FUTBOL OYUN KURALLARI
https://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/MHK/2022-2023-Oyun-Kural-Kitabi.pdf
TASKK

Hava Durumu

25-28 Nisan 2024 tarihinde Elazığ-Kırıkkale-Gümüşhane-Tokat-Kayseri-Yozgat illerini temsil edecek 6 Takım Mücadele edecek.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU 2023-2024 SEZONU U-18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME STATÜSÜ

1- 2023 - 2024 sezonu U18 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakaları 76 ilden 141 takımın 6’şar takımlı 22 grupta ve 5 takımlı 1 grupta 25 - 28 Nisan 2024 tarihlerinde, 4 ’er takımlı 1 grupta ise 26 - 28 Nisan 2024 tarihlerinde olmak üzere toplam 24 tarafsız grup merkezinde oynanacaktır.

Birinci Kademe müsabakalarına aynı ilden iki ve daha fazla takımın katılması halinde, takımların hangi grup merkezlerine gideceğinin belirlenmesi için ilin ASKF Başkanı, TÜFAD Şube Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi ile ilgili takımların birer temsilcilerinin katılacağı kendi illerinde düzenlenecek toplantıda kura çekimi yapılacak ve buna ait imzalanacak tutanak en geç 19 Nisan 2024 Cuma günü saat 12.00’ ye kadar Türkiye Futbol Federasyonu’nun amatorisler@tff.org mail adresine gönderilecektir.

İkinci Kademe müsabakaları, Birinci Kademede grup birincisi olan 24 takımın katılımıyla 6 takımlı 4 grupta oynanacaktır. Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulüyle oynanacaktır.

Birinci Kademe müsabakalarına katılan her takımımıza Federasyonumuzca 11.000 TL tutarında katkı payı verilecektir. Katkı payları, takımlar müsabakalardan sonra Ek: 1’de örneği görülen dilekçelerini Futbol Federasyonuna gönderdikten sonra kulüp adına açılmış olan banka hesaplarına gönderilecektir. Kulüpler katkı payı ücretlerini en geç 13 Eylül 2024 tarihine kadar talep edebileceklerdir.

Bu tarihe kadar katkı payı dilekçelerini gönderip paralarını talep etmeyen kulüplere bu tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır. Kulüpler (EK:1) Talep belgelerini Türkiye Futbol Federasyonu’nun amatorisler@tff.org mail adresine göndermekle yükümlü olup belgesi gelmeyen kulübe belirtilen (13 Eylül 2024) tarihten sonra ödeme yapılmayacaktır.

2-Müsabakalara gelmeyen, müsabakaları tamamlanmadan grup merkezinden ayrılan, müsabakadan çekilen, müsabakalarda olay çıkartan ve sahte sporcu oynattığı tespit edilen takımlara katkı payı ödenmeyecektir.

3- Grup Merkezlerindeki müsabakalarla ilgili teknik toplantı ve kura çekimi müsabakalardan bir gün önce Gençlik ve Spor İl Müdürü veya görevlendireceği Şube Müdürü, TFF Bölge Müdürü, ASKF Başkanı, Futbol İl Temsilcisi, TÜFAD Şube Başkanı, İl Hakem Kurulu Başkanı, TFFHGD Şube Başkanı ve Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Şube Başkanı ile kulüplerin birer temsilcilerinin katılımıyla ASKF’ler tarafından daha önce belirlenip ilgili kişi, kurum ve takımlara bildirilen yerde yapılıp imzalı tutanak aynı gün içerisinde en geç saat 17.00’e kadar TFF Amatör İşler Müdürlüğü’nün amatorisler@tff.org mailine gönderilecektir.

4- U18 Türkiye Şampiyonası müsabakalarında 2006 ve 2007 doğumlu futbolcular oynayabilirler. 2005 doğumlu en fazla 5 (beş) futbolcu müsabaka isim listesine yazılabilir ve oynatılabilir. 2008 ve daha küçük doğumlular oynayamazlar.

5- Müsabakaların süresi 2 x 45 = 90 dakikadır. U-18 kategorisinde yedek oyuncu sayısı 7, oyuncu değişikliği sayısı 5 dir. Oyuncu değişiklikleri oyunu kesintiye uğratmamak adına devre arasında yapılacak değişiklikler hariç müsabaka esnasında en fazla 3 (üç) defada yapılabilir.

