020PazarSpor Park 113:00Haydar AVCISamed AĞKUŞSerdarcan DÖŞKAYA Selim YAVUZ
Sivas U 19 4 Eylül SporGençlerbirliği26.1.2020PazarSpor Park 115:00Burak YILDIZFurkan YILDIRIMEmrullah KARSLI Oktay DURAN
Sivas U 16 Yol SporÇimento Spor28.1.2020SalıSpor Park 211:00Okan TAŞKÖPRÜBerat DOĞANM. Berk DUMAN  
Sivas U 16 Demir SporA.T. Gazi Spor28.1.2020SalıSpor Park 213:00Alperen AKPINARFeride ÇİÇEKDilanur ALAN  
Sivas U 16 4 Eylül SporA. Ve Sosyal P.28.1.2020SalıSpor Park 215:00Hamza KONDUHakan SAYILKANKemal DOĞAN  
Sivas U 19 Yol Spor4 Eylül Spor29.1.2020ÇarşambaSpor Park 213:00Erdi YILDIRIMTaha Furkan YILMAZAbdullah PİLGİR Tarık BİÇER
Sivas U 19 Gençlerbirliği D.S.İ. Spor29.1.2020ÇarşambaSpor Park 211:00İ. Anıl ÖZÇELİKBatuhan BOLATM. Enes SÜLÜK Yüksel Koray GÖKKAYA
Sivas U 19 Demir SporA.V. Gazi Spor29.1.2020ÇarşambaSpor Park 215:00Cantürk KILIÇH. İbrahim ERDEMYiğit TUÇ Mahmut BOYRAZ
Sivas U 16 A.T. Gazi SporGençlerbirliği30.1.2020PerşembeSpor Park 211:00Batuhan BOLATBurak GÜLMEZCem ASLAN  
Sivas U 16 A. Ve Sosyal P.Yol Spor30.1.2020PerşembeSpor Park 213:00Semih AĞKUŞFeride ÇİÇEKDilanur ALAN  
Sivas U 16 Ülkü Spor4 Eylül Spor30.1.2020PerşembeSpor Park 215:00Ali BAŞERMehmet OCAKH. İbrahim GÜNEŞ  
 
U-16GENÇLERBİRLİĞİÜLKÜSPOR28.01.2020SALI S.PARKI-1 13.00     



 
 2019-2020  FUTBOL SEZONU
 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  17. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
           
           
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
 U 16 A.T. Gazi SporA. Ve Sosyal P.18.01.2020CumartesiSpor Park 1 12:00Kaan GÜNEŞİ. Anıl ÖZÇELİKBurak GÜLMEZ 
 U 16 Gençlerbirliği 4 Eylül Spor18.01.2020CumartesiSpor Park 114:00S. DÖŞKAYAM. Enes SÜLÜKÖ. Faruk SAĞIR 
 U 19 A.V. Gazi SporD.S.İ. Spor18.01.2020CumartesiSpor Park 211:00Okan TAŞKÖPRÜTaştan ÇELİKF.YILDIRIMO. DURAN
 U 16 Demir SporYol Spor18.01.20120CumartesiSpor Park 213:00Cantürk KILIÇAli BAŞERBerat DOĞAN 
B.G. U 1535609Sivas Bel. SporTokat Spor A.Ş.19.01.2020CumartesiM.Yazıcıoğlu11:00Ömer Faruk KUZUAhmet KONAKS. DÖŞKAYA 
B.G. U 1638589Sivas Bel. SporTokat Spor A.Ş.19.01.2020CumartesiM.Yazıcıoğlu13:00Ali YILDIZB. Tayfun IŞIKBurak YILDIZ 
U 19 Demir Spor4 Eylül Spor19.01.2020PazarSpor Park 111:00A. S. MÜŞTERİMetin TAŞFurkan YILDIRIMT. DEMİRKAN
U 19 Yol SporGençlerbirliği19.01.2020PazarSpor Park 210:00M. Emin GÜLAhmet KONAKTaştan ÇELİKİ. BAŞKÖY
1. KümeP.OutÇimento SporGürün Şal Spor19.01.2020PazarSpor Park 212:30Bekir DOĞANM. Enes ESKİCİBaran KOÇKANATA. SÜNE
Elit U 1664394D.G.SivasSporHatay Spor19.01.2020PazarS. S. Tesisleri13:00Haydar AVCIT. Furkan YILMAZMetin TAŞ 
 U 16 Yol SporGençlerbirliği21.01.2020SalıSpor Park 210:00Burak YILDIZBatuhan BOLATSamet BALGAY 
 U 16 Çimento SporDemir Spor21.01.2020SalıSpor Park 212:00Semih AĞKUŞSamed AĞKUŞCem ASLAN 
U 16 Ülkü SporA.T. Gazi Spor21.01.2020SalıSpor Park 214:00Samed AĞKUŞSemih AĞKUŞEmrullah KARSLI 
U 19 4 Eylül SporD.S.İ. Spor22.01.2020ÇarşambaSpor Park 210:00Erdi YILDIRIMT. Furkan YILMAZKemal DOĞANÇ. GÜÇYETMEZ
U 19 Demir SporYol Spor22.01.2020ÇarşambaSpor Park 212:00Sefa ÖZİLAli BAŞERH İbrahim ERDEMT. BİÇER
U 19 Gençlerbirliği A.V. Gazi Spor22.01.2020ÇarşambaSpor Park 214:00Hamza KONDUAlperen AKPINARMehmet OCAKB. YÜKSEKTEPE
 U 16 4 Eylül SporYol Spor23.01.2020PerşembeSpor Park 210:00Batuhan BOLATM. Enes SÜLÜKM. Berk DUMAN 
 U 16 Gençlerbirliği Çimento Spor23.01.2020PerşembeSpor Park 212:00İ. Anıl ÖZÇELİKSamet BALGAYH. İbrahim GÜNEŞ 
 U 16 Demir SporA. Ve Sosyal P.23.01.2020PerşembeSpor Park 214:00Yiğit TUÇKemal DOĞANSevda ŞİMŞEK 
            