Müsabakalarda uzatma devreleri oynanması halinde, takımlar uzatma devrelerinde ilave 1 oyuncu (oyuncu değişiklik hakkının tamamının kullanılmış olup olmadığına bakılmaksızın) değişikliği yapabilirler. Uzatma devrelerinde sonuç alınmazsa seri penaltı atışları yapılır.

6- 6 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ

Altı takımlı grup merkezlerinde takımlar 3’er takımlı 2 gruba ayrılacaktır. Öncelikle aynı ilden 2’şer takımla katılan takımların (A ve B) gruplarında ayrı ayrı yer almaları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra gruplara tek takımla katılan illerin takımlarının (A ve B) gruplarının hangisinde yer alacağının kura çekimi yapıldıktan sonra müsabakalar, aşağıda yazılı fikstüre göre tek devre lig ve puan usulüne göre oynanacaktır.

3 Takımlı Grupların Müsabaka Fikstürü

3 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3 numaraları çekerler.

              1. GÜN                       2. GÜN                            3. GÜN                              1 – 2                          3 – 1                               2 – 3             

Birinci müsabakanın berabere bitmesi halinde yukarıda yazılı fikstür aynen uygulanacaktır. - Birinci müsabaka berabere bitmez ise, ikinci müsabaka birinci müsabakanın mağlubu ile (BAY) kalan takım arasında oynanır. - Üçüncü müsabaka, birinci müsabakanın galibi ile (BAY) kalan takım arasında oynanacaktır. - Üç gün süresince tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanan 3 takımlı grup müsabakaları sonunda 2 veya 3 takım arasında puan eşitliği olduğu takdirde, derecelerin belirlenmesinde bu statünün 9/a maddesi uygulanır. 6 Takımlı Gruplarda Grup Birinciliği Müsabakası Altı takımlı gruplarda üç gün süresince tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanacak müsabakalar sonunda (A ve B) gruplarında birinci olacak iki takım ertesi gün eleme usulüne göre grup final müsabakası oynayarak grup birincisi belirlenecektir. Final müsabakasının normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde müsabaka 15’er dakikalık iki devre halinde uzatılacak olup uzatma süresinde de beraberlik bozulmazsa penaltı atışları ile grup birincisi belirlenecektir. Penaltı atışları müsabaka başında verilen müsabaka isim listesinde bulunan ihraç cezası görmemiş ve oyundan alınmamış, müsabaka bitiminde oyunda olan oyuncular tarafından atılır.


7- 5 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ


Beş takımlı grup merkezinde veya altı takımlı grup merkezinde müsabakalara bir takım katılmadığından dolayı beş takımlı olan grup merkezinde takımlar    ( A ve B) grubu olmak üzere 2 ve 3’er takımlı iki gruba ayrılır. Öncelikle aynı ilden 2 takım varsa önce bu takımlar (A ve B) grubuna ayrılır. 2 takımlı grupta yer alan takımlara eleme usulüne göre iki müsabaka yaptırılacak olup her iki müsabaka sonunda puan ve averaj eşitliği halinde ikinci maçın sonunda penaltı atışları ile kazanan takım belirlenecektir. Üç takımlı grupta yer alan takımlar 3’lü grupların müsabaka fikstürüne göre tek devre lig ve puan usulüne göre müsabakalarını oynayarak grup birincisi belirlenir. Müsabakalar sonunda 2 veya 3 takım arasında puan eşitliği olduğu takdirde, derecelerin belirlenmesinde bu statünün 9/a maddesi uygulanır. 5 Takımlı Gruplarda Grup Birinciliği Müsabakası - Beş takımlı gruplarda oynanan müsabakalar sonunda (A ve B) grubunda birinciliği elde edecek iki takım ertesi gün eleme usulüne göre grup final müsabakası oynayarak grup birincisi belirlenecektir. Final müsabakasının normal süresinin beraberlikle bitmesi halinde müsabaka 15’er dakikalık iki devre halinde uzatılacak olup uzatma süresinde de beraberlik bozulmazsa penaltı atışları ile grup birincisi belirlenecektir. Penaltı atışları müsabaka başında verilen müsabaka isim listesinde bulunan ihraç cezası görmemiş ve oyundan alınmamış, müsabaka bitiminde oyunda olan oyuncular tarafından atılır.