 
2019-2020  FUTBOL SEZONU
 
 SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
 16. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
          
          
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
 U 16Çimento SporA.T. Gazi Spor11.01.2020CumartesiSpor Park 1 11:00Yiğit TUÇUmut İĞNECİCem ASLAN 
 U 164 Eylül SporDemir Spor11.01.2020CumartesiSpor Park 113:00Ali YILDIZM. Enes SÜLÜKF. Şerif AKBIYIK 
 U 19D.S.İ. SporYol Spor11.01.2020CumartesiSpor Park 211:00M. Emin GÜLTaştan ÇELİKİlker KESKİNSerdar KIRANKAYA
 U 16A. Ve Sosyal P.Ülkü Spor11.01.2020CumartesiSpor Park 213:00Furkan YILDIRIMBatuhan BOLATH. İbrahim GÜNEŞ 
 U 19Gençlerbirliği Demir Spor12.01.2020PazarSpor Park 110:30Okan TAŞKÖPRÜSemih AĞKUŞMehmet OCAKAdem ÇAKMAK
 U 194 Eylül SporA.V. Gazi Spor12.01.2020PazarSpor Park 112:30İ. Anıl ÖZÇELİKSamed AĞKUŞBerat DOĞANBora ÖZ
 U 16Ülkü SporÇimento Spor12.01.2020PazarSpor Park 114:30Burak YILDIZMetin TAŞSevda ŞİMŞEK 
Elit U 14D.G. Sivas SporTrabzon Spor 12.01.2020PazarSpor Park 212:00Cantürk KILIÇAli BAŞERÖmer ERKUL 
Elit U 15D.G. Sivas SporTrabzon Spor 12.01.2020PazarSpor Park 214:00Bekir DOĞANHalil İbrahim ERDEMAlperen AKPINAR 















 
 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  15. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
 U 16 A. Ve Sosyal P.Çimento Spor4.01.2020CumartesiSpor Park 1 11:00Hakan SAYILKANKaan GÜNEŞHalil İbrahim GÜNEŞ  
 U 16 Gürün Şal SporGençlerbirliği4.01.2020CumartesiSpor Park 113:00Umut İĞNECİMuhammed  Enes SÜLÜKKemal DOĞAN  
 U 16 Ülkü SporYol Spor4.01.2020CumartesiSpor Park 211:00Muhammed Emin GÜLFurkan YILDIRIMMahmut Sami AYDIN  
 U 16 A.T. Gazi Spor4 Eylül Spor4.01.2020CumartesiSpor Park 213:00Semih AĞKUŞFatih Şerif AKBIYIKTurgay SÜZER  
 U 16 Gürün Şal Spor4 Eylül Spor5.01.2020PazarSpor Park 110:00Hacı Ali PUMAKAbdullah PİLGİRCem ASLAN  
1.KümeP.AutGürün Şal SporÇimento Spor5.01.2020PazarSpor Park 112:00Cantürk KILIÇHalil İbrahim ERDEMSamed AĞKUŞ Barış YÜKSEKTEPE
 U 16 Demir SporGençlerbirliği5.01.2020PazarSpor Park 114:00İhsan Anıl ÖZÇELİKTaştan ÇELİKOrhan KOYUNCU  
Kadın 2.lig21061Gazi Lisesi SporOsmaniye Kadın S.5.01.2020PazarSpor Park 212:00Bekir DOĞANHaydar AVCIBaran KOÇKANAT İhsan BOLSU
U 16 A.T. Gazi SporYol Spor5.01.2020PazarSpor Park 214:00Ali YILDIZİlker KESKİNBatuhan BOLAT  
Elit U 1664387D.G. Sivas SporB.B. Erzurum Spor5.01.2020PazarS. S. Tesisleri13:00Okan TAŞKÖPRÜAlperen AKPINARBurak YILDIZ  









 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
 SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
 13 VE 14. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
           
           
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
 U 16Çimento SporYol Spor28.12.2019CumartesiS Park 1 11:00Samed AĞKUŞMehmet OCAKAbdulkerim POLAT  
 U 16A.T. Gazi SporDemir Spor28.12.2109CumartesiS Park 113:00Hamza KONDUHakan SAYILKANCem ASLAN  
 U 16A. Ve Sosyal P.GSK4 Eylül Spor28.12.2019CumartesiS Park 211:00Kaan GÜNEŞİlker KESKİNFazlı ÇETİN  
 U 16Ülkü SporGençlerbirliği28.12.2019CumartesiS Park 213:00Furkan YILDIRIMMetin TAŞHalil İbrahim GÜNEŞ  
Elit U 17D.G. Sivas SporGöztepe A.Ş.28.12.2019CumartesiSivas S. Tes.12:00Bekir DOĞANAhmet KONAKTaştan ÇELİKBatuhan BOLATHacı İsmail ATAK
Elit U 19D.G. Sivas SporGöztepe A.Ş.28.12.2019CumartesiSivas S. Tes.14:30M. Emin GülSerdarcan DÖŞKAYAOkan TAŞKÖPRÜUtku UNUTMAZK.Yusuf GÖKKAYA
1. KümeYol SporÇimento Spor29.12.2019PazarS Park 110:00Ali Selim MÜŞTERİTaha Furkan YILMAZYiğit TUÇ Turgut DEMİRKAN
1. KümeA.V. Gazi SporSuşehri Bel. Spor29.12.2019PazarS Park 1 12:00İ. Anıl ÖZÇELİKBekir Tayfun IŞIKAlperen AKPINAR Serdal YILDIZ
1. KümeGemerek Bel. SporD.Ç. Divriği Spor29.12.2019PazarGEMEREK13:00Cantürk KILIÇAli BAŞERSemih AĞKUŞ Mahmut BOYRAZ
Elit U 14D.G. Sivas SporGaziantep F.K.29.12.2019PazarSpor Park 212:00Sefa ÖZİLHalil İbrahim ERDEMAbdullah PİLGİR  
Elit U 15D.G. Sivas SporGaziantep F.K.29.12.2019PazarSpor Park 214:00Umut İĞNECİHalil İbrahim ERDEMYiğit TUÇ  
B.G. U 15Sivas Bel. SporYeni Çorum Spor29.12.2019PazarM. Yazıcıoğlu11:00Taştan ÇELİKOrhan KOYUNCUM. Enes SÜLÜK  
B.G. U 16Sivas Bel. SporYeni Çorum Spor29.12.2019PazarM. Yazıcıoğlu13:30M. Emin GülOrhan KOYUNCUBatuhan BOLAT  
1. KümeÇimento SporA.V. Gazi Spor1.01.2020ÇarşambaSpor Park 111:00Haydar AVCIUtku UNUTMAZSerdarcan DÖŞKAYA Tarık BİÇER
1. KümeD.Ç. Divriği SporYıldızeli Birlik Spor1.01.2020ÇarşambaDİVRİĞİ13:00Erdi YILDIRIMTaha Furkan YILMAZFurkan YILDIRIM Adem ÇAKMAK
1. KümeSuşehri Bel. SporGemerek Bel. Spor1.01.2020ÇarşambaSUŞEHRİ13:00Ali YILDIZAlperen AKPINARSamed AĞKUŞ Y. Koray GÖKKAYA
 U 16Demir SporGürün Şal Spor1.01.2020ÇarşambaS Park 1 13:00Okan TAŞKÖPRÜAdülkerim POLATKemal DOĞAN  
 U 16Yol SporA. Ve Sosyal P.GSK1.01.2020ÇarşambaS Park 210:00Ömer Faruk KUZUM. Enes SÜLÜKM. Sami AYDIN  
 U 16GençlerbirliğiA.T. Gazi Spor1.01.2020ÇarşambaS Park 212:00Ömer ERKULDilanur ALANSevda ŞİMŞEK  
 U 164 Eylül SporÜlkü Spor1.01.2020ÇarşambaS Park 214:00Metin TAŞFatih Şerif AKBIYIKTurgay SÜZER  