8- 4 TAKIMLI GRUP MERKEZLERİNDE KURA ÇEKİMİ, MÜSABAKA FİKSTÜRÜ VE GRUP BİRİNCİSİNİN BELİRLENMESİ

4 takımlı grupta yer alan takımlar kura ile 1, 2, 3, 4 numaraları çekerler.

            1. GÜN                          2. GÜN                          3. GÜN                              1 – 4                              4 – 2                             1 – 2                              2 – 3                              3 – 1                             3 – 4

takımlı gruplarda müsabakalar yukarıdaki fikstüre göre tek devreli lig ve puan usulüne göre oynanır. Müsabakalar sonunda en fazla puana sahip olan takım grup birincisi olur. 4 takımlı gruplarda 2 veya daha fazla takım arasında puan eşitliği olduğu takdirde derecelerin belirlenmesinde bu statünün 9/b maddesi uygulanır. 4 takımlı grup merkezine bir takım katılmadığı takdirde, 3 takımlı grupların müsabaka fikstürü uygulanır.

9- GRUP MÜSABAKALARINDA PUANLARI EŞİT OLAN TAKIMLARIN DERECELERİNİN BELİRLENMESİ:

Türkiye Şampiyonalarında tek devreli lig usulüne göre oynanan 3 ve 4 takımlı grup müsabakalarında, takımların puanlarının eşitliği halinde derecelerin belirlenmesinde, Futbol Müsabaka Talimatı’nın 9. Maddesinin uygulaması aşağıda belirtilen esaslar doğrultusundadır.

a) 3 takımlı grupta aynı puana sahip 2 veya daha fazla takım olduğunda; I- 3 takımlı grupta puan eşitliği 2 takım arasında ise, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu 2 takım arasında penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir. Eşitlik 3.gün müsabaka oynayan iki takım arasında ise bu maçın hakemi tarafından müsabakadan hemen sonra uzatma yapılmaksızın penaltı atışları yaptırılarak sonuca ulaşılır. Eşitlik 3 takımlı gruplarda BAY olan takımı da ilgilendirebileceği için bu tür bir olasılığı bekleyen takım grubunda oynanacak son maçın bitiminde statta bulunmak zorundadır. Müsabakanın sonunda eşitlik müsabaka oynayan takımlardan biri ile BAY takım arasında söz konusu olursa, oynanan müsabakanın hakemi, kısa bir süre aranın ardından bu iki takıma penaltı atışları yaptırarak sonuca ulaşılır. II- 3 takımlı grupta puan eşitliği 3 takım arasında ise, genel averaja bakılmaksızın eşitliğin söz konusu olduğu 3 takım arasında eleme usulü penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir. Eşitlik 3.gün BAY olan takımı da ilgilendireceği için bu tür bir olasılığı bekleyen takım grubunda oynanacak son maçın bitiminde statta bulunmak zorundadır. 3.gün müsabakasının bitiminde 3 takım arasında kura çekilir. 1 ve 2’yi çeken takımların galibi ile 3’ü çeken takım penaltı atışı yaparak grup birincisi belirlenir. Tek devreli lig usulüne göre oynanan 3 takımlı gruplarda penaltı atışları ister 3.gün oynanan müsabakanın takımları arasında yapılsın, ister BAY olan takım penaltı atışı yapsın, takımlar müsabaka hakemine kulüpte lisanslı olan ihraç cezası almayan futbolculardan 11 kişilik müsabaka isim listesi verir.