 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
 SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
 12. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
 U 16Yol Spor4 Eylül Spor21.12.2019CumartesiSpor Park 111.00Okan TAŞKÖPRÜOrhan KOYUNCUF. Şerif AKBIYIK 
 U 16Çimento SporGençlerbirliği21.12.2019CumartesiSpor Park 211:00Samed AĞKUŞAbdulkerim POLATFeride ÇİÇEK 
 U 16A. Ve S. Pol. GSKDemir Spor21.12.2019CumartesiSpor Park 213:00Serdar DÖŞKAYAFurkan YILDIRIMHalil İbrahim GÜNEŞ 
1. KümeYıldızeli Bir. SporGemerek Bel. Spor22.12.2019PazarYILDIZELİ13:00Bekir DOĞANAlperen AKPINARTaştan ÇELİKTarık BİÇER
1. KümeSuşehri Bel. SporYol Spor22.12.2019PazarSUŞEHRİ13:00M. Emin GÜLOkan TAŞKÖPRÜUmut İĞNECİSerdar KIRANKAYA
1. KümeD.Ç. Divriği SporA.V. Gazi Spor22.12.2019PazarDİVRİĞİ13:00Burak YÜCETAĞHalil İbrahim ERDEMSemih AĞKUŞMahmut BOYRAZ
 U 164 Eylül SporÇimento Spor22.12.2019PazarSpor Park 111:00İ. Anıl ÖZÇELİKBerat DOĞANSevda ŞİMŞEK 
 U 16Gürün Şal SporA.T. Gazi Spor22.12.2019PazarSpor Park 113:00Ömer Faruk KUZUT. Furkan YILMAZTurgay SÜZER 
 U 16GençlerbirliğiA. Ve S. Pol. GSK22.12.2019PazarSpor Park 115:00Furkan ALTAYBurak GÜLMEZEmrullah KARSLI 
 U 16Demir SporÜlkü Spor22.12.2019PazarSpor Park 214:30Yiğit TUÇBekir Tayfun IŞIKAbdulkerim POLAT 
Kadın 2. LSivas Gazi Lisesi1207 Antalya Kadın22.12.2019PazarSpor Park 212:00Cantürk KILIÇM. Enes ESKİCİBaran KOÇKANATÇetin GÜÇYETMEZ



 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
 SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
 11. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
U16A.T. Gazi SporÜlkü Spor14.12.2019CumartesiSpor Park 111.00Orhan KOYUNCUBerat DOĞANBurak GÜLMEZ  
U16GençlerbirliğiYol Spor14.12.2019CumartesiSpor Park 113:00M. Enes SÜLÜKM. Berk DUMANM. Sami AYDIN  
U16Demir SporÇimento Spor14.12.2019CumartesiSpor Park 211:00Burak YILDIZHakan SAYILKANKemal DOĞAN  
U16Gürün Şal SporA. Ve S. Pol. GSK14.12.2019CumartesiSpor Park 213:00Batuhan BOLATÖmer Faruk SAĞIREren TOPAL  
1. KümeA.V. Gazi SporYıldızeli Bir. Spor15.12.2019PazarSpor Park 110:00M. Emin GÜLAhmet KONAKFurkan ALTAY İ. BOLSU
1. KümeÇimento SporSuşehri Bel. Spor15.12.2019PazarSpor Park 112:00Burak YÜCETAĞZafer ÇAKMAKTaştan ÇELİK S.YILDIZ
1. KümeYol SporD.Ç. Divriği Spor15.12.2019PazarSpor Park 114:00Alperen AKPINARBekir Tayfun IŞIKFurkan YILDIRIM N. GÜLER
Elit U 14D.G. Sivas SporBTC Y. Malatya Spor15.12.2019PazarSpor Park 212:00İ. Anıl ÖZÇELİKHacı Ali PUMAKİlker KESKİN  
Elit U 15D.G. Sivas SporBTC Y. Malatya Spor15.12.2019PazarSpor Park 214:00Haydar AVCIHalil İbrahim ERDEMKaan GÜNEŞ  
G U15Sivas Bel. SporY. Samasun Spor15.12.2019PazarM.Yazıcıoğlu11:00Erdi YILDIRIMÖmer ERKULFatih Şerif AKBIYIK  
GU16Sivas Bel. SporY. Samasun Spor15.12.2019PazarM.Yazıcıoğlu13:30Sefa ÖZİLUtku UNUTMAZMehmet OCAK  
Elit U 17D.G. Sivas SporFenerbahçe A.Ş.15.12.2019PazarSivas Spor T.12:00Cantürk KILIÇBaran KOÇKANATSemih AĞKUŞM. Enes SÜLÜKAydın SÜNE
Elit U 19D.G. Sivas SporFenerbahçe A.Ş.15.12.2019PazarSivas Spor T.14:30Ali Selim MÜŞTERİOkan TAŞKÖPRÜSamed AĞKUŞUmut İĞNECİİlhan BAŞKÖY








 
2019-2020  FUTBOL SEZONU
 
 SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
 10. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
          
          
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
Sivas U 164 Eylül SporGençlerbirliği7.12.2019CumartesiSpor Park 111:00Metin TAŞFazlı ÇETİNDilanur ALAN 
Sivas U 16Aile ve Sos. Pol.A.T. Gazi Spor7.12.2019CumartesiSpor Park 113:00Umut İĞNECİFeride ÇİÇEKSevda ŞİMŞEK 
Sivas U 16Yol SporDemir Spor7.12.2019CumartesiSpor Park 211:00Haydar AVCIHalil İbrahim GÜNEŞEmrullah KARSLI 
Sivas U 16Çimento SporGürün Şal Spor7.12.2019CumartesiSpor Park 213:00Okan TAŞKÖPRÜTurgay SÜZERSamet BALGAY 
1.KümeYol SporYıldızeli Bir. Spor8.12.2019PazarSpor Park 111:00İ. Anıl ÖZÇELİKAhmet KONAKB. Tayfun IŞIKÇetin GÜÇYETMEZ
1.KümeÇimento SporD.Ç. Divriği Spor8.12.2019PazarSpor Park 113:00Burak YILDIZMehmet OCAKA. Kerim POLATAydın SÜNE
1. KümeAltınyayla Bel. SporD.S.İ. Spor8.12.2019PazarSpor Park 211:00Y. Ziya GÜNDÜZH. Ali PUMAKFurkan YILDIRIMBora ÖZ
1. KümeDemir SporYüceyurt Spor8.12.2019PazarSpor Park 213:00M. Emin GÜLH. İbrahim ERDEMKaan GÜNEŞİlhan BAŞKÖY
1. KümeGürün Şal SporA.T. Gazi Spor8.12.2019PazarGÜRÜN13:00Sefa ÖZİLM. Enes SÜLÜKBatuhan BOLATKenan ÇELİK
1. KümeGemerek Bel. SporA.V. Gazi Spor8.12.2019PazarGEMEREK13:00A. Selim MÜŞTERİSamed AĞKUŞÖmer ERKULMahmut BOYRAZ
           
 




  2019-2020  FUTBOL SEZONU 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  9. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
Sivas U 16 Gürün Şal SporYol Spor30.11.2019CumartesiSpor Park 111:00Erdi YILDIRIMHakan SAYILKANKemal DOĞAN  
Sivas U 16 Demir Spor4 Eylül Spor30.11.2019CumartesiSpor Park 113:00Zafer ÇAKMAKBerat DOĞANBurak GÜLMEZ  
Sivas U 16 Ülkü SporAile ve Sos. Pol. GSK30.11.2019CumartesiSpor Park 211:00Batuhan BOLATCem ASLANÖ. Faruk SAĞIR  
Sivas U 16 A.T. Gazi SporÇimento Spor30.11.2019CumartesiSpor Park 213:00Taştan ÇELİKM. Berk DUMANEren TOPAL  
Elit U 1765109D.G. Sivas SporKasımpaşa A.Ş.30.11.2019CumartesiSivas S. Tes12:00M. Emin GÜLSerdarcan DÖŞKAYASamed AĞKUŞAlperen AKPINARAydın SÜNE
Elit U 1970109D.G. Sivas SporKasımpaşa A.Ş.30.11.2019CumartesiSivas S. Tes14:30Sefa ÖZİLSemih AĞKUŞMetin TAŞYiğit TUÇTarık BİÇER
B.G. U 1740621Sivas Bel. SporM.P. Batman Petrol S.30.11.2019CumartesiM.Yazıcıoğlu10:00İ. Anıl ÖZÇELİKH. Ali PUMAKKaan GÜNEŞMehmet OCAKY. Koray GÖKKAYA
B.G. U 1918624Sivas Bel. SporM.P. Batman Petrol S.30.11.2019CumartesiM.Yazıcıoğlu12:00Burak YILDIZİlker KESKİNM. Enes SÜLÜKUmut İĞNECİBora ÖZ
1.Küme Çimento SporYıldızeli Bir. Spor1.12.2019PazarSpor Park 110:30Alperen AKPINARSerdarcan DÖŞKAYABatuhan BOLAT Turgut DEMİRKAN
1.Küme Yüceyurt SporGürün Şal Spor1.12.2019PazarSpor Park 112:30Sefa ÖZİLÖmer Faruk KUZUUmut İĞNECİ Oktay DURAN
1. Küme A.T. Gazi SporAltınyayla Bel.Spor1.12.2019PazarSpor Park 114:30M. Enes ESKİCİZafer ÇAKMAKUtku UNUTMAZ Y. Kenan GÖKKAYA
1. Küme D.S.İ. SporDemir Spor1.12.2019PazarSpor Park 210:00Ali Selim MÜŞTERİBaran KOÇKANATAbdulkerim POLAT İlhan BAŞKÖY
K. 2. Lig S. Gazi Lisesi Sporİlkadım Bel. YSK1.12.2019PazarSpor Park 212:30Bekir DOĞANSamed AĞKUŞSemih AĞKUŞ H. İsmail ATAK
1. Küme Yol SporGemerek Bel. Spor1.12.2019PazarSpor Park 215:00M. Emin GÜLTaştan ÇELİKBurak YILDIZ Çetin GÜÇYETMEZ
1. Küme Suşehri Bel. SporD.Ç. Divriği Spor1.12.2019PazarSUŞEHRİ13:00Erdi YILDIRIMAhmet KONAKFurkan YILDIRIM Selim YAVUZ
Elit U 1664366D.G. Sivas SporGiresun Spor1.12.2019PazarSivas S. Tes13:00İ. Anıl ÖZÇELİKH. Ali PUMAKMetin TAŞ  
B.G. U 1535575Sivas Bel. SporArtvin Hopa Spor1.12.2019PazarM.Yazıcıoğlu11:00Kaan GÜNEŞH. İbrahim ERDEMMehmet OCAK  
B.G. U 1638630Sivas Bel. SporArtvin Hopa Spor01.12.'019PazarM.Yazıcıoğlu13:00H. İbrahim ERDEMİlker KESKİNF. Şerif AKBIYIK  
             