b) 4 takımlı grupta aynı puana sahip 2 veya daha fazla takım olduğunda; I- 4 takımlı grupta eşitlik 2 takım arasında ise, bu 2 takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakadaki puan üstünlüğüne bakılarak birinci belirlenir. Bu müsabaka beraberlikle sonuçlanmışsa, bu 2 takım arasında penaltı atışları ile grup birincisi belirlenir. II- 4 takımlı grupta puan eşitliği 3 takım arasında olduğunda bu takımların kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki averaja ve genel gol averajına bakılmaksızın puanları eşit bu 3 takım arasında penaltı atışları yapılarak grup birincisi belirlenir. Penaltı atışları için kura çekilir. 1 ve 2’yi çeken takımlar öncelikle penaltı atışı yapar. Bu takımların galibi ile 3’ü çeken takım penaltı atışı yapar. Eşitlik 4 takım arasında olduğunda 1 ve 2’yi çeken takımlar ile 3 ve 4’ü çeken takımlar penaltı atışı yapar. Galip gelen takımlar arasında yapılacak penaltı atışları ile sonuca ulaşılır. Eşitliğin 4 takımlı gruplarda her iki müsabakanın sonucuna göre oluşabileceği dikkate alınarak Tertip Komitesi aynı gün penaltı atışlarının hangi sahada ve hangi saatte yapılacağını kulüplere müsabakalar öncesi duyurur. 4 takımlı gruplarda eşitlik 2 veya daha fazla takım arasında olduğunda takımlar penaltı atışı yapmak üzere kulüpte lisanslı olan ihraç cezası almamış 11 kişilik futbolcu listesini müsabaka hakemine verir. a ve b fıkralarında belirtilen puan eşitliği durumlarında, penaltı atışı yapacak takımlarda oyuncu değişikliği sonucu oyundan çıkan oyuncularda penaltı atacak futbolcular listesine dahil edilebilir. Ayrıca, penaltı atışları öncesinde müsabaka oynayan iki takımın cezalı oyuncusu, o müsabakada cezasını tamamladıysa penaltı atışına katılabilir. Puanları eşit olan takım sayısı 3 olduğunda, BAY olan takımın son maçında cezalı futbolcusunun cezası infaz olduysa penaltı atışına katılabilir.

10- Müsabakalarda Futbol Müsabaka, Amatör Futbolcu Lisans ve Transfer, Futbol Disiplin Talimatları ile 2023 - 2024 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar ve Beynelmilel Oyun Kuralları uygulanacaktır.


11-Grup Müsabakalarında Futbolcuların lisanslarının ibraz edilmesi zorunludur. Lisanslarını ibraz edemeyen takımların müsabakaları hakem tarafından oynatılmaz. Bir itiraz halinde Federasyon Temsilcileri futbolcuların kimlik kartlarını (Nüfus cüzdanı veya pasaport) isteyebilir. Kimlik kartı ibraz edilmemesi halinde müsabaka oynatılır ama isim listesini imzalayan yönetici Disiplin Kuruluna sevk edilir. Grup müsabakalarının sonunda itiraz edilen futbolcuların lisanslarına el konulur. Amatör İşler Müdürlüğüne gönderilen lisans ve itiraza neden olan futbolcuların kimlik belgesinin Amatör İşler Müdürlüğüne ibraz edilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu itiraz karara bağlanır.

12- Hakem tarafından kırmızı kart gösterilerek oyundan ihraç edilen futbolcular ile oyundan ihraç edilen yönetici ve antrenörler idari tedbirli olup haklarında gerekli işlem yapılmak üzere bilahare Amatör Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilirler. Müsabakalarda oyun kurallarının ihlali nedeniyle hakem tarafından kırmızı kartla oyundan ihraç edilen futbolcularla, iki sarı kartlık eylemi nedeniyle oyundan ihraç edildiği hakem raporunda yazılı olan futbolcular ihraç edildikleri müsabakadan sonraki ilk resmi maçtan sonra takımlarında oynayabilirler. Bu durum Federasyon Temsilcisi tarafından ilgili kulüplere yazılı olarak bildirilir.

13- Grup müsabakalarına mazeretsiz olarak katılmayan, grup merkezinde kura çekimi yapıldıktan sonra tayin ve ilan olunan saatte müsabakaya gelmeyen veya müsabakayı terk eden, anlaşmalı müsabaka yapıldığı TFF’ce karara bağlanan, lisans sahteciliği yapıldığı ve başkasına ait lisansla bir başka futbolcunun oynatıldığı tespit edilen takım hakkında Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri uygulanmakla birlikte ayrıca bu takımlar bir sonraki yıl aynı kategorideki Türkiye Şampiyonasına katılamazlar. (Mazeretleri nedeniyle grup müsabakalarına katılamayacağını bildiren ve bu mazeretleri Federasyonca uygun görülen takımlar hariç)

14- Türkiye Şampiyonları müsabakalarında Federasyonca sahaya giriş kartı verilen yönetici, teknik direktör, teknik sorumlu veya antrenör müsabaka isim listesini bizzat imzalayarak müsabaka hakemine verirler. Amatör futbol müsabakalarında takım kaptanı veya futbolcu müsabaka isim listesini imzalayamaz. Saha içi giriş kartı bulunmayan veya müsabaka gününde cezalı olan yönetici, teknik direktör, teknik sorumlu veya antrenör isim listesini imzalayamaz. Müsabaka isim listesini imzalayacak yetkili bulunmaması halinde müsabaka hakem tarafından oynatılmayacaktır. Türkiye şampiyonalarında herhangi bir yaş kategorisinde müsabaka isim listesini imzalayan yönetici veya teknik kişi, oyun sırasında hakem tarafından ihraç edildiği takdirde, yedek kulübesinde imza yetkisi olan bir başka yönetici veya teknik sorumlu yok ise müsabakanın devam eden bölümünde ve aynı grupta oynanacak diğer maçlarda oyuncu değişikliği kartını ve müsabaka isim listesini takım kaptanı imzalayabilir.