 

 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
 SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
 8. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
          
          
Kategori TAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
Sivas U 16Gençlerbirliği SporDemir Spor23.11.2019CumartesiSpor Park 111:00Kaan GÜNEŞBatuhan BOLATF. Şerif AKBIYIK 
Sivas U 164 Eylül SporGürün Şal Spor23.11.2019CumartesiSpor Park 113:00İ.Anıl ÖZÇELİKMehmet OCAKMahmut Sami AYDIN 
Sivas U 16Çimento SporÜlkü Spor23.11.2019CumartesiSpor Park 211:00ilker KESKİNSemanur MAMALIHakan SAYILKAN 
Sivas U 16Yol SporA.T. Gazi Spor23.11.2019CumartesiSpor Park 213:00Okan TAŞKÖPRÜM. Enes SÜLÜKFeride ÇİÇEK 
1.KümeA.V. Gazi SporYol Spor24.11.2019PazarSpor Park 110:30Erdi YILDIRIMZafer  ÇAKMAKHalil İbrahim ERDEMİlhan BAŞKÖY
1.KümeAltınyayla Bel. SporDemir Spor24.11.2019PazarSpor Park 112:30M.Emin GÜLBekir Tayfun IŞIKOkan TAŞKÖPRÜÇetin GÜÇYETMEZ
1. KümeYüceyurt SporA.T. Gazi Spor24.11.2019PazarSpor Park 114:30Cantürk KILIÇSamed AĞKUŞÖmer ERKULTarık BİÇER
1. KümeYıldızeli Birlik SporSuşehri Bel. Spor24:11.2019PazarYILDIZELİ13:00Burak YÜCETAĞHaydar AVCIFurkan YILDIRIMSelim YAVUZ
1. KümeGürün Şal SporD.S.İ. Spor24.11.2019PazarGÜRÜN13:00Ali Selim MÜŞTERİAli BAŞERHacı Ali PUMAKMahmut BOYRAZ
1. KümeGemerek Bel. SporÇimento Spor24.11.2019PazarGEMEREK13:00Alperen AKPINARBaran KOÇKANATYiğit TUÇAydın SÜNE
Elit U 14D.G. Sivas SporÇaykur Rize Spor24.11.2019PazarSpor Park 212:00Burak YILDIZUmut İĞNECİAbdülkerim POLAT 
Elit U 15D.G. Sivas SporÇaykur Rize Spor24.11.2019PazarSpor Park 214:00Taştan ÇELİKSerdarcan DÖŞKAYASemanur MAMALI 