15- Müsabaka müddeti dışındaki (Müsabakadan önce, devre arası ve müsabakadan sonra) eylemleri nedeniyle yönetici, antrenör, futbolcu ve diğer ilgililere grup merkezindeki Federasyon Temsilcileri İDARİ-TEDBİR koyma yetkisine sahiptirler. İDARİ-TEDBİR konulanlar tedbir tarihinden sonraki müsabakalarda takımlarında yer alamazlar ve bilahare Amatör Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilirler.

16- Müsabaka anında, devre arası ve müsabaka sonrası takımlardan birinin, rakip takımın bir veya birkaç futbolcusunun başkasına ait lisansla oynadığına dair bir itirazı olduğunda, bu kişi veya kişilerin kimlik tespiti yapılması zorunlu olup fotoğrafı müsabaka hakemi ile birlikte çekilir. Bu işlemlerin yapılmasında ilgili kulüp yöneticileri yardımcı olacaklardır. Kimlik tespiti yaptırmaktan ve fotoğraf çektirmekten kaçınıldığı takdirde bu durum müsabaka hakemi ve Federasyon Temsilcileri tarafından rapor edilir. Müsabaka sonrası bu itiraz Federasyon Temsilcilerinin incelemesi sonucu karara bağlanır. Sahte oyuncu oynatan kulüplerle ilgili resmi itirazlarda, itiraz eden kulüplerin ellerinde sahteciliği belgeleyen resim, görüntü vb. bilgileri müsabakaların tamamlanmasından sonra TFF’ye ulaştırdıklarında itiraz dikkate alınır.

17- Müsabakalara katılan takımlar yapacakları itirazlar için Futbol Müsabaka Talimatı hükümleri gereğince 750 TL. depozitoyu süresinde Türkiye Futbol Federasyonu’nun Türk Ekonomi Bankası (TEB) (İBAN NO: TR38 0003 2000 0000 0115 9623 49) nolu hesabına yatırmak zorundadırlar. İtiraz ile ilgili belgeler ile depozito makbuzunun ibraz edilmemesi halinde itirazlar işleme konulmaz.

18- Müsabaka anında, devre arası ve müsabakanın bitiminde takımların birinin, rakip takımının bir veya birden çok futbolcusunun, başkasına ait lisansla oynadığına, lisansta tahrifat yapıldığına v.b. konularda yazılı bir itiraz yaptığında yatırmaları gereken depozito miktarı olan 750 TL.’yi her futbolcu için ayrı ayrı yatırmaları gerekir. Örneğin; 3 futbolcu için itiraz yapan takım 750 TL X 3 = 2.250 TL. Depozito yatıracaktır.

19- Müsabakaların doğal çim veya sentetik yüzeyli çim sahalarda oynanabileceği göz önüne alınarak takımların her iki saha içinde uygun ayakkabı getirmeleri gerekmektedir. Müsabakalarda kulüpler biri açık, biri koyu renkte veya farklı dizaynda iki takım forma getirmek zorundadır. Forma, şort, kaleci kazağı ve tozluk örnekleri teknik toplantıya getirilecek, yapılacak eşleşmeye göre karşılaştırılacak ve belirlenen örnek müsabakada kullanılacaktır.

20- Türkiye Şampiyonası müsabakalarında görevlendirilecek Hakemlere ve Gözlemcilere ödenecek ücretler Türkiye Futbol Federasyonunca AFYS sistemi üzerinden ödenecektir. 21- Müsabakalarda görevlendirilecek temsilci ve personel ücretleri Türkiye Futbol Federasyonunca ücret bordrolarını düzenleyip gönderen ilgili kuruluşun banka hesabına gönderilir. Aynı sahada üst üste oynanan iki müsabakaya bir seans ücreti ödenir. Sağlık Görevlisi ve Saha Komiserleri bu hükmün dışında olup onlara her maça bir seans ücreti ödenir. Federasyon temsilcilerinin görev ücretleri günlük iki seans ücretidir. Görevli personel sayısı Federasyon Temsilcileri dahil 7’yi geçemez. … TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ….