 
 2019-2020  FUTBOL SEZONU 
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  7. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
Sivas U 14 İl Özel İdare SporDemir Spor16.11.2019CumartesiSpor Park 111:00H. İbrahim ERDEMCem ASLANBurak GÜLMEZ  
Sivas U 14 Sivas Bel. Spor4 Eylül Spor16.11.2019CumartesiSpor Park 113:00Umut İĞNECİDavut KAPUKAYAFazlı ÇETİN  
Sivas U 14 Yol SporD.S.İ. Spor16.11.2019CumartesiSpor Park 115:00Abdülkerim POLATDilanur ALANBerat DOĞAN  
B. G. U 1740616Sivas Bel. SporAmed Sportif F.16.11.2019CumartesiM.Yazıcıoğlu11:00Burak YILDIZÖmer ERKULTaştan ÇELİKMehmet OCAKBarış YÜKSEKTEPE
B. G. U 1918619Sivas Bel. SporAmed Sportif F.16.11.2019CumartesiM.Yazıcıoğlu13:00İ. Anıl ÖZÇELİKAhmet KONAKKaan GÜNEŞBatuhan BOLATKenan Y. GÖKKAYA
1. Küme A.V. Gazi SporÇimento Spor17.11.2019PazarSpor Park 110:30Cantürk KILIÇAli BAŞERF. Şerif AKBIYIK Bora ÖZ
1. Küme Altınyayla Bel. SporGürün Şal Spor17.11.2019PazarSpor Park 112:30Burak YÜCETAĞT. Furkan YILMAZM. Enes SÜLÜK Aydın SÜNE
1. Küme Demir SporA.T. Gazi Spor17.11.2019PazarSpor Park 114:30Tolga DEDEHaydar AVCISamed AĞKUŞ Y.Koray GÖKKAYA
1. Küme D.S.İ. SporYüceyurt Spor17.11.2019PazarSpor Park 210:30Hamza KONDUSemih AĞKUŞYiğit TUÇ İsmail ATAK
Kadın 2.L.21025Sivas Gazi Lisesi7 Eylül Gençlik Spor17.11.2019PazarSpor Park 213:00Ali YILDIZOkan TAŞKÖPRÜAlperen AKPINAR İhsan BOLSU
1. Küme Yıldızeli Birlik SporD.Ç. Divriği Spor17.11.2019PazarYILDIZELİ13:00Ali Selim MÜŞTERİMetin TAŞİlker KESKİN İlhan BAŞKÖY
1. Küme Gemerek Bel. SporSuşehri Bel. Spor17.11.2019PazarGEMEREK14:00Erdi YILDIRIMBekir Tayfun IŞIKHacı Ali PUMAK Tarık BİÇER
Sivas U 14 4 Eylül SporYol Spor20.11.2019ÇarşambaSpor Park 212:30Utku UNUTMAZEmrullah KARSLIKemal DOĞAN  
Sivas U 14 D.S.İ. Sporİl Özel İdareSpor20.11.2019ÇarşambaSpor Park 214:00Zafer ÇAKMAKM. Sami AYDINFeride ÇİÇEK  
Sivas U 14 Demir SporSivas Bel. Spor20.11.2019ÇarşambaSpor Park 215:30Alperen AKPINARTurgay SÜZEREren TOPAL  
             
 
 











                                                                                        2019-2020  FUTBOL SEZONU 
                                                                              SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
                                                                             6. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
            
            
KATEGORİKODTAKIMLARTARİHGÜNSAHASAATHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEM4.HAKEMGÖZLEMCİ
Sivas U 14 4 Eylül Sporİl Özel İdare Spor9.11.2019CumartesiSpor Park 111:00Mehmet OCAKKemal DOĞANM. Berk DUMAN  
Sivas U 14 Sivas Bel. SporYol Spor9.11.2019CumartesiSpor Park 113:00Taştan ÇELİKBerat DOĞANÖ. Faruk SAĞIR  
Sivas U 14 Demir SporD.S.İ. Spor9.11.2019CumartesiSpor Park 115:00Batuhan BOLATCem ASLANSevda ŞİMŞEK  
Elit U 1765094D.G. Sivas Sporİ.H. Konya Spor9.11.2019CumartesiS.S. Tesisleri12:00Alperen AKPINARSerdarcan DÖŞKAYAM.ENES SÜLÜKBurak YILDIZAydın SÜNE
Elit U 1970094D.G. Sivas Sporİ.H. Konya Spor9.11.2019CumartesiS.S. Tesisleri14:30Tolga DEDESemih AĞKUŞUmut İĞNECİİAnıl ÖZÇELİKBarış YÜKSEKTEPE
Sivas U 14 D.S.İ. Spor Sivas Bel. Spor10.11.2019PazarSpor Park 211:00Ömer Faruk KUZUEmrullah KARSLIFazlı ÇETİN  
Sivas U 14 Demir Spor4 Eylül Spor10.11.2019PazarSpor Park 213:00Semanur MAMALIFeride ÇİÇEKDavut KAPUKAYA  
Sivas U 14 Yol Sporİl Özel İdare Spor10.11.2019PazarSpor Park 215:00İlker KESKİNM. Sami AYDINDilanur ALAN  
1. Küme Çimento SporYol Spor10.11.2019PazarSpor Park 110:30Ali Selim MÜŞTERİTaha Furkan YILMAZAbdulkerim POLAT Kenan ÇELİK
1. Küme Yüceyurt SporAltınyayla Bel. Spor10.11.2019PazarSpor Park 112:30Adem SARITAŞSamed AĞKUŞÖmer ERKUL Çetin GÜÇYETMEZ
1. Küme A.T. Gazi SporD.S.İ. Spor10.11.2019PazarSpor Park 114:30M. Emin GÜLFurkan YILDIRIMUtku UNUTMAZ Bora ÖZ
1. Küme Suşehri Bel. SporA.V. Gazi Spor10.11.2019PazarSUŞEHRİ13:00Sefa ÖZİLBekir Tayfun IŞIKYiğit TUÇ Adem ÇAKMAK
1. Küme Gürün Şal SporDemir Spor10.11.2019PazarGÜRÜN13:00Hamza KONDUHalil İbrahim ERDEMMetin TAŞ İlhan Başköy
1. Küme D.Ç. Divriği SporGemerek Bel. Spor10.11.2019PazarDİVRİĞİ13:00Zafer ÇAKMAKOkan TAŞKÖPRÜAli BAŞER Serdal YILDIZ
             
 
  




 
 2019-2020  FUTBOL SEZONU
  SİVAS İLİ AMATÖR FUTBOL MÜSABAKALARI
  5. HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMA PROGRAMI
           
           
Kategori KodTAKIMLARTarihGün SahaSaatHAKEM1.YRD.HAKEM2.YRD.HAKEMGÖZLEMCİ
 U 14 Yol SporDemir Spor2.11.2019CumartesiSpor Park 111:00Alperen AKPINARKemal DOĞANM. Sami AYDIN 
 U 14 İl Özel İdare SporSivas Bel. Spor2.11.2019CumartesiSpor Park 113:00Umut İĞNECİTurgay SÜZERSamet BALGAY 
 U 14 D.S.İ. Spor4 Eylül Spor2.11.2019CumartesiSpor Park 115:00Abdullah PİLGİRFeride ÇİÇEKDilanur ALAN 
1. Küme Yol SporSuşehri Bel. Spor2.11.2019CumartesiSpor Park 214:00ADEM SARITAŞOkan TAŞKÖPRÜSamed AĞKUŞAydın SÜNE
1. Küme D.S.İ. SporAltınyayla Bel. Spor3.11.2019PazarSpor Park 110:00A.SELİM MÜŞTERİTaha Furkan YILMAZSemih AĞKUŞTurgut DEMİRKAN
1. Küme A.V. Gazi SporD.Ç. Divriği Spor3.11.2019PazarSpor Park 112:00TOLGA DEDEAhmet KONAKTaştan ÇELİKKoray GÖKKAYA
1. Küme A.T. Gazi SporGürün Şal Spor3.11.2019PazarSpor Park 114:00BEKİR DOĞANBaran KOÇKANATMetin TAŞBora ÖZ
1. Küme Yüceyurt SporDemir Spor3.11.2019PazarM.Yazıcıoğlu10:00BURAK YÜCETAĞMuhammed Enes ESKİCİBekir Tayfun IŞIKHacı İsmail ATAK
1. Küme Gemerek Bel. SporYıldızeli Bir. Spor3.11.2019PazarGemerek13:00SEFA ÖZİLHalil İbrahim ERDEMAlperen AKPINARİlhan BAŞKÖY
Elit U 14 D.G. Sivas SporHatay Spor3.11.2019PazarSpor Park 212:00Erdi YILDIRIMİlker KESKİNMuhammed Enes SÜLÜK 
Elit U 15 D.G. Sivas SporHatay Spor3.11.2019PazarSpor Park 214:00Mehmet ÖCALSerdarcan DÖŞKAYAYiğit TUÇ 
B.Gel.U15 Sivas Bel. SporA. 24 Erzincan Spor3.11.2019PazarM.Yazıcıoğlu12:30M. ENES ESKİCİUmut İĞNECİBatuhan BOLAT 
B.Gel.U16 Sivas Bel. SporA. 24 Erzincan Spor3.11.2019PazarM.Yazıcıoğlu14:30M. EMİN GÜLFurkan ALTAYİbrahim KOÇAK 
            
Üyelik Girişi
Sivas ASKF

Uygulanacak Esaslar
Takvim