GRUP NOGRUP MERKEZİ VE                                      TARİHLERİ2023-2024 SEZONU                                                                                                                                                                                                                 U-18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ, KATILAN  İLLER VE TAKIMLAR
1İSTANBUL      
25-28  NİSAN 2024İSTANBULİSTANBULİSTANBULİSTANBULİSTANBULİSTANBUL
       
2KIRKLARELİ      
25-28  NİSAN 2024İSTANBULİSTANBULKOCAELİKOCAELİTEKİRDAĞEDİRNE
       
3ÇANAKKALE      
25-28  NİSAN 2024İSTANBULİSTANBULBALIKESİRBALIKESİRTEKİRDAĞKIRKLARELİ
       
4SAKARYA      
25-28  NİSAN 2024İSTANBULİSTANBULKOCAELİKOCAELİZONGULDAKDÜZCE
       
5ESKİŞEHİR      
25-28  NİSAN 2024İSTANBULİSTANBULBURSASAKARYAKÜTAHYABİLECİK
       
6BALIKESİR      
25-28  NİSAN 2024İSTANBULİSTANBULİZMİRİZMİRMANİSAÇANAKKALE
       
7BİLECİK      
25-28  NİSAN 2024BURSABURSASAKARYASAKARYAKOCAELİYALOVA
       
8MANİSA      
25-28  NİSAN 2024İZMİRİZMİRBURSABURSABALIKESİR KÜTAHYA
       
9İZMİR      
25-28  NİSAN 2024MANİSAMANİSAAYDINMUĞLADENİZLİUŞAK
       
10DENİZLİ      
25-28  NİSAN 2024AYDINAYDINİZMİRMUĞLAANTALYAISPARTA
       
11ISPARTA      
25-28  NİSAN 2024KONYADENİZLİBURDURESKİŞEHİRAFYONKARAHİSARANTALYA
       
12ADANA      
25-28  NİSAN 2024MERSİNMERSİNHATAYGAZİANTEPOSMANİYENİĞDE
       
GRUP NOGRUP MERKEZİ VE                                      TARİHLERİ2023 -2024 SEZONU                                                                                                                                                                                                                 U-18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1. KADEME MÜSABAKALARI GRUP MERKEZLERİ, TARİHLERİ, KATILAN  İLLER VE TAKIMLAR
13NEVŞEHİR      
25-28  NİSAN 2024ADANAAKSARAYMERSİNHATAYKONYAKARAMAN
       
14KAYSERİ      
25-28  NİSAN 2024ADANAADANAKAHRAMANMARAŞGAZİANTEPMALATYANEVŞEHİR
      
15MARDİN      
25-28  NİSAN 2024ŞANLIURFAŞANLIURFADİYARBAKIRADIYAMANHAKKARİ ŞIRNAK
       
16BATMAN      
26-28 NİSAN 2024MARDİNSİİRT BİTLİS BİNGÖL____
       
17ELAZIĞ      
25-28  NİSAN 2024KAYSERİKAHRAMANMARAŞMALATYAŞANLIURFADİYARBAKIRBATMAN
       
18BİNGÖL      
25-28  NİSAN 2024VANMUŞAĞRIARDAHANKARS__
       
19RİZE      
25-28  NİSAN 2024TRABZONTRABZONERZURUMERZİNCANIĞDIRGİRESUN
       
20SİVAS      
25-28  NİSAN 2024ELAZIĞKIRIKKALEGÜMÜŞHANETOKATKAYSERİYOZGAT
       
21GÜMÜŞHANE      
25-28  NİSAN 2024RİZETRABZONGİRESUNSİVASORDUSAMSUN
       
22KIRIKKALE      
25-28  NİSAN 2024ANKARAANKARAÇANKIRIKIRŞEHİRÇORUMAMASYA
       
23ÇANKIRI      
25-28  NİSAN 2024ANKARAANKARASAMSUNSAMSUNKARABÜKSİNOP
       
24KARABÜK      
25-28  NİSAN 2024ESKİŞEHİRANKARABOLUZONGULDAKKASTAMONUBARTIN
       


117 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Üyelik Girişi

Uygulanacak Esasları 2023-2024
Takvim